Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NiemcyMnieBija

Ban na portalu za nic?

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dzisiaj dostałem bana na portalu (komentarzy nie mogę pisać) za moim zdaniem nic. Podkreślam MOIM zdaniem. Dlaczego?

 

Odpisałem userowi mbe:

NiemcyMnieBija (2017.11.13, 12:00) Ocena: -9#8

33%

mbe @ 2017.11.13 10:58 Post: 1108044

Kolejny powód do kupna Ryzena...

 

 

Na PPC masz bana to tu przyszedłeś?

 

Na co on odpisał:

mbe (2017.11.13, 12:08) Ocena: 3 #9

0%

NiemcyMnieBija @ 2017.11.13 12:00 Post: 1108067

mbe @ 2017.11.13 10:58 Post: 1108044

Kolejny powód do kupna Ryzena...

 

 

Na PPC masz bana to tu przyszedłeś?

 

Ty dostajesz wszędzie bana i masz non stop nowe niki.

 

Mój komentarz został zakopany i zgłoszony. Jego został wyplusowany i to co przykuło moją uwagę to zdanie:

 

Ty dostajesz wszędzie bana i masz non stop nowe niki.

 

Nie żebym coś insynuował, to pewnie przypadek. Lub może i nie?

 

Multikont oczywiście nie mam. Wszelkie moje nicki w sieci to jakaś wypadkowa niemca z innymi słowami. Jak ktoś z administracji chce konto i IP do wglądu. Loguje się z domu i pracy - to wszystko.

 

Zatem jaki jest powód tego bana? Bo kompletnie nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2017.11.13, 13:06 (matekmz) - Wielokrotne przekleństwa, wulgaryzmy i spamowanie w komentarzach. (konto zawieszone, ilość dni: 10) (podniesiono poziom ostrzeżenia)

 

"Oczywiście pełną ochronę przed zagrożeniami zapewni pakiet antywirusowy, taki jak na przykład Eset NOD32 Antivirus (sprawdź najniższą cenę) czy Kaspersky Internet Security 2017 (sprawdź najniższą cenę)."

 

Teraz to dojebaliście po całości.

 

Ta. Myśleli że nikt nie zauważy i będą sobie dorabiać na nieświadomych ludziach. To co się odpierdala z tym kopaniem zaczyna przechodzić ludzkie pojęcie.

 

Mam nadzieję że jak najszybciej powstanie na to paragraf i dowalą takim "przedsiębiorcom" takie kary że się zesrają.

 

Bezczelność ludzka nie zna granic.

 

Tyle wyłowione z tematu o ocenie portalu, do raportów na głównej nie mam dostępu ale pewnie jeszcze trochę kwiatków by się znalazło.

Tak czy inaczej, wątpię, żeby to była jedna wypowiedź i akurat ta konkretna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Jakbym dostał bana po komentarzu które zacytowałeś nie byłbym zaskoczony. Dostałem go po komentarzu w którym treści zabronionych nie ma wcale.

 

Ja rozumiem, że jakieś zasady ale banowanie za post X wstecz? Może w takim razie otwórzcie sobie historię postów z 2016 roku i dawajcie bany za te posty.

 

Swoją drogą ocena portalu jest jaka jest, nie wiem kto odpowiada za zmiany ale jak się pisało grzecznie to do nikogo nie mogło to dotrzeć. Tak przynajmniej ktoś z administracji to przeczytał, więc jeżeli ban jest za posty wstecz to powiem tak: było warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli bana można wyłapać za posty sprzed 5 minut, a takie sprzed kilku dni, to już przeterminowane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się źle wyraziłem. Wyglądało to tak, jakbym dostał bana za post który zacytowałem w swoim pierwszym poście. W istocie jest to ban "wstecz" za kompletnie co innego.

 

Temat zamknięty. Po prostu nie rozumiem dlaczego nie dajecie "nagród" na bieżąco. Potem to wygląda jak ban za jakiś losowy post. Jak mówiłem, jednak przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bono. Cytowanie bluzg jest jednoznaczne z ich użyciem :D podnieś sobie poziom ostrzeżeń i zbanuj się na 3 dni :)

 

Niemcy - ostatnio sprzezywaleś Vege na głównej. W głupim newsie o Osamie. Pojechałeś po redakcji jak koleś spod dworca. Pomijając już, że miałeś według mnie rację i mnie też denerwuje wpychanie linków że Skąpca - zachowaleś się jak cham. Zero merytoryki, samo grubiaństwo i bluzgi.

