Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Realt

GTX 1050Ti vs 1060 vs AMD

Rekomendowane odpowiedzi

Dla 40%/ponad 40% wyzszej wydajnosci.

Moze sie w przyszlosci okazac ze 1050 Ti bedzie mial problemy z utrzymaniem 60kl/s w nowszych grach, nawet na niskich a wtedy to 1060 3gb zapewni.

Oczywiscie aktualnie na 1050 Ti mozna grac w nowsze gierki w 1080p na teksturach na ultra bo te nie maja wplywu na FPS, ale inne opcje musisz zbijac, na 1060 3gb odwrotnie.

 

1. Jakoś pclab robi testy na tych samych ustawieniach dla wszystkich kart na danym wykresie. Więc jeśli 1050Ti i 1060 3GB obie oferują grywalny fps, znaczy że nie trzeba niczego zbijać. Różnica taka, że na jednej masz 60 fps, na drugiej 40 fps, a i tak grasz spoko na obu.

 

2. Jakość tekstur w większości gier ma raczej znaczący (jeśli nie największy po rozdzielczości) wpływ na wygląd. A np. w Quake Champions już teraz nie ustawisz tekstur na high jak masz mało VRAM, a resztę spoko podbijesz - wiem, bo grałem w FHD na 670 2GB, który i tak jest słabszy nawet od 1050Ti.

 

3. Zacytowane zakłada, że zapotrzebowanie na VRAM nie wzrośnie w przyszłości - a to raczej optymistyczne założenie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jakoś pclab robi testy na tych samych ustawieniach dla wszystkich kart na danym wykresie. Więc jeśli 1050Ti i 1060 3GB obie oferują grywalny fps, znaczy że nie trzeba niczego zbijać. Różnica taka, że na jednej masz 60 fps, na drugiej 40 fps, a i tak grasz spoko na obu.

 

2. Jakość tekstur w większości gier ma raczej znaczący (jeśli nie największy po rozdzielczości) wpływ na wygląd. A np. w Quake Champions już teraz nie ustawisz tekstur na high jak masz mało VRAM, a resztę spoko podbijesz - wiem, bo grałem w FHD na 670 2GB, który i tak jest słabszy nawet od 1050Ti.

 

3. Zacytowane zakłada, że zapotrzebowanie na VRAM nie wzrośnie w przyszłości - a to raczej optymistyczne założenie niestety.

 

40 fps nie jest spoko...

+ czasem chciałoby się użyć vsynca / fastsynca itp - i co wtedy na 30 fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w3_1920.png

 

i powodzenia w graniu na 1050ti. To najgorsza karta ze wszystkich Pascali (oczywiście po uwzględnieniu cen).

 

wydajnosc.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem 1060 3GB, tylko ze względu na cenę i nie... . Biorąc pod uwagę trend devsów do coraz gorszej optymalizacji nowych tytułów i pakowania ogromnych tekstur do VRAMu, to ta karta chyba nie ma większego sensu.

Co do wyboru modelu 1050 TI i producenta... jeśli jest jakaś lepsza karta w niższej cenie od innego producenta to zamiast pisać że, "cena za wysoka" to proszę wstawić link ja jestem otwarty na propozycje. :)

@Edit

Chyba że się mylę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_rdk_

Czemu niby najgorsza, moim zdaniem za 609 zł jest bardzo opłacalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to właśnie napisałem wcześniej - 600 zł to kwota w której ta karta ma sens. Ale tylko dlatego że nie ma konkurencji wśród nowych kart - bo i tak nie jest w żaden sposób opłacalna:

 

perf_avg.png

 

Względem 1050 za dopisek Ti dopłacamy prawie 30% ceny dostając 12% wydajności więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 fps nie jest spoko...

 

Stałe 40? Owszem, spoko - nie jak stałe 60 fps, ale jak ktoś powie, że nie da się grać, to tylko wyśmiać takiego...

 

i powodzenia w graniu na 1050ti. To najgorsza karta ze wszystkich Pascali (oczywiście po uwzględnieniu cen).

 

na tym, co podlinkowałeś, przy 1060 3GB dalej masz spadki poniżej 30 fps :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 29... faktycznie dramat. A pomijasz fakt iż to o 60% więcej od 1050Ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Względem 1050 za dopisek Ti dopłacamy prawie 30% ceny dostając 12% wydajności więcej :D

 

Wszystko git, ale to średnia wydajność z testu premierowego. Z dnia na dzień pojawiają się nowe gry wymagające więcej vram i więcej mocy gpu.

