Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stanley

Ankieta, jak oceniasz newsmana PCLab

Oceń labową pociechę  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za tym by nadal pracował dla PCLab.pl

    • Tak, z przyjemnością czytam jego teksty. Dobrze wypełnia swoją role.
      3
    • Czego od niego chcesz? Nagrody Nike? Jest konkret, a nie lanie wody, w dodatku kolorowa grafika, mi to wystarcza.
      4
    • Bartosz to na PClab nieporozumienie, portal chyba ostro tnie koszta skoro nie stać ich na kogoś lepszego.
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam nadzieje że po opublikowaniu tematu można dodać kolejne pytania do ankiety oceniające poszczególnych newsmanów. Z uwagi na późną porę jedynie na temat mojego ulubieńca: Bartosza, wkrótce po przeczytaniu newsa mojego ulubieńca postanowiłem zadać chociaż to jedno pytanie na jego temat. Jak go oceniacie: pozytywnie, neutralnie, czy negatywnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest kolejny ból dupy z cyklu "newsy Samsunga" albo "za dużo/mało o Intelu/AMD/NV"? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Części ich niusów po prostu nie da się czytać, bo aż oczy bolą i maczeta w plecaku się otwiera. :mad2:

 

I taki spadek jakości jest już od 2015 roku. Tutaj czytam niusy tylko z ciekawości jak bardzo coś przekręcą albo źle wypluje google translate, bo lab w tym dziale jest 100 lat za murzynami.

 

@edit

I już pomijam jak ktoś wypunktował w 2 miesiące 28 niusów o samsungu z czego 18 to ploty powtarzające sie tylko inaczej ubrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zobaczę lepszego newsa napisanego np. przez Ciebie - oddaję głos na opcję 1. Z przyjemnością.

 

Bardziej jednak pod tym kątem, że fajnie siąść na dupie i krytykować pracę innych. Jakakolwiek by ona nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba i tak jest lepszy od Adriana, więc...może jednak spytać o adres do wysyłki tej statuetki? ;)

 

Istnieje duża szansa, że Onet, lider wszechświata i wzorzec pracodawcy dla całego Układu Słonecznego po prostu jakiś czas temu obciął maksymalnie koszta, w tym i stawki za aktualności i jeżeli ktoś nie robi tego z wieloletniego przyzwyczajenia (Vega), to...robi to w/g maksymy "jaka płaca, taka praca". Ot taka teoria spiskowa, wytworzona w mojej wyobraźni, bez potwierdzenia danymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Wszyscy newsmani to podobny, niski poziom, lanie wody i obrazki nie na temat. Dodatkowo w przypadku jednego - zbyt częsty hejt, przede wszystkim w stosunku do MS i AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pclab jest jaki jest ale posiadanie takich newsmanów to nawet dla nich wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo robi neewsów o samsungu i microsfocie jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...