Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaziek

ładny laptop do 2500 tysiaca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptopa notebook'a do internetu i filmów nic więcej jedynym wymogiem jest to żeby był ładny i najlepiej z full metal body rozmyślam nad xiaomi mi notebook air 12,5" ale chciałbym zobaczyć też inne propozycje. jakiś uzywany mac też wchodzi w grę. dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Ideapad 320s-14 i3-7100U/8GB/1000/Win10 Biały

 

Laptop bardzo ładny i jednocześnie całkiem dobry - wydajne i3 7gen, 8gb ram. Jakiś czas temu zamawiałem go dla kuzynki i mogę szczerze polecić - bardzo fajna obudowa, kompaktowe wymiary, ekran FHD IPS.

Do niego tylko obowiązkowo SSD i piszesz w zamówieniu, żeby zamontowali i przeinstalowali system na ssd: ADATA 128GB M.2 PCIe NVMe XPG SX8000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 15,6" jest:

Acer Aspire 5 i3-7100U/8/500/Win10 940MX FHD SR za 2499zł

Z matową matrycą FHD IPS, procesorem i3, 8GB pamięci. Ma złącze M.2 więc z czasem można również dokupić taki nośnik (obsługuje tańsze M.2 na SATA-do zastosowań domowych w zupełności wystarczą). W cenie jest już system operacyjny Windows 10. Serwis Acera jest całkiem przyzwoity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...