Skocz do zawartości
oizo76

Biurka,krzesla gamingowe,ramiona do monitorow,lampki biurkowe...itd

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawalem sie czy taki temat sie przyjmie,czy jest potrzebny-ale mysle ze tak.

 

Komputer,wybor podzespolow-tu tematow jest masa,ale jezeli chcemy juz znalezc cos odnosnie biurka,poradzic sie odnosnie krzesla czy chocby ramienia pod monitor-tu juz ciezko cos znalezc.

 

Chcialbym aby tutaj wrzucac zdjecia biurek-naszych ocen wzgledemzakupu,czy spelniaja nasze wymagania itd.

 

Samo biurko to jedno,ale na nim moze byc ramie pod monitor,na nim lampka,glosniki a wiec czasami jakies podstawki...fajnie by bylo wrzucac tu jakies fajne pomysly,rady co do organizacji naszego miejsca do grania czy tez pracy.

Jak skutecznie walczyc z kablami?To tez ciekawy temat-bo klebowisko kali to pewnie problem ktory irytuje nie tylko mnie.

Na czyms tez trzeba siedziec-wiec uwagi odnosnie krzesel,nie tylko gamingowych -mysle ze tez, kazdy z uwaga przeczyta.

 

Sam jetem w trakcie przebudowy mojego stanowiska-wiec jakby temat jest mi na chwile obecna bliski-zaczelo sie od krzesla,ale postanowilem tez zmienic reszte-wiec tez bede wrzucal foty,swoje uwagi.

 

Jezeli temat sie przyjmie to super,jezeli nie to gdzies zaginie w czelusciach forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby troche rozruszac temat,zaczne isac o wlasnych wyborach

 

stanowisko przed przebudowa

 

tGNxNN.jpg

 

Biurko z dymionego szkla-obiekt mojej nienawisci,widac na nim kazdy odcisk palucha,kurzy sie w trybie ekspresowym-bo prostu dramat.Pozbylem sie go bez zalu....nigdy nie kupujcie biurka z takim blatem,uczcie sie na cudzych bledach :)

 

Co bylo moim celem?Pozbycie sie dyndajacych kabli,wiecej miejsca na biurku.

szukalem odpowiedniego biurka,chcialem aby mialo mozliwosc regulacji wysokosci-ostatecznie moj wybor padl na biurko Ikea,model Bekant,kolor bialy rozmiar blatu 160x80 cm

 

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79022792/#/S19022808

 

Jak zauwazycie,rodzina bekant jest dosyc duza-sa rozne rozmiary i ksztalty blatow,rozne kolory-naprawde mozna sobie cos dopasowac.Mozna tez zamowic sam stelaz bez blatu i po prostu zamowic sam blat gdzie indziej-to tez ciekawa opcja.

No i jest tez model z elektryczna regulacja wysokosci.

 

Biurko jest proste w montazu a pod blatem ma siatke na ktora mozemy polozyc kable,cz chocby zasilacz od monitora.

JAk juz wspomnialem ,wybralem rozmiar 160x80-jest wiec sporo miejsca,ale akurat tyle miejsca potrzebowalem,bo ultrapanorama 35" swoje zajmuje,a docelowo chcialbym aby moje glosniki/monitory studyjne denona stanely na biurku,na odpowiednich standach.

 

Od dawna chcialem sie tez zaopatrzyc w ramie do monitora,montowane do blatu biurka-co przy poprzednim szklanym blacie bylo niemozliwe,tzn moze z jakimis podkladkami by i dalo rade,ale wolalem nie ryzykowac ;)

 

Slawek(Elder),podsunol mi pod rozwage dwa modele,mianowicie Humanscale M2 oraz Ergotron HX.

 

Sprawdzilem ceny i troche sie zmarszczylem-coz,nie naleza one do najtanszych...ale trafila sie okazja,typek na ebay.co.uk mial kilkanascie Humanscale m2 w rewelacyjnej cenie,wiec nie czekajac dlugo zakupilem szybko,zreszta dwie inne osoby z forum tez sie skusily-w tym jedNA z tych dwoch osob,niesamowicie zachlanny czlowiek, korzystajac z okazji drapnal 3 sztuki :E -mi bylo potrzebne jedno ramie,gdyz nie przewiduje wiecej monitorow niz jeden.

