Skocz do zawartości
Pulpit

Steam - Temat Główny + FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie dlaczego nakładka steam w grach tragicznie muli i nawet filmiki na youtube są spowolnione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy etap "customizacji" :E

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też jeszcze błędy i braki, wyświetlają mi się usunięte dema gier, poza tym nie można podejrzeć gier, które zostały przez nas ukryte. Ale ogólnie - układ, szata graficzna - rewelacja. Uplay może się schować, o Origin nie wspomnę :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprawnie przeinstalować steam, aby nie tracić screenów i instalek gier z biblioteki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przywrócić stary wygląd Steama?

Im od(autocenzura)ło z upodabnianiem się do innych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nowy wygląd jest 100 tys. razy lepszy :E

Po lewej nadal masz listę z tytułami i ikonami, za to po prawej w głównym widoku świetne miniaturki, a strony samych gier też wyglądają o wiele lepiej.

Tym razem ekipa lorda Gabena naprawdę się postarała.

 

I gdzie tu podobieństwo do Uplay, że o Origin z litości nie wspomnę? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma, ale też wolałem stary wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio wszystko było w obrębie jednego ekranu:

 

 

2AgEDFMl.png

 

 

 

A teraz co mamy?

 

 

1dYinOjl.png

Mdrb2cfl.png

 

 

Powiedz mi Zas, po kiego mi info na pół ekranu, który z moich znajomych w coś grał? Od tego jest okno powiadomień, o ile je aktywowałeś.

 

Nowy wygląd zrobiono chyba dla tabletowców i pijanych nastolatków, którzy nie potrafią trafić gdzie trzeba.

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA znów na steamie, czy będzie może Crysis 3 na steamie jak i mass effect 3 ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie ma być EA access, patrząc na ofertę jaka jest na PS4 to tam jest ME3 i nie ma C3, więc bawiąc się szklaną kulą ME3 będzie w abo i sprzedaży na steamie, a C3 niekoniecznie..... ale to też tego nie skreśla, bo listy nie muszą być identyczne na wszystkich platformach.

 

Sam czekam na C3 na "parę", bo na steamie mam pełną kolekcję bez trójki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam problem. Mam steam aktywowany na dwóch pecetach.. Jak uzyskać na głównym komputerze informacje o logowaniu sie na drugim pececie? Chodzi mi o jakieś informacje, statystyki .. Nie jest to udostepnianie biblioteki ale normalnie zalogowane konto ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie sie zalogować teraz na steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FlatOut, grało się za szczyla. Pamiętam, że był pełniak w jednym z numerów magazynu "Click!", który swego czasu namiętnie czytywałem :E Potem grę katowałem namiętnie na swoim PC. Trzeba będzie sobie kiedyś sprawić w cyfrze, bo dwie pierwsze części trzymają się nieźle nawet dzisiaj.

 

Z promocji jeszcze, to przecenione są gry z Soniciem:

https://store.steampowered.com/sale/sonic/

 

Szkoda tylko, że nie wrzucili tych klasycznych odsłon do jakiejś jednej paczki. Bo jak ktoś jest nimi zainteresowany, to wszystko trzeba kupować osobno, a w takim pakiecie zawsze wychodziło taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FlatOut, grało się za szczyla. Pamiętam, że był pełniak w jednym z numerów magazynu "Click!", który swego czasu namiętnie czytywałem :E Potem grę katowałem namiętnie na swoim PC. Trzeba będzie sobie kiedyś sprawić w cyfrze, bo dwie pierwsze części trzymają się nieźle nawet dzisiaj.

 

Z promocji jeszcze, to przecenione są gry z Soniciem:

https://store.steampowered.com/sale/sonic/

 

Szkoda tylko, że nie wrzucili tych klasycznych odsłon do jakiejś jednej paczki. Bo jak ktoś jest nimi zainteresowany, to wszystko trzeba kupować osobno, a w takim pakiecie zawsze wychodziło taniej.

 

https://store.steampowered.com/app/785260/Team_Sonic_Racing/ <- Team Sonic Racing za ~58zl

Tylko brac :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam społeczność? Mi coś nie otwierają się strony i posty użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jesienna wyprzedaż na Steamie właśnie wystartowała.

 

Steam Controller jest za 22 złote :o Nawet doliczając koszty wysyłki oferta chyba mega spoko:

https://store.steampowered.com/app/353370/Steam_Controller/

 

Zastanawiam się właśnie czy nie zamówić...

 

Własnie miałem to napisać.. Wyprzedziłeś mnie. Ja juz kupiłem. 69zł z wysyłką.. Obadam najwyzej sprzedam.. Ponoc duzo lepiej sobie radzi z działaniem starszych gier niz xboxowy pad.. Np łatwiej sie konfiguruje pod stare gry np Gothic czy carmageddon. I własnie jesli to sie okaże prawdą to będę zadowolony.

 

A wkrótce zamierzam wrócić do niektórych gier na PC. Np własnie Gothic czy Final Fantasy 15

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem. 69 złotych razem z przesyłką za takiego pada do PC to i tak dobry deal.

 

Chyba zaczynają się tego pozbywać jak swego czasu Steam Linka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy na serio chcecie na tym grać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Steam link też mam ale dałem go do innego domku i ojciec go używa codziennie.. Świetne cacko bo dzieki Steam Link moze przez wifi/ethernet korzystać z Kodi i oglądać filmy/seriale w salonie bezposrednio z swojego PC (znajdujacego się w innym pokoju).

 

Ja sprzedaje Xbox one X. Nie widze sensu by go obecnie trzymać. Ps4 mi starczy do premiery nowej generacji. Dlatego mysle by sobie zrobic tylko 2 platformy do grania. PS4 + PC. na PC będe miał własnie ochote powrócic do niektórych starszych gier np Fallout NY czy własnie gothic.. I mam nadzieje ze uda mi sie pograć na padzie Steam Controller. Niby Steam Controller obsługuje stare gry jak są w steamie.. I lepiej sobie radzi niź Xbox pad czy dualshock. Zobacze w praniu..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da. Wszystko można skonfigurować.

 

Za takie pieniądze to nawet jako ciekawostkę można kupić ten sprzęt, bo za 70 złotych lepszego pada i tak chyba nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...