 

RE7 w v. high

Y9lFaZh.png

 

Warto dopłacić do tego ti z 4GB vram aby karta była bardziej "dzisiejsza" i to jest właśnie sensowne minimum do 1080p na dzień dzisiejszy. GTX 1060 6GB jest już całkiem konkretną kartą która zwykle utrzyma w wymagających grach detale high/v.high przy całkiem stabilnym 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam zestaw, nieco już starowinki jak w mojej stopce. Właśnie sprzedałem GTX660 Ti, który już mnie irytował (głośny, gorący, energochłonny) i już miałem kupować GTX'a 1060 6GB gdy coś mnie tknęło i popatrzyłem na model niżej, tj. 1050 Ti. Koszt tej karty jest praktycznie o połowę niższy i z tego co widzę, nieźle się te modele sprawdzają w rozdzielczości 1080p.

1050 Ti na dziś starcza do 1080p, ale za rok, dwa już nie będzie starczać, chyba że pogodzisz się z detalami Medium. Z drugiej strony jak szał koparkowy minie to za rok w cenie 1060 będzie 1070 (lub 1170 8 GB) i możesz wtedy wymienić tego 1050 Ti.

 

tylko nie licz na przepasc w wydajnosci, 660 Ti to gdzies poziom gtxa 950 który jest zaledwie o 20% wolniejszy od 1050 Ti, osobiscie bym nie przeprowadzil takiej wymiany.

tak, wiem ze karty sie pozbyles ale jesli chodzi o czysty zysk wydajnosci - wedlug mnie 1050 ti z 660 ti to poprostu malo.

Też uważam że za mały skok wydajności względem 660 Ti, ale spadek poboru mocy, głośności i temperatur też się liczy.

 

GTX 1060 3gb to nie jest karta do ustawien ultra, jak brakuje pamieci to sie scina tekstury na nizszy poziom i gra dalej z duzo wyzsza liczba klatek niz 1050 Ti.

Zgadza się że posiadacze 1060 w przypadku braku VRAM najlepiej niech tną tekstury, ale o ile przejście z tekstur Ultra na High jest akceptowalne (minimalna różnica wizualna), o tyle przejście z High na Medium już widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko git, ale to średnia wydajność z testu premierowego. Z dnia na dzień pojawiają się nowe gry wymagające więcej vram i więcej mocy gpu.

 

RE7 w v. high

Y9lFaZh.png

 

Warto dopłacić do tego ti z 4GB vram aby karta była bardziej "dzisiejsza" i to jest właśnie sensowne minimum do 1080p na dzień dzisiejszy. GTX 1060 6GB jest już całkiem konkretną kartą która zwykle utrzyma w wymagających grach detale high/v.high przy całkiem stabilnym 60fps.

 

Takie ładne samozaoranie że nie wiem nawet co Ci odpisać - ale chyba trzeba aby nikt przypadkiem nie uwierzył w te zmanipulowane bzdury.

 

Ten wykres wydaje się korzystny dla 1050Ti tylko jeśli się nie czytało testu, a tam takie ciekawe rzeczy można znaleźć jako komentarz do tego wykresu który wkleiłeś:

"1920 × 1080, bardzo wysokie – to ustawienie dobrze pokazuje zapotrzebowanie gry na pamięć graficzną. Im jej więcej, tym lepiej. Resident Evil VII: Biohazard w tym przypadku wykorzystuje ponad 5 GB VRAM. Mniejsza pojemność kości na karcie skutkuje mikrozacięciami, które w zależności od producenta układu graficznego mogą być mniej (AMD) lub bardziej odczuwalne (Nvidia)." Taarraaaam: 4GB GTX 1050Ti to ZA MAŁO do komfortowej gry w tym trybie.

Ale jeszcze ciekawsze jest to - taka wisienka na torcie:

"Ku naszemu zdziwieniu różnica w jakości tekstur pomiędzy ustawieniem najwyższym a najniższym jest bardzo mała, w wielu przypadkach wręcz trudna do wychwycenia."