 

VgYJpS.jpg

 

HojNuv.jpg

 

izK2ps.jpg

 

qHE3Pe.jpg

 

6jVyGE.jpg

 

hADsEo.jpg

 

Wykonanie tego ramienia jest naprawde rewelacyje.

Nie ma sie do czego przyczepic-ramie wystepuje jeszcze w kolorze czarnym.Daje rade z 35 calowa ultrapanorama,ale odnosze wrazenie ze to juz gorna granica tego sprzetu.

 

W drodze do mnie sa standy pod glosniki,klipsy do powadzenia kabli,chce tez na srodku biurka nawiercic dziure i puscic tam kable od klawiatury i mychy aby nie szly przez cale biurko-wiec musze jeszcze dobrac odpowiednia maskownice(grommet)

 

Zakupilem tez nowa lampe,bo moja stara lampeczka doswiadczyla kilku szyderczych atakaow na tym forum...faktycznie nadszedl czas na cos bardziej uzytecznego ;)

 

Zegnaj lampeczko,ostatnie zdjecie ku twojej pamieci hehe

36WEAT.jpg

Edytowane przez oizo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o oświetleniu za monitor zamiast lampki?

Wiem że jak się to przemyśli to zgrabnie oświetla pokój, a przynajmniej stanowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o oświetleniu za monitor zamiast lampki?

Wiem że jak się to przemyśli to zgrabnie oświetla pokój, a przynajmniej stanowisko.

 

 

Chodzi mi po glowie oswietlenie led rgb-myslalem aby dac jeden pasek na tylna krawedz biurka,oraz paski na tyl monitora,jest to rozwiazanie ktore moze dac fajny efekt...ale lampka tez musi byc i bedzie to zupelnia inna lampka niz obecna.Jutro pownna byc,wrzuce wtedy zdjecia.

 

Poki co nie wrzucam zdjec biurka,bo w przyszlym tygodniu czeka mnie male odswiezenie sypialni,malowanie ,meble-dopiero po tym zaczne wszystko ustawiac i przymierzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampka,wydawac by sie moglo ze pierdola i rzecz banalna-ale chcialem miec cos,co bedzie dawac fajne,regulowane swiatlo,oraz cos co w razie potrzeby doswietli poprawnie jakis nieduzy fotografowany obiekt.

 

Moj wybor padl na Youkoyi UY-A16S.

Lampka regulowana na rozne sposoby,dwa kolory swiatla,z trzema poziomami natezenia swiatla

 

XHwRgU.jpg

 

PG9qeM.jpg

 

MUfltw.jpg

 

p142Kw.jpg

 

UN44Xm.jpg

 

HQ6PLg.jpg

 

StO2c6.jpg

 

Lampka wykonana dobrze,wszystko dziala wysmienicie,to jakis chinczyk-ale jestem naprawde zadowolony z wyboru i jezeli ktos szuka czegos podobnego,moze smialo brac-mysle ze tak jak i ja bedzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to masz za podstawki pod głośniki bo tez bym chciał powieści swoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn na scianie mialem cos takiego

 

https://www.maplin.co.uk/p/speaker-wall-brackets-10kg-cn37s

 

 

,moje Denony akurat idealnie sie na nich miescily,ale razily mnie wiszace kable ,dlatego sciagnalem je ze sciany i beda stac na biurku.

 

Zakupilem standy Gorilla GSM-50

 

xsI9I9.jpg

 

ocXUDJ.jpg

 

 

Maja one regulowana wysokosc, 23-29cm.

Gorna podstawka pod glosnik jest nieco za duza na moje denony,wiec przykrece podstawke od sciennych podstawek

 

45zAd0.jpg

 

 

Ogolnie mysle zeby pozbys sie tez samej dolnej podstawki,przewiercic dwie dziury w blacie biurka i przykrecic te standy bez dolnej podstawki,wlasnie bezposrednio do burka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze jednak ktos jeszcze zawita do tematu,bo widze ze niektorzy maja naprawde fajne miejsca do zabawy/pracy :cool:

 

 

U mnie juz prawie koniec ,w zasadzie wszystko jest na miejscu...

