Skocz do zawartości
Khorni

Dell U2412M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż monitor Dell U2412M. Monitor w pełni sprawny, używany. Sprzedaję, ponieważ wymieniłem go na nowy model. Cena 600zł bez dostawy. Preferuję odbiór na miejscu w Warszawie, jednak jestem w stanie wysłać go kurierem

Link do allegro Dell U2412M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jakieś dowody? Bo w Polsce tego nie widać.
    • OK, zacznijmy od początku - po co nam te szczepienie? Ryzyko śmierci na covid w przypadku osób do 60 roku życia jest minimalne, na poziomie ryzyka śmierci w wypadku komunikacyjnym. Distribution of deaths due to the coronavirus (COVID-19) in Poland in 2020, by age group Number of coronavirus (COVID-19) deaths in Sweden, by age groups Sam gdybym był seniorem na pewno nie życzyłbym sobie, żeby dla ratowania mnie rząd pozbawiał moje wnuki edukacji i zamykał miesiącami w domu. Ale gdy można pomóc tej szczególnie narażonej grupie ponosząc tylko koszty finansowe, tj. nie narażając zdrowia fizycznego i psychicznego reszty społeczeństwa to wg mnie jednak nieludzkie byłoby rezygnowanie z tego. A przy okazji także niemądre biorąc pod uwagę, jak gigantyczne koszty jako społeczeństwo ponieśliśmy do tej pory, by ratować seniorów. Inna sprawa to faktyczne bezpieczeństwo i skuteczność tej konkretnej szczepionki Pfizera. Spływające dane wskazują, że szczepienie osób 80+ "jak leci", bez dokładnych badań, może być błędem. Poza tym dane spływające z Izraela nie napawają nadmiernym optymizmem co do ogólnej skuteczności szczepionki. Ale to są już kwestie techniczne, do rozstrzygnięcia przez ekspertów (tak, tych co w ostaniach miesiącach zawodzili na całej linii, niestety...)
    • Siema forumowicze!    Mam luźnych 400 zł do wydania..  spec: Ryzen 5 3600 (4.1)  RTX 3060 ti Msi oc  Zasilacz Termaltake 630 w.  16 gb ram crucial balistix tactical 3200 mhz chłodzenie cpu be quiet pure rock slim i ogólnie  dodatkowe wentylatory które dobrze wpływają na tempy podzespołów.  Gram na rozdzielczości 1080p na full all.    Patrząc na przyszłość w jaki sposób mógłbym rozdysponować tą gotówką? Na myśl przychodziła mi sprzedaż ramu i kupna 3600mhz, ale z tego co widziałem  w benchmarkach to przyrost fps to jakies max 5  fps.  Co mógłbym kupić , sprzedać  itd aby zabezpieczyć się na następne 3 lata gier na ultra w 1080p lub grać w 1040p?   
    • Siema forumowicze!    Mam luźnych 400 zł do wydania..  spec: Ryzen 5 3600 (4.1)  Msi b450 vdh pro max  RTX 3060 ti Msi oc  Zasilacz Termaltake 630 w.  16 gb ram crucial balistix tactical 3200 mhz chłodzenie cpu be quiet pure rock slim i ogólnie  dodatkowe wentylatory które dobrze wpływają na tempy podzespołów.  Gram na rozdzielczości 1080p na full all.    Patrząc na przyszłość w jaki sposób mógłbym rozdysponować tą gotówką? Na myśl przychodziła mi sprzedaż ramu i kupna 3600mhz, ale z tego co widziałem  w benchmarkach to przyrost fps to jakies max 5  fps.  Co mógłbym kupić , sprzedać  itd aby zabezpieczyć się na następne 3 lata gier na ultra w 1080p lub grać w 1040p?   
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...