Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qjin

Prince of Persia: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

a moze jakies rady jak pokonac tych dwuch gladiatorow w ognistym kregu ? :> bo krew mnie zalewa bo nie wiem jak sie do nich dobrac :(

Na pierwszej stronie masz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile jest tych bonusowych filmików :D?

 

fajny jest ten z "kurczakiem, upadkiem na klejnoty itd.." :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile jest tych bonusowych filmików :D?

 

fajny jest ten z "kurczakiem, upadkiem na klejnoty itd.." :P

Ni ma więcej :P

 

Nom - ja spadłem dosłownie z parapetu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ni ma więcej :P

 

Nom - ja spadłem dosłownie z parapetu :E

 

 

 

no tak ale i tak najlepszy motyw to ten w ktorym on placze jak mu nie wychodzi zabicie tego zolnierza hehehehehehe :lol2::lol2::lol2::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurwa zostawilem se na walce z wezyrem, wracam do domu a tam brat ze sie komp spierdolil... i format ;( Ma ktos save'y do tego ? Bylbym wdzieczny :]

poratuj mnie ktos :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak ale i tak najlepszy motyw to ten w ktorym on placze jak mu nie wychodzi zabicie tego zolnierza hehehehehehe :lol2::lol2::lol2::lol2:

Mi się podobał moment, w którym Farah rozmawiała z Księciem - jaki jest jego ulubiony kolor, ale przeróżne - ciekawe dyskusje pomiędzy Mrocznym i normalnym Księżulkiem. ;)

 

poratuj mnie ktos :/

Wyśle ci save'a tylko podaj maila :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ni ma więcej :P

 

Nom - ja spadłem dosłownie z parapetu :E

hehe :D to loozik

 

no mocne jest całe :D z tym co płacze to też, a tamten go pociesza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ogolnie gierka jest bardzo fajna i smieszna w niektorych momentach ale teraz musze jeszcze zagrac w 1 bo jej wogole nie widzialem wiec trzeba sobie ja jakos zalatwic i dokonczy cala sage o prinsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ogolnie gierka jest bardzo fajna i smieszna w niektorych momentach ale teraz musze jeszcze zagrac w 1 bo jej wogole nie widzialem wiec trzeba sobie ja jakos zalatwic i dokonczy cala sage o prinsie

Chodzi ci o Sands of Time? Jeśli tak - to nie wiem jak mogłeś ten tytuł ominąć! Jak dla mnie chyba najlepsza reanimacja starych przebojów :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przejsc misje z tym wielkim posągiem ojca princa. Nie wiem jak ustawiac ten posag tymi dzwigniam to znaczy jak mam zrobic zeby przejsc a misja nazywa sie workshop royale

Ale ja chce po polsku ten opis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak przejsc misje z tym wielkim posągiem ojca princa. Nie wiem jak ustawiac ten posag tymi dzwigniam to znaczy jak mam zrobic zeby przejsc a misja nazywa sie workshop royale

www.gamefaqs.com - poradnik

 

Poszukaj w temacie, była i to wiele razy mowa o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o Sands of Time? Jeśli tak - to nie wiem jak mogłeś ten tytuł ominąć! Jak dla mnie chyba najlepsza reanimacja starych przebojów :cool:

 

 

no ominolem ale teraz napewno zaczne w nia grac ty pewnie juz zaliczylec cala serie prince of persia :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
www.gamefaqs.com - poradnik

 

Poszukaj w temacie, była i to wiele razy mowa o tym.

dokładnie

poszukaj troche, albo pomyśl ;)

 

ja nawet długo się z tym nie męczyłem :)

 

łatwizna :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ominolem ale teraz napewno zaczne w nia grac ty pewnie juz zaliczylec cala serie prince of persia :thumbup:

Od SoT do TTT - tak (po 2 razy, nie licząc jeszcze TTT, ale niedługo) ;)

 

dokładnie

poszukaj troche, albo pomyśl ;)

 

ja nawet długo się z tym nie męczyłem :)

 

łatwizna :]

No jasne :];)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! ;[ Chciałbym powiedzieć że ku*** ta gra jest troche zrypana... Ogółem prosta gierka, a przyjdzie co do czego dojdziesz do ostatniego (wg mnie popie******ego) bosa to wogule zmienia sie stopień trudności... gram na easy... no i niemoge tego idiotycznie trudnego bosa pokonać.... wszystkie próby idą na marne... wogule niedługo chyba kompa rozwale przez to... może ktoś dał by jakiś dobry sposób jak pokonać tego szmaciarza? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadanie ten ostatni bos jest prosty :) przeszlem go za pierwszym razem z bardzo mala iloscia hp ale przeszlem :P poradnik maszn a poczatku strony tego tematu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=O Wielkie Gratulacje...Grałem dziś 2.5h przy tym * i * * to już więcej niegram niedam rady * przejśc i jak coś gram na klawiaturze z myszka :PP Gra jest w porzadku jak już wspomniałem... ale ten bos to *... Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni boss wcale nie jest trudny, wręcz przeciwnie. Poszukaj w tym wątku info, jak go przejść, była o tym wiele razy mowa. I nie bluźnij więcej synu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przejdzie mi ktos tych 2 typow w ognistym kregu ? :) dam save i ktos poprostu mi ich przejdzie :] bo ja juz sily do nich nie mam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przejdzie mi ktos tych 2 typow w ognistym kregu ? :) dam save i ktos poprostu mi ich przejdzie :] bo ja juz sily do nich nie mam :(

Oni też są łatwi (chociaż może na takich nie wyglądają).

