Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to ogólnie nie wiem co te "spece" od marketingu mają w tych swoich malutkich móżdżkach? Myślą że jak siekną baner na całą stronę to reklama będzie skuteczniejsza? To ma raczej odwrotny efekt - odpycha... Przecież jak mi coś takiego wyskakuje co stronę, to jakbym miał kupić coś takiej firmy, to pierwsze co bym zrobił - sprawdził ofertę konkurencji ;)

 

@matekmz, weź coś zrób z tą pełnoekranową reklamą bo aż mnie nosi... przecież to jest poniżej jakiejkolwiek godności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spece od marketingu żyją chyba ciągle w czasach reklamy drukowanej w prasie, kiedy skuteczność oddziaływania reklamy mierzono jej wielkością określaną w proporcji do strony, lub w ilościach standardowych "modułów".

Niektórzy zatrzymali się na początku internetuf - część reklam nie zmieniła się od czasów wczesnych modemów łupanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@matekmz, weź coś zrób z tą pełnoekranową reklamą bo aż mnie nosi... przecież to jest poniżej jakiejkolwiek godności...

Pełna zgoda, są jeszcze reklamy, których czasem nie da się zamknąć, na telefonie sam z nimi walczę.

Podziałam w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i brawo! Pełnoekranowa reklama rossmana to było za mało, potrzebny był jeszcze autoodtwarzający się popup video z dźwiękiem? O 1 godzinie w nocy, kur**.

 To już nawet na WP nauczyli się, że w takich reklamach przynajmniej dźwięk jest wyciszony dopóki się go nie włączy własnoręcznie.

 

Czy waszych ludzi z Excela już do końca pop*******ło?

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak mi na telefonie wyskoczyła zielona reklama chyba Plusa to odechciało mi się nawet szukać Xa, zamknąłem stronę w cholere i nawet nie wchodzę już z telefonu na laba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna jej zamknac.... zaslania cala strone i uaktywnia sie po KAZDYM kliku. Kpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z załogi ma jaja i zrobi coś z tymi nachalnymi pełnoekranowymi reklamami, które na smartfonach uniemożliwiają jakiekolwiek przeglądanie forum? Czy wszyscy udają sobie że nie ma problemu i nic się złego nie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z załogi ma jaja i zrobi coś z tymi nachalnymi pełnoekranowymi reklamami, które na smartfonach uniemożliwiają jakiekolwiek przeglądanie forum? Czy wszyscy udają sobie że nie ma problemu i nic się złego nie dzieje?

Nie udają, ze nic się nie dzieje, ale reklamy na naszym portalu to nie jest pomysł nikogo z naszej redakcji, tylko osobnego działu marketingu, dlatego zrobienie czegoś z tym natychmiast jest trochę utrudnione. Działam w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie dajcie znać jak ogarnięcie temat, bo na razie bez zmian z tego co widzę... bardzo "sprawnie" Wam to idzie muszę przyznać ;) na tyle sprawnie że zmusiliście mnie do blokowania reklam nawet na mobilkach, także na Wasze życzenie - ze mnie hajsu z reklam więcej już nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to użytkownicy są źli bo adblocki mają :E

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum znów zostało zaatakowane reklamami pełnokranowymi, brawo dzięki takim praktykom coraz rzadziej tutaj zaglądam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak noworoczne to lepsze najniższe ceny niż pełnoekranowy szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś z tą pieprzoną reklamą amazona na mobilnej wersji strony. Zajmuje 50% ekranu i otwiera się za każdym jeb...m razem kiedy się na nią kliknie, nawet przy przewijaniu (a w tym przypadku przy próbie przewijania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam przejść na Brave, appka z wbudowanym adblockiem, radzi sobie wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu na komputerze stacjonarnym w chodzę tu na forum z poziomu Chrome i widzę na całym ekranie reklamę zasłaniającą całe forum. Jak się jej pozbyć?

 

3d961d252a1b7f28.jpg

 

Jest to strasznie denerwujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam. Od jakiegoś czasu na komputerze stacjonarnym w chodzę tu na forum z poziomu Chrome i widzę na całym ekranie reklamę zasłaniającą całe forum. Jak się jej pozbyć?

Odpowiednie rozszerzenie powinno blokować takie reklamy np. uBlock Origin czy AdGuard. Sprawdzałeś?

U mnie np. na Operze, po włączeniu samego AdGuarda, znikają reklamy umiejscowione w poniższych, czerwonych ramkach:

 

Beztytulu_qaxrshs.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonie ta reklama zasłania połowę forum, nie da się korzystać od około tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonie ta reklama zasłania połowę forum, nie da się korzystać od około tygodnia.

polecam przenieść się na Brave, wbudowany adblocker bez roota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalna żenada z tą reklamą na całe forum.

 

Ja się nie buntowałem, nie marudziłem przez lata, ale to co teraz odpieprzacie to jest jakiś dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie trzeba zaznaczyć opcję "dodatkowych mechanizmów" bo inaczej nie da się przeglądać ani pclab'a ani forum ....

 

jak coś działa wyśmienicie

 

ssssspng_qanrheq.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ludzi blokuje reklamy, bo utrudniają one nawigację po stronach internetowych, często zabierają nam czas. A reklamodawcy ścigają się w coraz bardziej natrętnych mechanizmach, które potem trzeba znów blokować. Gdyby reklamy nie wybijały się zbytnio z szaty graficznej strony internetowej, miałyby odpowiedni rozmiar i nie wpływały na nawigację, to mniej ludzi by je blokowało. Ale marketingowcy tego nie zrozumieją, bo dla nich dobra reklama to taka, która rzuca się w oczy, choćby kosztem irytacji potencjalnego odbiorcy. Czasem mam wrażenie, że marketingowcy żyją w zupełnie innym świecie niż reszta ludzi. :E

 

Obecnie przeglądanie stron bez uBlocka to masochizm. Po prostu się nie da... A najgorzej jest na przeglądarkach mobilnych (Android). Tam bez blokowania reklam na co drugiej stronie są popupy z chamskim scamem typu "wygrałeś 1mln $$$$". Administratorzy często nawet nie sprawdzają jakiego typu reklamy są na ich stronie, albo mają to gdzieś.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki reklamom taki pan Bartosz może pisać treściwe i mądre newsy na głównej. Nie doceniasz? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newsy newsami, teraz forum mi się otwiera godzinę przez te reklamy. A ludzie mają na telefonach limity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na forum widzę jedynie jedną, małą reklamę z prawej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...