Dziękuję, dobranoc - jedyny tryb i jedyna gra w którym 1050Ti wygrywa z 1060 3GB jest... kompletnie bez znaczenia. Gdyż:

- nie widać różnicy w jakości grafiki po obniżeniu jakości tekstur

- jak ktoś i tak się uprze aby grać na "very high" na 1050Ti, to dostanie odczuwalne mikrozacięcia gdzie nie da się przez to komfortowo grać

 

Kocham zatem taką logikę: wg Ciebie ta karta jest lepsza bo w jednym trybie, w jednej grze ma więcej FPS (nie ważne że i tak nie da się wtedy normalnie na niej grać)? A to iż w pozostałych 98% gier dostaje lanie o kilkadziesiąt % nie ma znaczenia?.... Absurd!!!

Zresztą warto spojrzeć jak zmienia się sytuacja tylko po zejściu z detali "bardzo wysokich" do "wysokich":

 

1080p_high.png

 

I sytuacja wraca do normy - 1060 3GB szybsze o 50%. A przewaga 1050Ti nad zwykłym 1050 2GB jest poniżej 15%.

 

Tak jeszcze jako komentarz;

- Resident Evil to gra z przed ponad pół roku, i do tej pory nikt nie powtórzył wyczynu jej twórców

- przewaga 1050Ti nad 1050 zazwyczaj wynosi zaledwie ok 10% - także w najnowszych tytułach, nie tylko w dniu premiery jak to było wyżej sugerowane. Przykłady z 3 ostatnich testów gier na PClab:

 

1920x1080Ultra.png1920x1080Wysokie.png1920x1080Wysokie.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.

 

GTX 1060 3GB jest jednocześnie wydajniejsza i droższa niż 1050ti.

 

3GB vs 4GB ma obecnie marginalne znaczenie, aczkolwiek jest możliwe, że będzie miało wieksze w przyszłości.

 

Nic nowego. O co ta kłótnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasywne nowe 1050Ti za 615zł były w ofercie oficjalnego sklepu allegro przez jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ładne samozaoranie że nie wiem nawet co Ci odpisać - ale chyba trzeba aby nikt przypadkiem nie uwierzył w te zmanipulowane bzdury.

Branie pod uwagę ustawień Ultra/V.High do karty za 600 zł i robienie testów na niej gier z 2k17 czy branie jej do przyszłych gier za 2-3 lata w czasach kiedy będziemy dostawać refresh konsol co 2-4 lata co wpłynie na zdwojenie wymagań na PC jest totalną bzdurą od samego początku. Kartę kupuje się na tu i teraz, jeśli autor ma kasę na tylko 1050Ti to dopłacanie do 1060 kompletnie nie ma sensu, bo za rok sprzeda 1050Ti i kupi sobie Volte o wydajności 1060 6 GB, a dopłaci mniej niż obecnie do 1060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1060 3GB jest OK do koparki, nie do grania.

 

1050TI jest słabsza, ale ramu ma więcej od 1060 3g, 1050 oraz aktualnej autora 660TI. Do tego 1050TI wyceniona jest bardzo dobrze.

Z budżetowych kart to jest najlepszy zakup. Sensowny następca to 1060 6GB. 1060 3GB to wywalone pieniądze w błoto.

 

To nie jest tak, że nie ma gier używających ponad 3GB ramu. Zwyczajnie nie ma testów (na PCLABIE!) z takich gier, z tą patologiczną kartą.

 

Nie potrzeba głębokiej analizy, aby dojść do wniosku że 3GB dzisiaj to za mało. Gdyby 1050TI miała 3GB a 1060 4GB, to miałoby to jakiś sens. A tak wydać tysiąc zeta na kartę która jest zwyczajnie beznadziejna? Kończy się vRam i zaczynają się skokowe ściny w FPSie. To będzie bardziej dotkliwe jak niższy a stały FPS. Szczególnie kiedy będzie się miało świadomość przepłacenia za bubla.

