Skocz do zawartości
oizo76

Biurka,krzesla gamingowe,ramiona do monitorow,lampki biurkowe...itd

Rekomendowane odpowiedzi

Git chociaż osobiście wolałbym chyba 2 monitory.

I jak z kurzem i zabrudzeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieeeeeknie,cudownie...

 

 

...tez chce tyle miejsca! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się temat podoba:-) Jutro zrobię zdjęcia swojego stanowiska:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł na temat. SKEEPER coś pięknego, uwielbiam taki minimalizm. oizo76 zmiana również na plus.

 

Ok to i ja coś wkleję od siebie.

 

Moja miejscówka:

 

IMG_20171213_062255_HDR.jpg

 

IMG_20171213_062601_HDR.jpg

 

Na dniach Brutus 410 będzie wymieniany na PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass Edition w białej wersji.

 

IMG_20171213_062519_HDR.jpg

 

Przepraszam za jakość zdjęć, robione Xiaomi redmi 4x.

Edytowane przez EdiSk8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
c5kZ98.jpgevbGNd.jpgEU7MvA.jpgPeFEub.jpgl2BcZR.jpglIEiP6.jpgLaAcyG.jpg Edytowane przez szakaldg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szakaldg

 

Te kabelki to do ogarnięcia ;)

 

Żebyś ty widział ile ja mam wszystkich kabli:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta różowa ściana mnie trochę boli :) Poza tym pokój ma zbyt wiele zakamarków, w które moje 2 szkraby by wchodziły namiętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje stanowisko młodego gniewnego :P

 

sRCSViL.jpg

 

kabelki w miarę ogarnięte z PC, nie leżą na podłodze - te po lewej będę kombinował z jakąś szufladą/półką dokręcaną do biurka - te co są na biurku to nie mam pomysła, często zmieniam pozycję klawiatury/kierownicy i muszą być w miarę luźne

komputer siedzi w półce własnej roboty - jak sie bawię kierownicy to pedały się o nią opierają ;p

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś ty widział ile ja mam wszystkich kabli:-)

Z ogarniętymi kablami znacząco zyska na wyglądzie, a mając tego typu dechę za biurkiem to wystarczy parę opasek, taśma klejąca i 15 minut ;)

 

Dobrze widzę, że biurko to Venom z BRW? Dobrze się sprawuje? Rozważam kupno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starałem się dobrać czarną kolorystykę ze srebrnymi wstawkami + delikatne (nie choinkowe) niebieskie podświetlenie. Jakość zdjęć katastrofa no i nie ogarniam tego wstawiania obrazków normalnie :E

 

https://zapodaj.net/f19478928bdb4.jpg.html

https://zapodaj.net/24788d3d2ac42.jpg.html

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś ty widział ile ja mam wszystkich kabli:-)

A żebyś Ty widział ile ja mam za biurkiem...3 listwy+inne kable :o;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ogarniętymi kablami znacząco zyska na wyglądzie, a mając tego typu dechę za biurkiem to wystarczy parę opasek, taśma klejąca i 15 minut ;)

 

Dobrze widzę, że biurko to Venom z BRW? Dobrze się sprawuje? Rozważam kupno.

 

 

 

Biurko to śmiech na sali. Wydaje się masywne i ciężkie a tak na prawdę blat jest nadmuchany powietrzem. Ja już widzę że blat się krzywi. Co do wymiarów jest wygodne i praktyczne.

 

Jutro zrobię porządek z kablami:-)

 

A żebyś Ty widział ile ja mam za biurkiem...3 listwy+inne kable :o;)

 

Za szafką rtv można jest masakra. Większość kabli mam schowane w jednej wnęce

 

Starałem się dobrać czarną kolorystykę ze srebrnymi wstawkami + delikatne (nie choinkowe) niebieskie podświetlenie. Jakość zdjęć katastrofa no i nie ogarniam tego wstawiania obrazków normalnie :E

 

https://zapodaj.net/...28bdb4.jpg.html

https://zapodaj.net/...d2ac42.jpg.html

 

Powiem że dla mnie za ciasno jest na biurku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokój ma 2/3 metra mieszkam w bloku mieszkanie całe ma 38 więc trzeba było kombinować żeby po remoncie wszystko jakoś upchać + szafki na ubrania mam pod sufitem bo inaczej się nie dało :) i tak to jakoś rozmieściłem że w pokoju o szerokości 2 metrów długim na 3 jest jeszcze drugie mini biureczko na telewizor LCD i łóżko :D jak chcę wyjąć ubrania z szafek to muszę w niektóre miejsca podstawiać sobie krzesło pod nogi:D