Musisz atakować tego z mieczem (bodajze nie pamiętam) i zaatakuje cie ten z toporem, robisz unik i atakujesz jego i tak parę razy i po którymś skorzystasz z "speed kill" i tak w kółko.

 

Wiecej masz na pierwszej stronie w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufffff..... *... nareszcie sie * psa udalo zabic... fajna koncowka gra * ale bos to *. dzieki za help ;] i powodzenia :PP a quiecek jak chcesz moge Ci save wyslac z tymi bosami pokonaanymi tylko podaj mi nazwe sejva przed nimi :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sprubuje sie jeszcze z nimi troche pomeczyc i wtedy jak nie dam rady to poprosze o przejscie,albo o podeslanie kogos innego save (tylko zeby sie z moim zgadzaly-nie bylo konfliktow) :)

 

dobra ja sobie nie daje rady z tymi dwoma fiutkami :( niech ktos mi przesle save nr 29,30,31 na maila :) bede bardzo wdzieczny bo chce wrescie sobie dalej pograc w to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam wskoczyc na to podwyzszenie wedlug screena 3 z postu 612?? i czy jest wogóle jakas solucja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak mam wskoczyc na to podwyzszenie wedlug screena 3 z postu 612?? i czy jest wogóle jakas solucja??

www.gamefaqs.com - tu jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj agielski est kiepski(ucze sie francuzkiego)moglby ktos mi powiedziec jak tam wskoczyc pliska (SCREEN JEST W POSCIE TEGO TEMATU O NUMERZE 612 JEST TO 3 SCREEN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Płażyński chyba pracuje na wykreślenie z wyścigu o kandydaturę na Prezydenta RP z PiS-u na 2025 rok i zarazem dołączenie w tym gronie do Bocheńskiego, który już został skreślony z tego wyścigu przez wyraźną porażkę z Trzaskiem o Warszawę niecałe 2 tygodnie temu. Choć z drugiej strony do tego wyścigu podobno dołącza następny młody wypatrzony przez Kaczego. Jest to Jarosław Margielski, aktualny prezydent Otwocka. https://wydarzenia.interia.pl/raport-wybory-samorzadowe-2024/news-plazynski-wywolal-polityczna-burze-w-pis-ujawniamy-tresc-rap,nId,7457432
    • Tak jest proszę pana, wycięta ramka i na 2 śrubki na stelażu BQ 120mm Oryginalnie był wentylator Zalmana, ale był głośny, to wszedł Arctic, a teraz BQ Na filmiku jest oryginał i widać stelaż do montażu wentylatora. To nie jest wentylator z ramką, tylko taka zubożona wersja i żeby zastąpić oryginał trzeba niestety wyciąć ramkę. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=zalman+9900+cu#fpstate=ive&ip=1&vld=cid:17b99d1e,vid:8uIN_p7W2I0,st:0 A węże  z chłodzenia grafiki mają 1cm średnicy zewnętrznej (8mm wewnętrznej) i zdecydowałem na miękkie, żeby w każdej chwili można bez demontażu układu wyjąć grafikę, pompkę, czy chłodnicę. Albo wszystko razem cuzamen do kupy. Ważne, że działa i to jak !
    • z czystej ciekawości, jaki procesor w tym zestawie,że takie chłodzenie ? o płytę pytasz budżetówkę vide prime od asusa, a chłodzenie kupujesz takie wypaśne ? hmm  
    • Właśnie co miesiąc +- dochodzi do automatycznego retreningu pamięci ram (do tego jak zrobisz jakieś zmiany w bios, albo nawet wejdziesz i zapiszesz bez zmian, to też się robi). Jeżeli to wygląda tak, że odpalisz kompa i przez jakiś czas system nie wstaje, a potem sam z siebie normalnie się ładuje, to tak ma być. To nie jest problem, a zamierzone działanie. 
    • Tego typu klawiatur na plastikowych nitach już troche wymieniłem bo człowiek oszczędza każdy grosz jak mało zarabia  jak nie masz w tym wprawy i lutownicy aby przetopić nity a pózniej je po wymianie ponownie zgrzać to może być ciężko i lepiej dopłacić do całości jak allas wspomniał, łatwo też uszkodzić zaczepy klawiatury jak dasz za dużą temperaturę na grocie czy tam hocie lub za długo grzejesz to zaczep od klawisza może się zdeformować/przetopić od drugiej strony i nie będzie np odbijał  A co do objawu o którym piszesz to na 100% jest to wina samej klawiatury, usterki kbc inaczej się objawiają.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...