Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

W_E_D

Prośba o wypełnienie ankiety (dla osób w związkach)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ;)

 

Jestem studentką psychologii i przeprowadzam badanie na temat relacji interpersonalnych w związkach partnerskich. Jest to badanie na zaliczenie przedmiotu, w ciągu najbliższego semestru będę przeprowadzać analizy wyników, można powiedzieć, że ma mnie to przygotować do pracy magisterskiej.

 

Do października chciałabym zebrać wymaganą liczbę odpowiedzi i cały problem polega na tym, że o ile kobiety mam już praktycznie w 100%, tak od facetów udało mi się zebrać jedynie niecałe 40% odpowiedzi. I teraz prośba również do Was - może ktoś z Was miałby chwilę, by pomóc mi, wypełniając ankietę? Pytania jednokrotnego wyboru, brak błędnych odpowiedzi, jedynym warunkiem jest pełnoletność oraz bycie w związku partnerskim od minimum roku. Oczywiście badanie jest anonimowe :)

 

Link do ankiety: http://bit.ly/2uQhQcX

 

Z góry dziękuję!

 

P.S. Gdyby ktoś był zainteresowany wynikami, po opracowaniu tematu mogę podesłać co nieco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione. Ucz się pilnie, za mało mamy w kraju dobrych psychologów, za to mnóstwo złych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałam zasypana powiadomieniami o nowych odpowiedziach - bardzo się cieszę, dziękuję! (i po cichu liczę na więcej :D)

 

 

Co do długości - niestety na to większego wpływu nie miałam, musiałam wykorzystać co najmniej dwa kwestionariusze, niestety bez możliwości usunięcia części pytań w nich uwzględnionych. Dlatego tym bardziej dziękuję osobom, które wytrwały do końca :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Co do długości - niestety na to większego wpływu nie miałam, musiałam wykorzystać co najmniej dwa kwestionariusze, niestety bez możliwości usunięcia części pytań w nich uwzględnionych. Dlatego tym bardziej dziękuję osobom, które wytrwały do końca :cool:

Nie no spoko...da się przebrnąć...nawet ciekawe pytania odnośnie związku...można się zastanowić nad własnym związkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A według mnie wiele pytan sie powtarza, tyle że są inaczej opisane typu zgrany zespół, moge powiedzieć wszystko. Czy tez na ile jestes zadowolony i na ile partnerka zadowala. To w jednym pytaniu można było zamieścić. z reszta nie jest sprecyzowane jak zadawala? w zyciu ze co? czy gotuje, czy daje pomysły na spedzanie czasu ,czy ma inicjatywe czy seksualnie zadowala? wiecej konkretow.

 

Pytanie o atrakcyjnosc mysle nietrafione. Skad mamy wiedziec czy jestesmy podobni, kto to ocenia i na jakiej podstawie? Ale z reguly ludzie sie wiaza podobni, a nie skrjanie rozni wiec...

 

Wywlekac takie rzeczy jest ciezko typu czy nam przyjemnie jak nas delikatnie dotyka kobieta :lol2: czy tez mowi nam komplementy, no raczej kobiety ich oczekują i wymagają, ale niech będzie. Od razu widac ze ankieta tworzona po kobiecemu i dla kobiet

 

a dorbych psychologow bedzie mało bo to jest zbyt łatwy kierunek i do dostania sie i do zdania. zbyt duzo ludzi z mala iloscia pktow idzie na ten kierunek albo ci ktorzy chca rozwiazac wlasne problemy psychiczne przy okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie wiele pytan sie powtarza, tyle że są inaczej opisane typu zgrany zespół, moge powiedzieć wszystko. Czy tez na ile jestes zadowolony i na ile partnerka zadowala. To w jednym pytaniu można było zamieścić. z reszta nie jest sprecyzowane jak zadawala? w zyciu ze co? czy gotuje, czy daje pomysły na spedzanie czasu ,czy ma inicjatywe czy seksualnie zadowala? wiecej konkretow.

 

Pytanie o atrakcyjnosc mysle nietrafione. Skad mamy wiedziec czy jestesmy podobni, kto to ocenia i na jakiej podstawie? Ale z reguly ludzie sie wiaza podobni, a nie skrjanie rozni wiec...