 

Chcesz być na takim portalu, gdzie coś takiego się toleruje? Ja nie.

 

Nie mam zamiaru wchodzić w polemikę na temat nowych źródeł pozyskiwania funduszy przez portal. Jak wspominałem - miałeś rację. Ale wyrażenie tej opinii było mega chamskie. W redakcji też pracują ludzie. Nie są botami i też może zrobić im się po prostu przykro. Tym bardziej, że z własnej woli tego nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego NAJPIERW wyrażałem to w sposób grzeczny, nawet podałem pomysł jak to zmienić na mniej inwazyjną metodę to mój komentarz został zakopany. I co widzę parę dni potem? Już tak absurdalne i chamskie wrzucenie tego skąpca, że nawet nie wpadłem na to, że można tak chamsko go wrzucić do newsa.

 

Jak już mówiłem, 3 razy w życiu użyłem wulgaryzmu na głównej. 3 razy w momencie gdzie jest przegięcie i traktowanie czytelnika jak chodzącego wora z kasą, który ma tylko klikać.

 

Wszelkie grzecznie próby komunikacji i podsuwanie pomysłów na tacy były ignorowane.

 

Ale jak już mówiłem, jak to jest ban za to to pretensji nie mam. Pierwotnie myślałem, że to dostałem bana za posta który zacytowałem; jeżeli nie - spoko. Kłócić się nie będę, bo użyłem takiego języka żeby przykuć uwagę administracji i cel jak widać osiągnąłem.

 

I wiem, że tam pracują ludzie. Ale ludzie też to czytają. A ostatnio czytając newsy z głównej czuje się jak w sklepie gdzie ktoś co chwila do mnie podbiega i wciska mi coś, czego wcale nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się źle wyraziłem. Wyglądało to tak, jakbym dostał bana za post który zacytowałem w swoim pierwszym poście. W istocie jest to ban "wstecz" za kompletnie co innego.

 

Temat zamknięty. Po prostu nie rozumiem dlaczego nie dajecie "nagród" na bieżąco. Potem to wygląda jak ban za jakiś losowy post. Jak mówiłem, jednak przypadek.

To żeby nie było nieporozumień, to co piszę to są moje domysły, bo moderatorzy forum nie mają nic wspólnego z moderowaniem głównej. O dokładne przyczyny trzeba dopytywać się dającemu karę.

 

Ilu jest moderatorów na głównej? Może ze 3 osoby z uprawnieniami.

Ile osób aktywnie zajmuje się przeglądaniem komentarzy, raportami itp. na głównej? -1? ;) Jak ktoś już wejdzie, to pewnie robi hurtem.

 

Po prostu moderowanie głównej leży tak samo jak zajmowanie się forum przez administrację.

 

Bono. Cytowanie bluzg jest jednoznaczne z ich użyciem :D podnieś sobie poziom ostrzeżeń i zbanuj się na 3 dni :)

Nawet jakbym chciał, to nie mogę dać sobie ostrzeżenia :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbym chciał, to nie mogę dać sobie ostrzeżenia :terefere:

 

hmmm a mowili ze idzie dobra zmiana i sprawiedliwosc dla wszystkich - hmm znowu kłamali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz z igły widły. Może trzeba pomyśleć nad przedszkolami dla dorosłych... może to i dobry interes będzie:D

Klub delikatnego mężczyzny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wiem, że tam pracują ludzie. Ale ludzie też to czytają. A ostatnio czytając newsy z głównej czuje się jak w sklepie gdzie ktoś co chwila do mnie podbiega i wciska mi coś, czego wcale nie chce.

No to trzeba zmienić portal. Każdy ma swoje problemy, ale skoro tutaj jest, aż tak źle - to nie rozumiem? Klikasz wyloguj, usuń zakładkę i rejestrujesz się gdzie indziej.

 

Czy się to komu podoba, czy nie - każdy portal musi zarabiać. Widziałeś co Filmweb zrobił ostatnio? Hmm?

 

A skoro remedium na przykuwanie uwagi jest używanie bluzg - może sam spróbuję. Ciekawe po jakim czasie mnie wywalą z sali scratchhead.gif Dla mnie temat jest wyczerpany. Nikogo nie było - nikt nie moderował głównej - ktoś w końcu przyszedł, przeczytał i dał bana za całokształt.

