Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kain

VIA Nano X2 vs Intel U7600 - ostatnia architektura trzeciego gracza

Rekomendowane odpowiedzi

O VIA Nano X2 czyli najnowszej (choc w sumie juz kilkuletniej) architekturze VIA pewnie malo kto slyszal, a praktycznie nikt nie widzial ;)

Na co stac ten malenki procesorek sprawdzilem wstepnie tutaj:

VIA Nano X2 vs Intel U7600 - ostatnia architektura trzeciego gracza

Porownanie IPC z mobilnym Core 2 Duo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobilbys test wlasnie z atomem. Wtedy bysmy wiedzieli czy wogole te procesory mialy sens? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,mam płytę z VIA Nano X2 1400Mhz, będzie walczyć z paroma innymi ITXami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy ( jak zawsze ) test i kawał dobrego materiału.

Czekam i czekam na obiecany test Ryzen vs Phenom II aż pojawi się na głównej, a tu nic mad2.gif Takie rodzynki trzeba szanować. Nawet zagranicą ciężko o tak dobre i ciekawe testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje :D

Udalo mi sie namierzyc dziwna plytke z procesorem VIA i co wazne - slotem PCI-E :cool: Nigdzie nie znalazlem testow VIA z porzadnym GPU, bardzo jestem ciekaw jak sobie poradzi z GTXem 1060 zamiast zintegrowanej slabizny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie. Zwłaszcza chciałbym zobaczyć przy okazji Frame Latency obok klasycznego FPS, bo myślę że będzie to pouczające. Nie ukrywam, że jestem zatwardziałym przeciwnikiem parowania dobrych grafik ze słabymi procesorami i jakoś nie chce mi się wierzyć, jak ktoś mówi, że fajnie "działa" Taka 1060 GTX z Core2Quad bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet ciekawi wynik w 3D Marku. Zintegrowane grafiki VIA/SiS sa nawet gorsze niz integry Intela jesli chodzi o gry. W kazdym razie zamierzam przetestowac wszystko co sie da, chocby for fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...