 

BF4:

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JLzkvNjYxNjE3L29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDAzLnBuZw==

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JL0EvNjYxNjE4L29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDA1LnBuZw==

 

GTA:

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JL04vNjYxNjMxL29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDA3LnBuZw==

 

Cars:

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JL0UvNjYxNjIyL29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDA1LnBuZw==

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JL0YvNjYxNjIzL29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDA3LnBuZw==

 

Lara Croft:

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JL1MvNjYxNjM2L29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDAzLnBuZw==

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JL1QvNjYxNjM3L29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDA3LnBuZw==

 

 

Wiedźmin 3:

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JL1gvNjYxNjQxL29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDAzLnBuZw==

 

 

 

https://imagescdn.tweaktown.com/content/8/2/8279_25_asus-dual-geforce-gtx-1060-mid-range-cheap.png

 

https://imagescdn.tweaktown.com/content/8/2/8279_36_asus-dual-geforce-gtx-1060-mid-range-cheap.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejając testy 1060-tek 3GB i 6GB w rozdzielczości 1440p to równie dobrze możesz mi tłumaczyć że na mojej miotle kiepsko się lata - 1060 3GB nie jest do tego stworzona.

W FHD różnice między wersjami 3GB i 6GB zazwyczaj są na poziomie 15-20% (czasami do 30%), a różnica cenowa? Aktualnie 6GB to +50% do ceny 3GB.

 

1050Ti nie jest wyceniona bardzo dobrze, a zwyczajnie słabo - za 30% wyższą cenę od zwykłej 1050 daje 10-12% wydajności więcej. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1050 będzie kuleć już dzisiaj z braku vRamu.

 

1060 3GB w full HD zaraz będzie kuleć. Ile ma w zapasie vRamu? Wystarczy podbić rozdzielczość o jedno oczko wyżej i widać wyraźnie, że nie ma już zapasu wcale.

 

1060 6GB nie wymaga dopłaty 50% do ceny 3GB. Chyba, że porównujesz najtańszą 1 wentylową za 900zl 2 wentylowych 6gb?

 

1050TI kosztuje 600-650zl. 1050 2GB kosztuje 500zl. Ty widzisz tutaj 30% różnicy w cenie, ja widzę dopłatę 100-150zl do karty zwyczajnie dużo lepszej.

 

 

Koniec końców zobacz jak to wygląda z perspektywy ceny całego komputera. Np: 2000zl vs 2100zl. Za 5% ceny mamy normalną kartę a nie kolejnego kastrata.

 

 

Oczywiście zakup 1050TI 2 wentylowej za 700-750zl jest totalnie bez sensu. Tak samo jak 1060 3GB z jednym wentylem za 900zl. W pierwszym wypadku chłodzenie będzie na wyrost. W drugim wypadku chłodzenie będzie za słabe.

 

ps:

 

FullHD BF4 (nawet nie 1):

https://img.purch.com/r/600x450/aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9JLzkvNjYxNjE3L29yaWdpbmFsL2ltYWdlMDAzLnBuZw==

 

63FPS 3GB vs 80FPS 6GB

 

Daje do myślenia zanim wyda się tysiaka? Chwilowe dropy zapewne lecą grubo poniżej 60FPS, szczególnie jak ktoś nie wrzuci gry na SSDka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne dylematy przy zakupie jak wy. 1060 3GB wykluczyłem na starcie - jakość tekstur to oprócz rozdzielczości najbardziej wpływający na wygląd element - tak jak pisze @fajny Rafałek. Ja osobiście wolę mieć wyższe tekstury a niższy fps niż odwrotnie. Z tego względu chciałem kupić 1060 6GB, ale sytuacja na rynku jest bardzo słaba, wszystko drożyzna i moim zdaniem cena tej karty jest totalnie z pupy, powinna być w okolicy 1000-1100 zł max. 1060 nie jest dwa razy szybsza od 1050Ti, ale jest dwa razy droższa. Z tego względu odpuściłem 1060 i kupiłem 1050Ti.

Coś o samej karcie? Konfig macie poniżej, ale zauważę też tutaj, że nie gram w FHD. No więc w Wiedźminie 3 na ustawieniach bliskich Uber (coś tam dałem na wysokie, a cienie na średnie - nie widzę różnicy w wyglądzie) mam 58-70 fps. Karta w W3 rozgrzewa się do 63 stopni, w 3D Marku miałem poniżej 60.

