Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MordoTyMoja

System nie widzi telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem. Żeby zaraz nie wyrwać wszystkich włosów z głowy to przychodzę po pomoc.

 

Stuprocentowo problemem są sterowniki na komputerze, tylko nie za bardzo wiem jak to ugryźć. Telefon - wraz z tym samym kablem - podłączyłem do laptopa i wszystko tam normalnie działa. Debugowanie USB w telefonie jest włączone, tryb jest "Przesyłanie plików".

 

W panelu sterowania w urządzeniach (bluetooth i inne urządzenia) w innych urządzeniach widnieje Android (Sterownik jest niedostępny). Co ciekawe, problem zaczął się po aktualizacji GTA 5 (steam). Od tego czasu ewidentnie system nie widzi telefonu. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy probowales poprzez Urzadzenia i Drukarki dodac nowe urzadzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kable jest sprawny? Rzadko sie zdarza, zeby Windows nie zaplumkal po wpieciu urzadzenia USB. Z pendrivem potrafi złapać slepy moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel jest sprawny stuprocentowo. Po wpięciu słychać plumknięcie (dźwięk podłączenia sprzętu). Testowałem go również z laptopem. Tam działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozwiązałem to na własną rękę. Przywróciłem system do ustawień fabrycznych (Windows 10, należą Ci się brawa) i zainstalowałem aktualizację Dodatek Feature Pack (KB3133719), która jest wymagana do prawidłowego działania telefonu (MTP). Czyli jakiś durny konflikt sterowników.

 

 

Do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...