Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

overcloked

Problem z kartą SD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kartą Sandisk otóż dzisiaj ją formatowałem oraz flashowałem programem etcher by karta robiła jako dysk rozruchowy dla ubuntu i podczas flashowania karty wywaliło error.

Kiedy próbuję otworzyć kartę w mój komputer to dostaję błąd: "Please insert a disk into USD Drive".

Próbowałem przez Disk Managment zrobić new simple volume ale to nic nie dało i otrzymuję error: "Data error (cyclic redundancy check)".

Próbowałem też CHKDSK w wierszu poleceń próbowałem /f i /r za każdym razem dostaję: "The type of file system is RAW. CHKDSK is not available for RAW drives."

Kończą mi się pomysły tak jak kończą się pomysły googlowi ktoś wie jak to naprawić (czy karta na śmietnik?)? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj SD card formatter czy w ogóle ją wykryje i jej pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dysku miałem: SDFormatter wykrywał pojemność ale przy próbie formatowania wyrzuca błąd: "the memory card is write-protected. Please relase the write protect switch" Co najlepsze karta jest microSD więc nie jest zablokowana w żaden sposób :E

co do SD card formatter wykrywa pojemność oraz typ karty ale tak samo jak w SDformatter wywala Formatting failed :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...