 

Wywlekac takie rzeczy jest ciezko typu czy nam przyjemnie jak nas delikatnie dotyka kobieta :lol2: czy tez mowi nam komplementy, no raczej kobiety ich oczekują i wymagają, ale niech będzie. Od razu widac ze ankieta tworzona po kobiecemu i dla kobiet

 

a dorbych psychologow bedzie mało bo to jest zbyt łatwy kierunek i do dostania sie i do zdania. zbyt duzo ludzi z mala iloscia pktow idzie na ten kierunek albo ci ktorzy chca rozwiazac wlasne problemy psychiczne przy okazji

 

 

Dziękuję za uwagi ;) Tak w ramach ciekawostki powiem, że faktycznie autorkami dwóch kwestionariuszy, które zostały wykorzystane są kobiety (a raczej autorkami polskich adaptacji, bo to właśnie z nimi odpowiadający ma do czynienia), ale sędziowie kompetentni również oceniali te kwestionariusze, więc chyba jednak nie są aż tak złe (co prawda są niedociągnięcia, o których również zdaję sobie sprawę, ale by ingerować w poszczególne pytania trzeba by zrobić o wiele więcej, niż tylko edytować tekst).

 

 

Przy okazji - grupa mężczyzn w statystykach właśnie przekroczyła 50% :D Bardzo dziękuję! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane, moja małżonka również wypełni :)

 

Powodzenia.

 

 

Super, bardzo dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić, ale się nie łapię, bo jestem żonaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy do tej pory pomogli - mam już lekko ponad 60% wymaganej liczby odpowiedzi od mężczyzn (powoli widać światełko w tunelu :lol2:). Może ktoś jeszcze dołoży od siebie cegiełkę i wypełni ankietę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz karzę :Up_to_s:

 

Niestety do szukania faceta sposób beznadziejny - nie polecam, za dużo zachodu :lol2:

 

 

Wracając do tematu - nadal zbieram odpowiedzi, zapraszam do klikania w ankietę i z góry dziękuję! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według mnie wiele pytan sie powtarza, tyle że są inaczej opisane typu zgrany zespół, moge powiedzieć wszystko. Czy tez na ile jestes zadowolony i na ile partnerka zadowala. To w jednym pytaniu można było zamieścić. z reszta nie jest sprecyzowane jak zadawala? w zyciu ze co? czy gotuje, czy daje pomysły na spedzanie czasu ,czy ma inicjatywe czy seksualnie zadowala? wiecej konkretow.

Nie o to chodzi, żeby w testach psychologicznych zmieścić się w jednym pytaniu. Specjalnie robi się zestawy podobnych pytań, czy wręcz identycznych ale inaczej sformułowanych, żeby dało się wychwycić konsekwencję przy wypełnianiu.

Pewnie przy dobrze zrobionych da się też wyciągnąć jakieś niuanse nie pytając o nie wprost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='12 Wrzesień 2017 - 11:21' timestamp='1505211693' post='14795085']

Nie o to chodzi, żeby w testach psychologicznych zmieścić się w jednym pytaniu. Specjalnie robi się zestawy podobnych pytań, czy wręcz identycznych ale inaczej sformułowanych, żeby dało się wychwycić konsekwencję przy wypełnianiu.

Pewnie przy dobrze zrobionych da się też wyciągnąć jakieś niuanse nie pytając o nie wprost.

 

 

Dobre piwo dla Ciebie za to, co właśnie napisałeś :beer: Ale ani słowa więcej na temat konstrukcji testów, przynajmniej póki nie zbiorę brakujących odpowiedzi :cool:

 

 

Panowie w moim badaniu osiągnęli pułap lekko ponad 65% i stoją w miejscu - może ktoś jeszcze podeśle swoją odpowiedź? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
' date='12 Wrzesień 2017 - 12:21' timestamp='1505211693' post='14795085']

Nie o to chodzi, żeby w testach psychologicznych zmieścić się w jednym pytaniu. Specjalnie robi się zestawy podobnych pytań, czy wręcz identycznych ale inaczej sformułowanych, żeby dało się wychwycić konsekwencję przy wypełnianiu.

Pewnie przy dobrze zrobionych da się też wyciągnąć jakieś niuanse nie pytając o nie wprost.

 

Tez o tym pomyslalem. Z drugiej zalozylem ze tylko inteligentni będą wypełniać takie długie ankiety, bo innym od literek bedzie glowa bolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wpotrzebie2017 inteligencja akurat nie ma tu nic do rzeczy.

 

 

Dobiliśmy do lekko ponad 70% mężczyzn w odpowiedziach, ktoś jeszcze pomoże? Ankieta wcale nie jest aż "taka długa" :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, bardzo dziękuję! ;)

 

 

Mam 75% odpowiedzi od mężczyzn, może ktoś jeszcze? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...