 

Glosniki i podstawki-to nie podobaly mi sie wielkie podstawy ,wiec pomyslale ze warto ich sie pozbyc...

 

Tak do standy wygladaly na biurku

 

plTpIN.jpg

 

Jeden otwor...

 

SjzvdM.jpg

 

I moim zdaniem wyglada to duzo lepiej,ale przede wszystki naprawde trzyma sie pewnie i stabilnie.

 

 

JshSwQ.jpg

 

Zaraz za "rurka" jest kolejny otwor-przy prawym glosniku tylko na kabel glosnikowy,natomiast po lewej idzie kabel zasilajacy,glosnikowy oraz jack do kompa-kabli nie widac zza tych "rurek".Z Efektu jestem zadowolony.

 

2bFebW.jpg

 

Ostatnia sprawa to wywiercenie otworow pod maskownice-tam chce puscic kable od klawiatury i myszki.Zastanawiam sie tylko,czy dac jedna dziure na oba kable,czy dwie ...sklaniam sie ku dwom... :hmm: Otwory beda mialy 35 mm srednice,mniejszych maskownic nie znalazlem.

Zdecydowalem sie pozbyc mychy bezprzewodowej i do klawy g910 dolaczyla mycha Logitech g502,mialem ostatnio dwie topowe mychy bezprzewodowe ...i wole jednak te z kablem.

 

PDdSgS.jpg

 

3zrXMN.jpg

 

...idacy na skoc kabel od klawiatury jakos mi nie pasi.

 

Mimo ze pod biurkiem jest siatka na kable,dokupilem jeszcze zestaw klamer,aby przypadkiem zaden kabelek nie smial sobie przypadkowo podyndac-beda one przyklejone do spodu blatu biurka.

 

bZgoOM.jpg

Edytowane przez oizo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly czas wierze,ze pojawia sie w koncu inne osoby ,ktore zechca podzielic sie uwagami dotyczacymi urzadzania wlasnego kata pod komputer.

U mnie juz wszystko gotowe.

 

Pozbylem sie kabli,strasznie mnie to razilo,zreszta nie tylko mnie-kiedy wrzucalem zdjecia swojega biurka uwagi odnosnie kabli byly bardzo zasadne.

Finalnie jstem zadowolony-ma nareszcie duze biurko-odpowiednie pod 35 calowy monitor i monitory studyjne.

 

Pozbylem sie myszki bezprzewodowej-wrocilem do tradycyjnego kablowego rozwiazania.

 

Fotel kupilem juz wczesniej,tez jestem naprawde zadowolony i z perspektywy kilku miesiecy moge smialo polecic.

 

Co zostalo do zrobienia??

Podswietlenie monitora typu Ambibox(czyli komputerowy Ambilight)-to bedzie taki ostatni element i nareszcie zaznam spokoju... ;)

 

90gyzd.jpg

 

lqgAAE.jpg

 

rdEMlE.jpg

 

3wG6ia.jpg

 

1Rjhhg.jpg

 

6hO9KG.jpg

 

M9beCm.jpg

 

cBurL2.jpg

 

HMztFD.jpg

 

NrHRsJ.jpg

 

 

dla przypomnienia-tak bylo :mad:

 

uZpAwu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana bdb, jest czysto i wolnego miejsca na blacie przybyło :thumbup:

Kabelkologia ogarnięta i zdecydowanie lepszy zestaw kolorów blat/ściana

bo wcześniej czerwień była jak dla mnie za agresywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana bdb, jest czysto i wolnego miejsca na blacie przybyło :thumbup:

Kabelkologia ogarnięta i zdecydowanie lepszy zestaw kolorów blat/ściana

bo wcześniej czerwień była jak dla mnie za agresywna.

 

 

Ta czerwien budzila moja agresie,fuj.

Tak,rozmiar 160x80cm pod tej wielkosci monitor oraz tego typu glosniki to idealny wybor.Nareszcie ma miejsca tyle ile chcialem.

