Forum PCLab.pl: Reklamy - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Reklamy Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Viking 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 21 Październik 2017 - 05:23

Nie przeginacie troszkę z reklamami ostatnio? Na komórce mam wersję pełną (mobilna jest bezużyteczna). Co odsłonę wyskakuje pełnoekranowa reklama której praktycznie nie można zamknąć poprawnie - oczywiście wchodzę w reklamę zamiast ją zamknąć.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Pentium D 

• Fetyszysta mlecznych ząbków.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2017 - 05:27

Szkoda czasu na pisanie takich tematów bo i tak mają to w :zadek:

#3 Użytkownik jest niedostępny   Fonzie 

• Be cool like the Fonz...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2017 - 06:14

Ja też mam włączoną wersję klasyczną, do tego Ublock w androidowym foxie i reklam nie widzę...

#4 Użytkownik jest niedostępny   Viking 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2017 - 06:28

Mobilny lisek niestety strasznie muli. Od kilku miesięcy przerzuciłem się na Operę z ich blokowaniem reklam wbudowanym. Niestety takich śmieci jak ostatnio tu na forum nie wyłapuje.

#5 Użytkownik jest niedostępny   Fonzie 

• Be cool like the Fonz...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2017 - 06:56

Nie muli aż tak bardzo, aktualnie na xperii L mam otwarte ponad 100 kart i tylko czasem się przytnie :-)

Ten post był edytowany przez Fonzie dnia: 21 Październik 2017 - 06:59

#6 Użytkownik jest niedostępny   matekmz 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2017 - 20:09

Zobacz postPentium D, o 21 Październik 2017 - 06:27, napisał(a):

Szkoda czasu na pisanie takich tematów bo i tak mają to w :zadek:

Absolutnie nie mamy, wręcz kompletnie odwrotnie. Wykonujemy mnóstwo różnych testów i szukamy rozwiązań, jak możemy te reklamy ograniczyć lub nawet całkiem wyłączyć. Nie da się ich po prostu wyłączyć z dnia na dzień, bo niestety musimy jakoś zarabiać.

#7 Użytkownik jest niedostępny   Viking 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Październik 2017 - 21:28

To przyjmijcie do wiadomości że właśnie takie reklamy powodują stosowanie blokerow. Natrętne inwazyjne przez które skacze cała strona i ucieka spod palca. A jeszcze wywalanie na cały ekran co każdą odsłonę to szczyt.

#8 Użytkownik jest niedostępny   Pentium D 

• Fetyszysta mlecznych ząbków.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Październik 2017 - 02:23

Zobacz postmatekmz, o 21 Październik 2017 - 21:09, napisał(a):

Absolutnie nie mamy, wręcz kompletnie odwrotnie. Wykonujemy mnóstwo różnych testów i szukamy rozwiązań, jak możemy te reklamy ograniczyć lub nawet całkiem wyłączyć. Nie da się ich po prostu wyłączyć z dnia na dzień, bo niestety musimy jakoś zarabiać.

Dobrze wiedzieć

#9 Użytkownik jest niedostępny   szefons 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 23 Październik 2017 - 14:30

Zobacz postmatekmz, o 21 Październik 2017 - 21:09, napisał(a):

bo niestety musimy jakoś zarabiać.

No to jest oczywiste, tylko nie wiem czemu "niestety".
Wracając do meritum to ja widzę raczej ciągle zwiększanie reklam, nie dosyć, że strona na wejściu jest cała zaspamowana reklamami gdzie się da to jeszcze teraz w tekście każdym obowiązkowo "sprawdź najniższe ceny" link do porównywarki (choć przyznam, ze akurat mają lepsze porównania niż konkurencja na c, ale nie o to chodzi), nawet 3 razy wspomniane albo nawet reklamę widziałem w treści arta na końcu z opisem, co wygląda jak totalnie na siłę i nie na temat.
Ile wy zarabiacie miesiącznice na użytkowniku, na pewno macie takie wyliczenia i z reklam to są grosze na usera, dajcie opcję premium bez reklam, będę bulił, ale przynajmniej spamu nie będę oglądał.

#10 Użytkownik jest niedostępny   matekmz 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 23 Październik 2017 - 19:01

Zobacz postszefons, o 23 Październik 2017 - 15:30, napisał(a):

No to jest oczywiste, tylko nie wiem czemu "niestety".
Wracając do meritum to ja widzę raczej ciągle zwiększanie reklam, nie dosyć, że strona na wejściu jest cała zaspamowana reklamami gdzie się da to jeszcze teraz w tekście każdym obowiązkowo "sprawdź najniższe ceny" link do porównywarki (choć przyznam, ze akurat mają lepsze porównania niż konkurencja na c, ale nie o to chodzi), nawet 3 razy wspomniane albo nawet reklamę widziałem w treści arta na końcu z opisem, co wygląda jak totalnie na siłę i nie na temat.
Ile wy zarabiacie miesiącznice na użytkowniku, na pewno macie takie wyliczenia i z reklam to są grosze na usera, dajcie opcję premium bez reklam, będę bulił, ale przynajmniej spamu nie będę oglądał.

Tak jak mówiłem, pracujemy nad różnymi rozwiązaniami. Opcja "sprawdzenia najniższych cen" jest aktualnie eksperymentalna. Staramy się wypracować możliwie najlepszą i nieinwazyjną metodę monetyzacji naszych działań.