Gdybym grał w FHD, to pewnie bym musiał zejść na wysokie żeby utrzymać 60 klatek, ale nie jest to duży problem. Jestem więc zadowolony z tego układu, za 650 zł zrobiłem dobry deal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to chodzi. Jak ktoś nie chce 1060 6GB z powodu ceny, to lepiej poczekać do kolejnej generacji z 1050TI, a nie kupić pół 1060ki. Szkoda pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Wieśku wystarczy wyłączyć włosy (Hairworks) i można na kartach gtx1050ti spokojnie w fhd na wysokich czy nawet uber grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ładne samozaoranie że nie wiem nawet co Ci odpisać - ale chyba trzeba aby nikt przypadkiem nie uwierzył w te zmanipulowane bzdury.

 

Ten wykres wydaje się korzystny dla 1050Ti tylko jeśli się nie czytało testu, a tam takie ciekawe rzeczy można znaleźć jako komentarz do tego wykresu który wkleiłeś:

 

No widzę, że nie wiesz co odpisać. Gdybyś znał miejsce testowe Pclaba w RE7 wiedziałbyś, że pensjonat to nie jest najbardziej wymagające pod względem vram. Zaraz później jest jeszcze gorzej np. główny dom etc. i gra potrafi tam mieć jeszcze większy apetyt na vram nawet o ponad 20% względem lokacji pensjonat.

 

Patrzenie tylko na słupki nie jest dobrym wyjściem. Tam stutteru nie ma. Zobacz sobie co się dzieje jak kończy się vram na gtx 1050

 

 

Doom katastrofa. Gra na 1050ti płynna na 1050 dropy do ~30fps.

Tomb gtx 1050ti potrafi nie raz zapewnić 50% wyższy fps ~27 vs 43fps

Mafia Gtx 1050Ti zapewnia 30fps+ w medium, gtx 1050 to raczej ~25fps

Forza horizon 3 gtx 1050 na medium wywala komunikaty o zbyt małej ilości vram i gwarantuje stutter, dopiero zejście na low pozwala grać w tą grę

gdzie gtx 1050ti pozwala na grę w medium, a nawet coś i z high da radę wrzucić.

 

itd. Dla tego warto dorzucić do 1050ti i nie wyrywać sobie włosów z głowy zastanawiając się jak niskie ustawienia dobrać dla 2GB vram aby uniknąć dropów i stutteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam czy przeczekać na gtx 1050 ti czy brać gtx 1060 6 gb. 1050 ti wystarcza ale pewnie za rok może być już problem, a często sprzętu nie zmieniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom vs 1060 3GB

 

Ja też bym latał na swojej miotle, jakbym kupił taką kartę za tysiaka. Tak wiem, mogę tłumaczyć a i tak sporo osób tego nie zrozumie.

 

Równie dobrze można kupić jakiegoś HEDT i7 i postawić go na 4-6GB ramu. Dobry SSD NVME może zamaskuje pomysłowość ala NV

 

 

Poniższe testy były robione na SSD: 2x Kingston HyperX 3K 480GB + Quad Memory: G.Skill Trident X 32GB @ 3000MHz 15-16-16-35-1T

 

ciekawe jak nisko by upadła 1060 3GB jakby powtórzyć test na 2133-2400MHz Dual + jakiś zwykły HDD 7200rpm ?

 

 

GTX-1060-3GB-32.jpg

GTX-1060-3GB-52.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe historyjki. To i ja wrzucę swoje zdanie.

Uważam że do jednej i drugiej trzeba umiejętnie dobierać detale. I tyle.

Sprawę niegdyś najlepiej godził RX470 4GB w cenie 900zł, no ale sytuacja rynkowa ruchła wszystkich graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad 2 lata siedziałem na 960 z 2GB w zeszłym tygodniu przeszedłem na 1050TI(EVGA SSC), karta faktycznie jest chłodna u mnie na idle osiąga 23 stopnie co mnie zdziwiło, w grach bodajże 43 stopni albo i mniej. Co do VRAMU to najlepszym przykładem jest DOOM na 960 z 2GB miałem przycięcia a nawet freeze na 15s z racji braku VRAMU na 1050TI ten problem nie występuje, a gram na tych samych detalach i sterownikach, aby warunki były te same oraz poziom w piekle bo tam najbardziej to występowało, dla mnie obecnie GPU bez 4GB VRAMU to mijanie się z celem,myślę że obecnie warto kupić 1050TI przesiedzieć na niej do Volty i odsprzedać ją z ewentualną małą stratą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...