Kabelkami pod spodem jeszcze jutro bede sie bawic,poki co sa w siatce dodawanej do biurka,a ma jeszcze klipsy przyklejane do spodu blatu i sobie kabelki porozprowadzam elegancko...ale juz nawet teraz nic nie dynda...

 

Ale wiecie co,najbardziej zadowolony jestem z lamki.Szczerze polecam,jest super.

 

Zmiana i kolorystyczna i plakatowa na duży plus:)

 

Tak,kolor jest fajny-natromiast co do plakatow...niestety tocze o nie wojne z zona-ona twierdzi ze zrujnowaly nasza sypialnie...chce ja wziac na przeczekanie.Zawsze chcialem miec te plakaty.

 

Ja czekam az zdjecia swoich katow powrzucaja do tematu Skeeper,Komornick,SLawek i inni ktorzy przywiazuja uwage do tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż ambilight zamontujesz za mońkiem bo to kolejne dopełnienie wszelkich zmian stanowiska.

Bardziej potrzebne jak wszelkie RGB na mobo czy w klawie i myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce po zmianach wygląda super! Oizo, zainspirowałeś mnie do zmian :D

 

Szkoda tylko że jednostka tak gdzieś poniżej blatu, niemal niewidoczna...

 

 

A propo ambilight, Sławek, przecież tam na plecach monitora widać że jest jakieś fabryczne zamontowane czy tylko mi się wydaje :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zatem wrzucam swoje stanowisko.

 

Całe stanowisko to projekt "Work Station". Nie jest ono jeszcze skończone. szczegóły na temat jego budowy znajdziecie w moim temacie - KLIK.

 

8Xl1AIH.jpg

 

Po zakończeniu, będę omawiał większość elementów, które się tam znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zizu to co ma moniek w serii to badziew,

o tym piszę (kierunkowe ledy 12mm Pixels LED)

 

Przykład działania:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż ambilight zamontujesz za mońkiem bo to kolejne dopełnienie wszelkich zmian stanowiska.

Bardziej potrzebne jak wszelkie RGB na mobo czy w klawie i myszy.

 

To bedzie ostatni element,kolega ma juz kupione wszystko-w tygodniu bedzie montowac to u siebie na profilach aluminiowych.Bede obserwowal jak mu to wyjdzie-chce to miec,bo mysle ze warto...

 

 

Miejsce po zmianach wygląda super! Oizo, zainspirowałeś mnie do zmian :D

 

Szkoda tylko że jednostka tak gdzieś poniżej blatu, niemal niewidoczna...

 

 

A propo ambilight, Sławek, przecież tam na plecach monitora widać że jest jakieś fabryczne zamontowane czy tylko mi się wydaje :hmm:

 

Dzieki.No wiec dzialaj i wrzucaj co planujesz itd-po to ten temat.Pisalismy ze Slawkiem,ze dobre stanowisko moze zniszczyc finansowo...

 

U mnie blat poszedl nieco do gory wzgledem starego biurka i faktycznie mniej widac....na dniach wymiana budy na zupelnie inna,wiec nieco sie zmieni.

 

W Agonie jest tylko 3 czy 4 kolorowe podswietlenie led...a to ma byc andruino,oj chcialbym juz to miec.

 

...zatem wrzucam swoje stanowisko.

 

Całe stanowisko to projekt "Work Station". Nie jest ono jeszcze skończone. szczegóły na temat jego budowy znajdziecie w moim temacie - KLIK.

 

https://i.imgur.co

 

Po zakończeniu, będę omawiał większość elementów, które się tam znajdą.

 

 

Super.

 

Wlasnie takiej poleczki na sama jednostke mi brakuje...a niestety nie dam rady czegos takiego zamontowac,bo to scianka dzialowa-a takie scianki w uk to moga co najwyzej antyrame utrzymac :)

 

Twoje stanowisko ma moc... :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skeeper, stanowisko wygląda naprawdę świetnie :thumbup: Mnóstwo miejsca, przestrzeń, porządek. Naprawdę klasa.