 

' date='13 Listopad 2017 - 14:56' timestamp='1510581388' post='14878695']

Nawet jakbym chciał, to nie mogę dać sobie ostrzeżenia :terefere:

Dla chcącego nic trudnego szczerbaty.gif Ja w liceum dałem sobie bana na serwisie uczelni. Bo byłem ciekaw, czy admin może zbanować samego siebie lol2.gif Tam się dało. Musiałem błagać w supporcie, żeby mnie wpuścili z powrotem szczerbaty.gif

 

Ehhh byłem młody i głupi.. No dobra - tylko młody szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro remedium na przykuwanie uwagi jest używanie bluzg - może sam spróbuję. Ciekawe po jakim czasie mnie wywalą z sali scratchhead.gif Dla mnie temat jest wyczerpany. Nikogo nie było - nikt nie moderował głównej - ktoś w końcu przyszedł, przeczytał i dał bana za całokształt.

 

 

Szkoda tylko że obecne moderowanie strony oparte jest o segregacje i to bardzo staranną, banda troli rozwala tematy od długiego czasu, jest ich coraz więcej, co najpewniej wynika z faktu że paru delikwentów zakłada po kilka kont i zaczyna robić coraz większą trzodę, oczywiście bana dla nich nie można się doczekać, bo dlaczego, nie używają wulgaryzmów i jest w porządku, a że cały czas rozwalają dyskusje prowokują do wojenek i podżegają to jest mało istotne, poprawność polityczna pełną gębą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że wuglaryzmy, użyte w światłej (a jakże, bohaterskiej wręcz) sprawie zadziałały.

Strach pomyśleć, co by było gdyby one też nie zwróciły uwagi. Co wtedy by pozostało? ULTIMATUM (coraz popularniejsza metoda), pikieta, czy akt samospalenia pod biurowcem Onetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem Pana za forum gdzie byłem 10 lat za to że negatywnie wypowiadałem się o homoseksualistach ( bez przekleństw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jesteś z siebie dumny i czujesz się poszkodowany do głębi serca tym zdradzieckim atakiem na wolność wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Jagular nie wywołuj wilka z lasu... To, że Bono jakimś cudem się udało ujść z życiem nie oznacza, że nam też się uda. Ja to się teraz budzę, to kijem macam podłogę zanim postawię na niej nogę. Autem też już jeżdżę tylko po chodniku, a wciąż mam wrażenie, że zaraz spadnie na mnie jakiś zabłąkany meteor. Albo Silnik z Boeninga jak w Donnie Darko...

 

Szkoda tylko że obecne moderowanie strony oparte jest o segregacje i to bardzo staranną, banda troli rozwala tematy od długiego czasu, jest ich coraz więcej, co najpewniej wynika z faktu że paru delikwentów zakłada po kilka kont i zaczyna robić coraz większą trzodę, oczywiście bana dla nich nie można się doczekać, bo dlaczego, nie używają wulgaryzmów i jest w porządku, a że cały czas rozwalają dyskusje prowokują do wojenek i podżegają to jest mało istotne, poprawność polityczna pełną gębą.

Nie można się z Tobą nie zgodzić przyjacielu. Znasz moje zdanie. Też mi oczy krwawią od multikont i tego *** fanbojstwa, ale po prostu jak zaczniemy wszyscy walać mięsem na głównej, to tym bardziej nie będzie to żadnym rozwiązaniem problemu.

 

Wiesz dobrze, że tym matołom nigdy się nie znudzi. Myślę nawet inaczej - bany ich tylko motywują do działania. Ta interakcja, ten zapach zgniłego mięsa i ferment głupoty jaki sieją i potem zbierają w komentarzach działa na nich jak afrodyzjak. Ty chyba to proponowałeś nawet - SandBoX. Jak dla mnie to genialne. Wrzucić takiego capa do SB i niech sobie pisze. Idę o zakład, że 1/5 tych Ynteligentów nawet by się nie zorientowała, że siedzi w SandBoxie. Banowanie tego nie ma sensu. O każdego idiotę pisać pismo do dostawcy usług? Bany API?

