Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qjin

Prince of Persia: The Two Thrones

Rekomendowane odpowiedzi

Cze chiałbym się was poradzić mam Prince of Persia T2T ale niemam klucza bardzo proszę o porade i jak ktoś ma to bym bardzo prosił o podanie tego klucza

 

 

PS: Z góy wielkie dzięki :):D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL
Cze chiałbym się was poradzić mam Prince of Persia T2T ale niemam klucza bardzo proszę o porade i jak ktoś ma to bym bardzo prosił o podanie tego klucza

 

http://www.klucz.pl/porady/kluczjump.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka ze odkopalem ale nie wiem jak przejsc labirynt, tzn ten 2 labirynt... za pierwszym razem jak znalazlem cialo ojca to bylo prosto ... ale teraz to nie wiem co mam zrobic :| skacze tu i tam ale nic ciekawego znalesc nie moge :/ help me

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh, przeszedlem DWA TRONY i powiem ze przy zadnej grze sie tak nie nawq....wialem!!!!!:D, rozwalilem pare plyt kawalek biorka itd :E . a najbardziej mnie wqrzala akcja z tymi dwoma typami w zbroi w plonacym kregu, za nic nie dalo mi sie kliknac w odpowiednim momencie na ostatniego quick killa.ale nic bylo minelo - zwyciestwo!!!! :E:E:P:lol2: ....czy ja jestem cholerykiem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to spodziewalem sie wiecej po PoP T2T,wedlug mnie WW jest duzo lepsze ten klimacik ktorego brakuje w T2T a pozatym dlugosc gry. Jeszcze jedna sprawa to to że bez ataku z zaskoczenia czy jak to sie nazywa, nie da sie przejsc gry a mnie np rajcowla porzadna walka z bosem 1v1 :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest POP Piaski czasu, a następne troche gorsze ale również ciekawe i momentami porywające klimatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych wygłaszanych tekstów na temat cracka do Prince Of Persia WW. Otóz

jest crak zarówno do POP WW jak i innych gier haha a jeśli ktos uważa się za speca bo ma neta a nie potrafi cracka znalezc do jakiejkolwiek gry to powinien się wstydzić a nie głupoty wypisywać że nie ma cracka i nigdy nie będzie hahahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wlaczyc pop3 bo pisze ze mam wlozyc plyte niewiem moze przez daemona trzeba coz zrobic :( pozozcie!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pomocie wlaczyc mi pop!!!!!!! NIEWIEM MOZE TZREBA CRACKA

 

POMOCY NIE MOGE WLACZYC POP3 WYSLIJCIE MI NA MAILA CO MAM ZROBIC!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CO MAM ZROBIC!!!!!!

Kupić orginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna. Kamera żalosna.

 

Pytanie mam:

 

Mam pierwszego bossa do zabica ( ten duży Pan z dużym mieczem)Udaje mi sie dwa razy jego tak pokazówkowo dziabnąć z quic killem , czy jakoś tak. Jak upada 2 raz nie zostaje mu nic prawie życia. I wtedy zaczyna sie zjebana kamera + dostaje gonga mieczem = śmierć. Widze te miejsce gdzie się wbija nożem ale nie moge tam doskoczyć

 

:thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema forumorowicze mam takie mało pytanko odnośnie gry prince of persia 2 trony.Czyi stnieją do tej gry jakieś kody. :hmm:

post-67761-1152199754_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupić orginał.

nowięc tak aby go zabić mósisz skoczyć z pierwszej platformy czekać

aż ekran zrobi się szary{zacznie sie świecić jego miecz}

wtedy klikasz LPM następnie przechodzi na drugie ramie on cie prubuje łapć

a ty czekasz wtedy jest drugi szary ekranik{LPM}.

On cie wyrzuca i spadasz mu na oko noi trzeci szary obraz klikasz LPM.

potem szukasz drugiej platformy tą z deskom i robisz to samo.

gdy stwór jest już sleby grzejesz go po nogach.Potem upada a ty

kończysz ko następnym zapalonym mieczem{speed kill}

 

A i pod żadnym pozorem nie wciskaj wcześniej LPM niż w tych momętach,

bo kombinacja sie nie uda.Udanej sieczki. :thumbup:

 

Gra fajna. Kamera żalosna.