 

Sławek, rozjaśniłeś temat - nie wiedziałem że tak to fabrycznie słabe. Z drugiej strony.... czyżbyś przechodził na ciemną stronę mocy i zaczynał się jarać świecidełkami i ledami walącymi po gałach...? :E

 

Oizo, będę obserwować temat i mam nadzieję że inni zaczną coś wrzucać ze swoich stanowisk. Może też temat jakiś admin podepnie, aby nie spadł gdzieś w czeluść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oizo, będę obserwować temat i mam nadzieję że inni zaczną coś wrzucać ze swoich stanowisk. Może też temat jakiś admin podepnie, aby nie spadł gdzieś w czeluść :)

 

 

Moze z czasem jak temat sie rozrusza to podepnie-bo przeciez sam komputer to nie wszystko-jak wspominalem,jest biurko,sa fotele,lamki itd

Czasami ludzie maja fajne ,niekonwecjonalne pomysly na budowe wlasnego stanowiska...tu czasami nie musza przewijac sie duze kwoty,istotna jest tez inwencja...choc jest tez druga strona-drogie biurka fotele,ktorych koszt moze sie rownac sie z cena samego komputera :)

 

Stanowisko Skeepersona super,sam bym poszedl podobna droga-no ale kompa ma w sypialni,wiec pewnych ograniczen nie przeskocze.

 

Moim marzeniem jest jakis kawalek piwnicy,lub poddasza(ktorych to angielskie domy nie maja ;))-i tam urzadzenie swojej jamy-z kompem,flipperem i jakims automatem do gier...wszystko zrobione stylowo ,klimatycznie....ehhh...niestety w obecnym domu to niemozliwe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałem się tematem i chcę zrobić:

 

 

Ostatnia sprawa to wywiercenie otworow pod maskownice-tam chce puscic kable od klawiatury i myszki.Zastanawiam sie tylko,czy dac jedna dziure na oba kable,czy dwie ...sklaniam sie ku dwom... :hmm: Otwory beda mialy 35 mm srednice,mniejszych maskownic nie znalazlem

 

Zapodasz jakiś link do takich maskownic lub podpowiesz gdzie ich szukać?

 

Znalazłem ale w UK

https://www.amazon.co.uk/Computer-Plastic-Grommet-Cable-Cover/dp/B00N3WKLKQ

 

A u nas nic takiego nie dostaniemy?

 

Chcę zrobić 2 dziury na 2 myszki...hmm albo 1 dziurę...nie wiem(1 do lapka a 2 do stacjonarki...klawiatura wspólna którą przepinam w razie potrzeby do PC-mam przedłużkę podłączoną)

 

Lampka fajna ale nieco droga jak dla mnie ale ta regulacja 3 poziomowa kusi...

 

BTW.

 

Za dnia porobię zdjęcia mojego stanowiska i wrzucę(sporo już ogarnąłem aby było wizualnie ładniej np.poprzez kupienie uchwytu na monitor)

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowałem się tematem i chcę zrobić:

 

 

 

 

Zapodasz jakiś link do takich maskownic lub podpowiesz gdzie ich szukać?

 

Znalazłem ale w UK

https://www.amazon.co.uk/Computer-Plastic-Grommet-Cable-Cover/dp/B00N3WKLKQ

 

A u nas nic takiego nie dostaniemy?

 

Chcę zrobić 2 dziury na 2 myszki...hmm albo 1 dziurę...nie wiem(1 do lapka a 2 do stacjonarki...klawiatura wspólna którą przepinam w razie potrzeby do PC-mam przedłużkę podłączoną)

 

Lampka fajna ale nieco droga jak dla mnie ale ta regulacja 3 poziomowa kusi...

 

BTW.

 

Za dnia porobię zdjęcia mojego stanowiska i wrzucę(sporo już ogarnąłem aby było wizualnie ładniej np.poprzez kupienie uchwytu na monitor)

 

 

Ciesze sie ze jakis pomysl sie spodobal-licze ze dzieki temu tematowi pojawi sie wiele fajnych pomyslow.