 

A nawet jak kapnie się, że jest zakopany w piasku i musi założyć nowe konto, to i tak zabiera mu to czas. W sensie wyczajenie, czy jest już w SB czy jeszcze nie. Przełączanie się na inne konto, sprawdzanie - każda mała dodatkowa czynność, jaka uprzykrzy takiemu trollowi życie jest mile widziana. IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż dzisiaj dostałem bana na portalu (komentarzy nie mogę pisać) za moim zdaniem nic. Podkreślam MOIM zdaniem. Dlaczego?

Dlaczego? Bo tak :P

a na serio to gdy zupa mi nie smakuje to zmieniam bar mleczny ;)

 

ja dostałem Pana za forum gdzie byłem 10 lat za to że negatywnie wypowiadałem się o homoseksualistach ( bez przekleństw)

Czy podejrzewasz że zrobił to jakiś rower? :P

a na serio to sam się przekonałeś jak wygląda wolność słowa i wypowiedzi w owym miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Jagular nie wywołuj wilka z lasu... To, że Bono jakimś cudem się udało ujść z życiem nie oznacza, że nam też się uda. Ja to się teraz budzę, to kijem macam podłogę zanim postawię na niej nogę. Autem też już jeżdżę tylko po chodniku, a wciąż mam wrażenie, że zaraz spadnie na mnie jakiś zabłąkany meteor. Albo Silnik z Boeninga jak w Donnie Darko...

 

 

Nie można się z Tobą nie zgodzić przyjacielu. Znasz moje zdanie. Też mi oczy krwawią od multikont i tego pierdzielonego fanbojstwa, ale po prostu jak zaczniemy wszyscy walać mięsem na głównej, to tym bardziej nie będzie to żadnym rozwiązaniem problemu.

 

Wiesz dobrze, że tym matołom nigdy się nie znudzi. Myślę nawet inaczej - bany ich tylko motywują do działania. Ta interakcja, ten zapach zgniłego mięsa i ferment głupoty jaki sieją i potem zbierają w komentarzach działa na nich jak afrodyzjak. Ty chyba to proponowałeś nawet - SandBoX. Jak dla mnie to genialne. Wrzucić takiego capa do SB i niech sobie pisze. Idę o zakład, że 1/5 tych Ynteligentów nawet by się nie zorientowała, że siedzi w SandBoxie. Banowanie tego nie ma sensu. O każdego idiotę pisać pismo do dostawcy usług? Bany API?

 

A nawet jak kapnie się, że jest zakopany w piasku i musi założyć nowe konto, to i tak zabiera mu to czas. W sensie wyczajenie, czy jest już w SB czy jeszcze nie. Przełączanie się na inne konto, sprawdzanie - każda mała dodatkowa czynność, jaka uprzykrzy takiemu trollowi życie jest mile widziana. IMO.

 

Ja tutaj w żadnym razie nie próbuję bronić rzucania mięsem, po prostu zwracam uwagę na to iż od czasu #DobrychZmian zaczęło się wybieranie komu warto dać bana, a komu odpuścić i niech się bawi w najlepsze mimo iż w każdym wypadku podchodzi to pod nagminne łamanie zasad które się zaakceptowało w momencie zakładania konta.

 

Tak to ja wspominałem o idei sandboxów, rozwiązanie było by naprawdę mocne zwłaszcza gdyby dość duża liczba takich osobników się w nim znalazła a jakaś cześć moderacji i tak by nagradzała banami raz na jakiś czas aby nikt nie domyślił się że coś jest nie tak, jednak nie oszukujmy się, ta idea jest nie do zrealizowania, zbyt duże zmiany musiałby by zajść w silniku forum, dodając do tego pełne zaangażowanie ze strony chociażby samej góry która ma w głębokim poważaniu ten serwis, co da się bez problemu zaobserwować już od jakiegoś czasu, myślę że łatwiejszym sposobem doraźnej zapory przed takimi osobnikami była by weryfikacja po IP, wiele z nich nie ma pojęcia jak działa VPN/Bramka Proxy w tym wypadku podczas rejestracji następnego konta dostali by informację że serwis ten udostępnia tylko jedno konto dla danego adresu IP, oczywiście trzeba było by wziąć poprawkę na ludzi którzy rzeczywiście mogą jechać na tym samym adresie, ale w rzeczywistości są to zupełnie inne osoby które nie pracują na szkodę serwisu, także każde rozwiązanie niesie za sobą pewne problemy, które trzeba ugryźć od sensownej strony, myślę że jednak żmudna praca i powołanie większej ilości ludzi do pilnowania głównej zdała by egzamin, ban działający do 24-48 godzin po jakimś czasie zniechęcił by delikwenta do zakładania konta, a przy tym nie mógł by zrobić przesadnie dużego bałaganu w systemie oceniania który działa dopiero po 90 dniach od rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W głupim newsie o Osamie.