#11 Użytkownik jest niedostępny   PrimoGhost 

• Wracam w 2020 roku.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 23 Październik 2017 - 19:37

@ Szefos - zerknij tutaj
http://pclab.pl/art75349.html

Smutne, ale przynajmniej bez ogródek.

#12 Użytkownik jest niedostępny   ja__ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Październik 2017 - 17:00

bardzo wpienia mnie pełnoekranowy animowany banner na forum.
Dodatkowo newsy ze zwortami tylko po to by moc wcisnąć "pownanie cen". Słabo. Adblock pozostaje włączony na stałe. dzieki.

Ten post był edytowany przez ja__ dnia: 24 Październik 2017 - 17:01

#13 Użytkownik jest niedostępny   duda007 

• CoD2 Lover :E
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Listopad 2017 - 15:45

Nie no dzisiaj to już przegięcie, na telefonie na każdej stronie pełnoekranowa reklama plusa której nie da się zamknąć, serio? Nie da się korzystać z forum! Gratulacje dla kogoś kto dopuścił taką reklamę... Chyba trzeba będzie uciekać do konkurencji, bo to już przekroczyło wszelkie granice...

#14 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 18 Listopad 2017 - 19:14

Zainstalować na Androidzie Firefox + dodatek uBlock.

#15 Użytkownik jest niedostępny   duda007 

• CoD2 Lover :E
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Listopad 2017 - 21:36

Zobacz postDthlfwp, o 18 Listopad 2017 - 19:14, napisał(a):

Zainstalować na Androidzie Firefox + dodatek uBlock.

Chrome mi odpowiada, rozumiem że serwis z czegoś musi żyć, dlatego staram się nie blokować reklam, ale skoro ja daję palec (nie blokując reklam), a oni biorą całą rękę (wrzucają pełnoekranową reklamę), to nie będą mieli nic ode mnie w takim razie ;) trzeba znać umiar ;)

Ale dzięki za poradę, przymierzam się do postawienia PiHole do przynajmniej częściowego blokowania reklam na poziomie hostów, także pójdę raczej w tą stronę jeżeli chodzi o blokowanie reklam na mobilkach ;)

#16 Użytkownik jest niedostępny   .PaVLo. 

• n_inżynier
  • PipPipPipPipPip

Napisany 20 Listopad 2017 - 06:23

Nawet nie wiecie jak wkurzają mnie te wyskakujące na cały ekran reklamy, które działają wprost odwrotnie do zamiaru, zwłaszcza na smartfonie. Obecnie wali po oczach jakaś od Rossmana, jeśli ktoś sądzi że to zachęci mnie do pójścia tam, to jest w wielkim błędzie.

#17 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 20 Listopad 2017 - 19:15

Zobacz postduda007, o 18 Listopad 2017 - 21:36, napisał(a):

Chrome mi odpowiada, rozumiem że serwis z czegoś musi żyć, dlatego staram się nie blokować reklam, ale skoro ja daję palec (nie blokując reklam), a oni biorą całą rękę (wrzucają pełnoekranową reklamę), to nie będą mieli nic ode mnie w takim razie ;) trzeba znać umiar ;)

Ale dzięki za poradę, przymierzam się do postawienia PiHole do przynajmniej częściowego blokowania reklam na poziomie hostów, także pójdę raczej w tą stronę jeżeli chodzi o blokowanie reklam na mobilkach ;)

Nie ma co się cackać z takimi stronami jak ta. Blokada reklam i po sprawie. Oni nie szanują czytelników, my nie szanujmy ich.

#18 Użytkownik jest niedostępny   Hibiki 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 20 Listopad 2017 - 20:37

Ogarnijcie te reklamy bo w tej chwili jesteście dla mnie jedynym portalem gdzie wejście jest koszmarnie wolne. Po użyciu IE strony i forum ładuje sie super szybko, ale ilość syfu reklamowego jest nie do zaakceptowania. Jeżeli sytuacja się nie poprawi w ciągu najbliższych 2 tygodni wywalę Pclab z zakładek przeglądarki tak samo jak wywaliłem Onet po tym gdy nachalnie sprzeciwiali się blokowaniu reklam. Naprawdę w polskiej sieci jest od groma alternatyw i nie jestem zmuszony do korzystania z waszego serwisu w najmniejszym stopniu. Te same treści sa na purepc, frazpc czy na anglojęzycznych portalach z których bez problemów jerzykowych też mogę korzystać.

Jako ze podlegacie pod debilny Onet podejrzewam celowe działanie i złą wole w stosunku do używających blokad reklam.

Ten post był edytowany przez Hibiki dnia: 20 Listopad 2017 - 20:39

#19 Użytkownik jest niedostępny   ja__ 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Listopad 2017 - 03:04

Wersja mobilna forum jest prawie nieuzywalna. Zajebiscie wirlkie bannery wyskakuja i nie idzie przegladac. Ostatnio po kazdym kliku. Sory onetlabie ale jest masa alternatyw.

#20 Użytkownik jest niedostępny   petertech 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 21 Listopad 2017 - 04:16

Zobacz postja__, o 21 Listopad 2017 - 04:04, napisał(a):

Wersja mobilna forum jest prawie nieuzywalna. Zajebiscie wirlkie bannery wyskakuja i nie idzie przegladac. Ostatnio po kazdym kliku. Sory onetlabie ale jest masa alternatyw.

uBlock Origin czy inne https://addons.mozil.../ublock-origin/

Ten post był edytowany przez petertech dnia: 21 Listopad 2017 - 04:16

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2