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokój ma 2/3 metra mieszkam w bloku mieszkanie całe ma 38 więc trzeba było kombinować żeby po remoncie wszystko jakoś upchać + szafki na ubrania mam pod sufitem bo inaczej się nie dało :) i tak to jakoś rozmieściłem że w pokoju o szerokości 2 metrów długim na 3 jest jeszcze drugie mini biureczko na telewizor LCD i łóżko :D jak chcę wyjąć ubrania z szafek to muszę w niektóre miejsca podstawiać sobie krzesło pod nogi:D

 

A nie masz miejsca żeby dać PC gdzieś pod nogi?

 

 

Co do małych mieszkań zobacz jak robię to w Chinach i Japonia. Mieszkania po parę metrów 2 a mają wszystko w nim:-)

Małe mieszkanie jest przytulne.

Edytowane przez szakaldg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz miejsca żeby dać PC gdzieś pod nogi?

 

 

Co do małych mieszkań zobacz jak robię to w Chinach i Japonia. Mieszkania po parę metrów 2 a mają wszystko w nim:-)

Małe mieszkanie jest przytulne.

On specialnie stoi tak żeby go widać było a nie że nie ma miejsca, buda z oknem + ładne wnętrze PC robi swoje, tam gdzie jest miejsce na skrzynke pod biórkiem stoi subwoofer od głośników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat umiera:-( Ludzie wstawiać zdjęcia:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto sprzed kilku miesięcy:

 

2.png

 

Jedyna zmiana aktualnie to uchwyt na monitory, więc pozbyłem się podstawek. Ogólnie jestem zadowolony, choć w planach mam większe biurko (ciemne drewno lub białe, ale to raczej ciut bardziej odległa przyszłość), tak, żeby wysunąć całkiem głośniki zza monitorów i było jeszcze miejsce na bude. Dodatkowo fotel - aktualnie zwykłe krzesło niczym z kuchni, będzie Markus z Ikei :thumbup: Myślę też nad ledami za monitorami lub lampką rgb, ale to już bajer :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie uchwyty kupiłeś ?

 

i jak masz pod podrzuć linka do tapety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

https://www.ceneo.pl/16200924 Moja sztuczna roślinka idealnie go zasłania :E

 

Link do tapety postaram się podrzucić jak wrócę do domu o ile znajdę ;) Tak czy inaczej znalezione tutaj - https://alpha.wallhaven.cc/toplist - najlepsza według mnie strona z tapetami :cool:

 

@Edit - jest i ona https://alpha.wallhaven.cc/wallpaper/473927

Edytowane przez swM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też wstawię swoje malutkie stanowisko gejmingowe :P w sypialni hehehe ;p mieszkanie mam małe 43.38 m2, także na razie najlepiej biurko z pc wpasowało się właśnie w sypialni, akurat kawałek miejsca było :)

d677324fae88.jpg

biurko mickie 73cm z IKEI ;p wszystko się na styk zmieściło, a nawet i nie bo monitor wystaje z lewej strony, inaczej głośnika nie miałby gdzie postawić, hmm w sumie na PC mógłbym ale jakoś słabiej mi się to widzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to też wstawię swoje malutkie stanowisko gejmingowe :P w sypialni hehehe ;p mieszkanie mam małe 43.38 m2, także na razie najlepiej biurko z pc wpasowało się właśnie w sypialni, akurat kawałek miejsca było :)

d677324fae88.jpg

biurko mickie 73cm z IKEI ;p wszystko się na styk zmieściło, a nawet i nie bo monitor wystaje z lewej strony, inaczej głośnika nie miałby gdzie postawić, hmm w sumie na PC mógłbym ale jakoś słabiej mi się to widzi...

Sprzęt się fajnie prezentuje, lubie takie klimaty buda ze szkłem + podświetlenie tego koloru, biurko faktycznie jak stolik do jedzenia dla bobaska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehhe xd niestety, w sumie chciałem tą większą opcję 100cm szerokości tego samego biurka kupić, ale już ciężko by się przechodziło, myślałem też pc'ta na ścianie zamocować, tak jakieś 30-40cm od podłogi.

 

ciasno ale własno ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...