No weź... autor może poczuć się urażony bo dla niego to nie było głupie ;)

ale przyznam że też prawie spadłem z krzesła gdy to zobaczyłem

i od tamtej pory, gdy zerkam na niusy, to zmrużonymi oczami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko usłużnie donieść, że wybiórcze działania były na forum zawsze i zawsze ktoś się znajdywał, kto czuł się poszkodowany.

Jedynie najstarsi gurole pamiętają np. cyrki zwiazane z Anomalocarisem, czy szopki odprawiane przez niejakiego Prababa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurdę...

 

img_28693328.jpg

 

 

Jakieś rozdwojenie jaźni, czy ki pieron? szczerbaty.gif

 

P.S - Bono, kłamczucho Ty jedna szczerbaty.gif   

Wiem, wiem na starym silniku się dało wink.gif 

 

Sorry za OT ale mnie to rozwaliło lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nie będę owijał w bawełnę. Jesteś toksyczną jednostką. Wykorzystywałeś fakt, że absencja w komentarzach na głównej była permanentna. Jesteś człowiekiem dorosłym, wiesz co to wulgaryzm i co to atak na drugą osobę. Z premedytacją wybrałeś destruktywną dla społeczności i serwisu drogę. Zasłużyłeś sobie za całokształt. Jeden mały wybryk tutaj i z forum też się pożegnasz. Po takich doświadczeniach forumowiczów oraz komentujących z Twoją osobą masz jeszcze czelność obnosić się z roszczeniową postawą? Nie rozśmieszaj mnie. Sam zrezygnowałeś ze swoich praw (prawa to też obowiązki).

 

O kurdę...

...

Któryś z moderatorów miał jeszcze historię niewyczyszczoną sprzed objęcia funkcji. :) Takie tam techniczne historie forumowe.

 

Szkoda tylko że obecne moderowanie strony oparte jest o segregacje i to bardzo staranną, banda troli rozwala tematy od długiego czasu, jest ich coraz więcej, co najpewniej wynika z faktu że paru delikwentów zakłada po kilka kont i zaczyna robić coraz większą trzodę, oczywiście bana dla nich nie można się doczekać, bo dlaczego, nie używają wulgaryzmów i jest w porządku, a że cały czas rozwalają dyskusje prowokują do wojenek i podżegają to jest mało istotne, poprawność polityczna pełną gębą.

Proszę podeślij mi na PW, jak coś wyłapiesz. Najlepiej linka do konkretnego komentarza. Ale nie na zasadzie, że nie podoba Ci się czyjeś zdanie, lecz z wyjaśnieniem konkretnego czynu, który naprawdę będzie kwalifikował się pod procenty czy bana. I nie pomyl żartu z jakiejś przywary firmy z trollingiem!

 

Ja tutaj w żadnym razie nie próbuję bronić rzucania mięsem, po prostu zwracam uwagę na to iż od czasu #DobrychZmian zaczęło się wybieranie komu warto dać bana, a komu odpuścić i niech się bawi w najlepsze mimo iż w każdym wypadku podchodzi to pod nagminne łamanie zasad które się zaakceptowało w momencie zakładania konta.

...

Zaczynam się irytować... Ile razy można Wam pisać, przecież bezpośrednio, jak wygląda moderacja na głównej. Nawet na ppc w komentach Ci tłumaczyłem. To nie jest wybieranie, tylko raczej przypadek. Nie ma komu tego wszystkiego przeczytać. Wygląda na to, że nawet nie ma komu przeczytać raportów. Zresztą, co się dziwić, jak ludzie sobie robili zabawę z klikania w przycisk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któryś z moderatorów miał jeszcze historię niewyczyszczoną sprzed objęcia funkcji. :) Takie tam techniczne historie forumowe.

Proszę podeślij mi na PW, jak coś wyłapiesz. Najlepiej linka do konkretnego komentarza. Ale nie na zasadzie, że nie podoba Ci się czyjeś zdanie, lecz z wyjaśnieniem konkretnego czynu, który naprawdę będzie kwalifikował się pod procenty czy bana. I nie pomyl żartu z jakiejś przywary firmy z trollingiem!