 

Nie wiem dlaczego,ale z kupnem 35mm bialej maskownicy mialem problem...w zasadzie to bialych nie ma,te co kupilem sa szare-z checia bym je wymienil na biale.Wybor wsrod 35mm jest bardzo maly,wiekszych rozmiarow jest na peczki...a z 35mm lipa.

Szkoda ze nie ma 25mm maskownic.

 

Ja zamawialem wlasnie na amazonie,tyle ze te...mimo ze zamawialem na amazon.co.uk-przesylka szla z chin,dosyc dlugo.

 

https://www.amazon.co.uk/sourcingmap%C2%AE-Computer-Plastic-Grommets-Diameter-Gray/dp/B01MR6KEB5/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1511032874&sr=8-7&keywords=35mm+desk+grommet

 

Co do ilosci otworow na kable-ja zdecydowalem sie na dwa,moim zdaniem lepiej to wyglada niz jeden otwor-a dwa kable nie przeszkadzaja sobie- no a kabel od myszki w razie potrzeby ladnie pracuje w tym przepuscie.

 

Co do lampki-jest rewelacyjna.Regulacja to jedno-ale ja jestem zauroczony regulacja mocy podswietlenia,oraz tym ze swieci dwoma odcieniami bialego.Naprawde polecam.

Edytowane przez oizo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko że nie ma tego u nas i trzeba z UK zamawiać :kwasny:

 

Fotki mojego stanowiska

 

aea8a3eb458cc934ef3d2acb8bcfa3c1_orig.jpg

 

61ae6d2140c900a02b745dda5b538b47_orig.jpg

 

fdb7dc0e4063566a7b1ea57fefeaf7cd_orig.jpg

 

0605fc25afcb914c401086df7da8b2c4_orig.jpg

 

7b40f641b85f7aa0c6db9cd841e16af4_orig.jpg

 

4be7ab4b66b1998c92b0da7250f3e014_orig.jpg

 

13f79cc46ab9d017021e526e7ada231a_orig.jpg

 

Stacjonarka póki co leży na drukarce bo Fractal Design Define S Nano z oknem dostanę jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ciasno masz.

Wygodnie Ci tak,kiedy mycha i klawa sa na innych poziomach?

Bedziesz mial fajna obudowe-dobrze by ja bylo wyeksponowac.

 

W sumie to po co Ci na jednym biurku lap i zwykly pc?

 

Coz,poki co masz co porzadkowac :)

 

U mnie dodatkowym problem w lewym kacie biurka/pokoju-jest to,ze w scianie sa wpuszczone kable od monitorinku,czyli 3 zewnetrznych kamer,oraz ze jest tam stacja od monitoringu(cos wielkosci sterego dvd)-ale jakos to tam wszystko poogarnialem-a kabli jest maaaaaasa...bo jest tam tez router wrac z przylaczem do virgina.

Edytowane przez oizo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ciasno masz.

Wygodnie Ci tak,kiedy mycha i klawa sa na innych poziomach?

Bedziesz mial fajna obudowe-dobrze by ja bylo wyeksponowac.

 

W sumie to po co Ci na jednym biurku lap i zwykly pc?

 

Coz,poki co masz co porzadkowac :)

 

U mnie dodatkowym problem w lewym kacie biurka/pokoju-jest to,ze w scianie sa wpuszczone kable od monitorinku,czyli 3 zewnetrznych kamer,oraz ze jest tam stacja od monitoringu(cos wielkosci sterego dvd)-ale jakos to tam wszystko poogarnialem-a kabli jest maaaaaasa...bo jest tam tez router wrac z przylaczem do virgina.

Ciasno to fakt ale jakoś daję radę

Wygodnie mi...przyzwyczaiłem się(ba nawet lepiej mi ) ;)

 

Laptopa używam na codzień do wszystkiego oraz jak wyjeżdżam za granice to go zabieram ze sobą a stacjonarka jest tylko i wyłącznie do grania

 

Co ogarniania to już nie wiem sam co by tu jeszcze zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam finalną wersję projektu "Work station"

 

Rwatk6S.gif

 

EUwU4Un.jpg

 

KBrJwP5.jpg

 

KyI50Mq.jpg

 

aD0mr5H.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...