 

Pytanie mam:

 

Mam pierwszego bossa do zabica ( ten duży Pan z dużym mieczem)Udaje mi sie dwa razy jego tak pokazówkowo dziabnąć z quic killem , czy jakoś tak. Jak upada 2 raz nie zostaje mu nic prawie życia. I wtedy zaczyna sie zjebana kamera + dostaje gonga mieczem = śmierć. Widze te miejsce gdzie się wbija nożem ale nie moge tam doskoczyć

 

:thumbdown:

nowięc tak aby go zabić mósisz skoczyć z pierwszej platformy czekać

aż ekran zrobi się szary{zacznie sie świecić jego miecz}

wtedy klikasz LPM następnie przechodzi na drugie ramie on cie prubuje łapć

a ty czekasz wtedy jest drugi szary ekranik{LPM}.

On cie wyrzuca i spadasz mu na oko noi trzeci szary obraz klikasz LPM.

potem szukasz drugiej platformy tą z deskom i robisz to samo.

gdy stwór jest już sleby grzejesz go po nogach.Potem upada a ty

kończysz ko następnym zapalonym mieczem{speed kill}

 

A i pod żadnym pozorem nie wciskaj wcześniej LPM niż w tych momętach,

bo kombinacja sie nie uda.Udanej sieczki.

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E moze mi ktos wytłumaczyć dokładnie jak odplić Prince of Persia T2T bez odłanczania czytnika prosze mój numer gg ******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E moze mi ktos wytłumaczyć dokładnie jak odplić Prince of Persia T2T bez odłanczania czytnika prosze mój numer gg ******

 

rzeczywiscie LOL jestes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
E moze mi ktos wytłumaczyć dokładnie jak odplić Prince of Persia T2T bez odłanczania czytnika prosze mój numer gg 3159222

Jasne.

Punkt 1: zmień forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra fajna. Kamera żalosna.

 

Pytanie mam:

 

Mam pierwszego bossa do zabica ( ten duży Pan z dużym mieczem)Udaje mi sie dwa razy jego tak pokazówkowo dziabnąć z quic killem , czy jakoś tak. Jak upada 2 raz nie zostaje mu nic prawie życia. I wtedy zaczyna sie zjebana kamera + dostaje gonga mieczem = śmierć. Widze te miejsce gdzie się wbija nożem ale nie moge tam doskoczyć

 

:thumbdown:

Nie musisz skakać . Wystarczy , że naciśniesz przycisk "speed killa" , gdy bedzie pulsowac ekran .

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak pokonac Wezyra otozgdy dochodze do 3 ze tak powiem etapu to trzeba skakac to polkach skalnych ale za kazdym razem on mnie zrzuca juz przy pierwszym drazku bardzo prosze o pomoc jesli ktos by mi wytlumaczyl to byl bym bardzo wdzieczny :) z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey.

Czy jest może spolszczenie do Prince of Persia Two Trones do oddzielnego pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak pokonac Wezyra otozgdy dochodze do 3 ze tak powiem etapu to trzeba skakac to polkach skalnych ale za kazdym razem on mnie zrzuca juz przy pierwszym drazku bardzo prosze o pomoc jesli ktos by mi wytlumaczyl to byl bym bardzo wdzieczny :) z gory dzieki

Po prostu musisz szybko przeskakiwać, z jednej na drugą półkę. :)

 

Hey.

Czy jest może spolszczenie do Prince of Persia Two Trones do oddzielnego pobrania?

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze są linki np. z rapidshare albo megauploada gdzie ktoś wrzucił tą gre po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze są linki np. z rapidshare albo megauploada gdzie ktoś wrzucił tą gre po polsku?

Nie, nie ma. To już byłoby piractwo. A zreszta chyba nawet tak wielkiego pliku nie da sie wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez spolszczenia Prince Of Persia The Two Trones jest świetna i w niektórych momentach trzeba pomysleć.

:D:D:-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, cena robi wrażenie, wczoraj przypadkiem gdzies na jakiejś stronce przeczytałem o tym packu, tylko za niecałe 7 dyszek. :)

 

I dobrze, że angielska, bo jedynie, w WW mozna pograć po polsku (bo jest kinowa, do tego mozna wybrać pomiędzy polską, a angielską wersją), no ew. SoT, w której jest dość niezły dubbing (ale i tak nie dorasta do orginalu), a Dwa Trony pozostawie bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...