Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kaktuch

alkohol

Rekomendowane odpowiedzi

siema, mam pytanie bo nie mam w tym temacie doświadczenia

 

jaki spirytus do picia kupić żeby był w miarę dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spirytusu nie kupuje się po to żeby był dobry, tylko żeby mordę wykrzywiał, więc obojętnie jaki, byle by swoje procenty miał. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

To mit z epoki picia cokolwiek, byle sponiewierało.

 

 

Niestety, dobry spirytus, który nie wykrzywia gęby to trzeba sobie wynieść z Polmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale jak ktoś pije czysty spiryt, to właśnie po to żeby go sponiewierało i to szybko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów to się od kupowało american corn na na stadionie dziesięciolecia teraz to polecam ratyfikowany w sklepie monopolowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Co jak co, ale jak ktoś pije czysty spiryt, to właśnie po to żeby go sponiewierało i to szybko. :P

Ale może też używać jako półproduktu na różne "przetwory". Im wyższej jakości jest i mniej śmierdzi tym lepiej smakować będzie kolejny produkt wykonany z jego udziałem. Np.: porterówka albo papryczki. Po za tym i tak nic nie zmienia tego, że nawet jak ktoś się chce szybko upić to można to zrobić bez wykrzywiania mordy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można używać jako półproduktu i wtedy jak najbardziej zwrócenie uwagi na jakość jest wskazana, ale skoro autor tematu napisał jedynie, że chce kupić spirytus do picia, to ja to zrozumiałem, że chce po prostu pić czysty spiryt, a wtedy jakość nie ma praktycznie znaczenia. Po krótkim czasie i tak będzie tak nawalony, że żadnego smaku nie będzie już czuł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...