Skocz do zawartości
Pulpit

Steam - Temat Główny + FAQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

To lipa będę chyba się kontaktował z działem technicznym ale pewnie mnie oleja.. bo to taka błachostka zwłaszcza dla nich - mają duuużo większe problemy na głowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie z tego powodu, że mają dużo większe problemy na głowie, to takimi pierdołami jak ta Twoja nie będą się zajmować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dlatego nawet mi się do nich nie chce pisac :P. Tylko wkurza mnie to, że zagadują do mnie ludziska i pytają o pomoc oraz porady odnośnie gry ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to niby za konkurencja miała być niby ze strony Epic Store, jak jest Metro Exodus i tu i tu w tej samej cenie.

Rozumiem, że gdyby nie było Epic Store, to po prostu na Steamie by był jeszcze te 20% droższy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie mogę się zalogować do STEAM przez klienta. Przez stronę normalnie wszystko jest ok.

 

 

 

MHjSLD6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś rano nie mam dźwięku w grach na steam i tylko tam. Muzyka normalnie, filmy normalnie youtube normalnie. Na steam mam teraz doom (ta poprzednia część chyba 2016) i assetto corsa. W ustawieniach raz, że nic nie zmieniałem, a dwa, że wszystko jest powłączane na maksa. W grach z poza steam dźwięk jest ok sprawdzałem na heroes 3 z goga.

proszę o pomoc i jakieś nakierowanie.

 

Wczoraj doom działał normalnie, a dziś już bez dźwięków. Może mi się coś przestawiło.

Win 10 64

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jest w ogóle jeszcze jakaś opcja na kupienie czegoś z Argentyńskiego STEAM'a? Mam zmieniony region, NordVPN i Revoluta. Niestety transakcje sukcesywnie odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jakieś urwysyny próbowały mi okraść konto, uratowało mi dupę Steam Guard, który mam na kompie. Czy ktoś wie, w jaki sposób najłatwiej zmienić tokena z jednego na drugi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robię źle, że nie mogę otrzymać dostępu do rynku steam ?

 

Przeszło tydzień temu doładowałem steam za 20 zł ( 5$ w portfelu ), i zakupiłem najtańsze grę. Miałem informacje że muszę poczekać 7 dni, wczoraj znikły mi komunikaty o ograniczeniach, i odblokowały się ikony KUP i SPRZEDAJ, po kliknięciu drugiej z nich steam zażądał powtórnego logowania - podczas którego niestety występował błąd. Dziś znowu wyświetla się komunikat:

KLIK

Tyle że bez informacji ile czasu zostało do odblokowania.

 

Co mam zrobić jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep, takie wydarzenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nędza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problemy z Alior Bankiem czy tylko ja ? :E

 

Mówili w piątek w Radiu czy w czwartek, że karty nie działają. Nie wypłaci ci kasy ale na rachunku zaksięguje, że kasa ściągnięta. Ciekawe dlaczego nigdy nie ma w drugą stronę, że wypłaca a nie księguje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam steam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi też nie działa steam (Nie może nawiązać połączenia z serwerem steam)

 

P.s Udało mi się zalogować 23:11

Edytowane przez rafiki20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam prośbę.

Wyczaiłem w necie programik, który potrafi uruchamiać gry z innych platform np. z Epica, Orygina, itd. na steamie.

Programik nazywa się SteamGridDB Manager i jest tutaj do pobrania: https://www.steamgriddb.com/manager

 

Mam obecnie na Epicu dwie zainstalowane gry i chciałbym je uruchamiać ze steama, ale ten programik nie wykrywa ich.

Proszę o pomoc bo coś mi nie idzie :E

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość kupna gry po przez Bank Spółdzielczy na stemie? Bo na epic games jest bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Wyczaiłem w necie programik, który potrafi uruchamiać gry z innych platform np. z Epica, Orygina, itd. na steamie.

Programik nazywa się SteamGridDB Manager i jest tutaj do pobrania: https://www.steamgriddb.com/manager

 

Mam obecnie na Epicu dwie zainstalowane gry i chciałbym je uruchamiać ze steama, ale ten programik nie wykrywa ich.

Proszę o pomoc bo coś mi nie idzie :E

Na Twoim miejscu bym sobie hasła pozmieniał. Moim zdaniem to jakiś fake program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość kupna gry po przez Bank Spółdzielczy na stemie? Bo na epic games jest bez problemu.

Nie wiem czy przelewy korzystają z tego banku, ale na steamie można zapłacić normalnie przelewem, a nawet chyba blikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Wyczaiłem w necie programik, który potrafi uruchamiać gry z innych platform np. z Epica, Orygina, itd. na steamie.

Programik nazywa się SteamGridDB Manager i jest tutaj do pobrania: https://www.steamgriddb.com/manager

 

Mam obecnie na Epicu dwie zainstalowane gry i chciałbym je uruchamiać ze steama, ale ten programik nie wykrywa ich.

Proszę o pomoc bo coś mi nie idzie :E

nie prościej dodać gry przez "dodaj grę spoza Steam"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Da się kupić grę po przez bank spółdzielczy tak jak na epic games bez problemu?

 

Nie wiem czy przelewy korzystają z tego banku, ale na steamie można zapłacić normalnie przelewem, a nawet chyba blikiem.

 

Czyli bez problemu na podane konto można przelać określoną kwotę i oni będą wiedzieć że zapłaciłem tyle i tyle za taką i taka grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...