 

1. Ale sam sobie dawać warny a potem je kasować i grozić w nich samemu sobie? szczerbaty.gif Szkoda, że nie poznałem typa bigsmile.gif

 

2. przepraszam, że wejdę w słowo nieadresowane do mnie, ale wydaje mi się, że Ci skrzynki odbiorczej zabraknie na raportowanie każdego jednego komentarza bigsmile.gif Takiego Grrrr na przykład.

 

img_21872781.jpg

Mój link

 

 

Zresztą - każdy news, który chociażby zakrawa o AMD jest dla tego trolla, jak puszka szpinaku dla Popeye-a

Normalnie miałbym to gdzieś/uznał za normalne - Jakby nie robił tego od października i nie miał nawet 33% na pasku scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

2. przepraszam, że wejdę w słowo nieadresowane do mnie, ale wydaje mi się, że Ci skrzynki odbiorczej zabraknie na raportowanie każdego jednego komentarza bigsmile.gif Takiego Grrrr na przykład.

...

Faktycznie, zapas jak nic. Hehe, inne wiadomości niż od Was zignoruję, a co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę podeślij mi na PW, jak coś wyłapiesz. Najlepiej linka do konkretnego komentarza. Ale nie na zasadzie, że nie podoba Ci się czyjeś zdanie, lecz z wyjaśnieniem konkretnego czynu, który naprawdę będzie kwalifikował się pod procenty czy bana. I nie pomyl żartu z jakiejś przywary firmy z trollingiem!

No i co zrobisz? Nic nie zrobisz, bo nie masz uprawień do moderowania głównej strony, zatem w jakim celu proponujesz mi zabawę w psa tropicielskiego?

Jeżeli wy nie jesteście w stanie dojrzeć co się dzieje na stronie głównej i trzeba jeszcze pod nos podstawiać argumenty które biją aż oczy miękną, to nie naprawdę nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy, bo niczego to nie zmieni, swojego czasu nie mam zamiaru marnować, wystarczy że w kilka osób przez ostatni czas słaliśmy raporty odnośnie nowego multi konta które bawi się w najlepsze, reakcji brak.

Co ciekawe zauważyłem że ostatnio masz jakiś problem wobec mojej osoby i przyznam że zrobiło się to w pewnym momencie wręcz żałosne, wytykanie mi każdego błędu, fakty jednak są takie że na dzień dzisiejszy nikt nie może mi nic zarzucić i chyba stąd biorą się te śmieszne uszczypliwości :)

 

Zaczynam się irytować... Ile razy można Wam pisać, przecież bezpośrednio, jak wygląda moderacja na głównej. Nawet na ppc w komentach Ci tłumaczyłem. To nie jest wybieranie, tylko raczej przypadek. Nie ma komu tego wszystkiego przeczytać. Wygląda na to, że nawet nie ma komu przeczytać raportów. Zresztą, co się dziwić, jak ludzie sobie robili zabawę z klikania w przycisk :E

 

Rozmowa zaczyna robić się coraz bardziej fascynująca, jesteś w stanie mi wyjaśnić jakim cudem mogłeś mi coś tłumaczyć na PPC, skoro nie posiadam nawet tam zarejestrowanego konta?

Na pisaniu się świat nie kończy, oczywiście zdaje sobie sprawę że moderacja na forum nie wiele może, gdyż panel moderatora/admina jest całkowicie rozdzielny dla forum jak i portalu, nadal jednak nie jestem w stanie pojąć dlaczego w tym wszystkim wypowiadają się ludzie którzy nie mają władzy nad serwisem, gdzie jest nasz świetny wydawca serwisu który na początku kadencji naobiecywał cudów, świetnych zmian, achów i ochów, natomiast w rzeczywistości jest tylko gorzej.

Nie popadajmy w paranoję, gdyby ludzie odpowiedzialni za ten serwis chcieli go uratować, to już dawno mieli byśmy nową grupę ludzi odpowiedzialnych za pilnowanie porządku, w tym na stronie głównej, napisane kilku zabezpieczeń na główną tak aby nie nadużywać raportowania czy systemu oceniania komentarzy to też nie jest rzecz niemożliwa, ale po co. :)

 

Oczywiście na koniec polecam wszystkim (Sprawdzić najniższe ceny!) :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...