Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johny11

MISTRZOSTWA ŚWIATA - ROSJA 2018

  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra MŚ 2018?

    • Rosja
      1
    • Francja
      5
    • Portugalia
      8
    • Niemcy
      13
    • Serbia
      0
    • Polska
      20
    • Anglia
      1
    • Hiszpania
      15
    • Belgia
      2
    • Islandia
      2
    • Szwajcaria
      0
    • Chorwacja
      5
    • Dania
      0
    • Szwecja
      0
    • Tunezja
      0
    • Nigeria
      0
    • Maroko
      0
    • Senegal
      0
    • Egipt
      2
    • Iran
      0
    • Japonia
      0
    • Korea Południowa
      0
    • Arabia Saudyjska
      0
    • Brazylia
      10
    • Urugwaj
      2
    • Argentyna
      1
    • Kolumbia
      0
    • Meksyk
      0
    • Kostaryka
      0
    • Panama
      0
    • Australia
      0
    • Peru/Nowa Zelandia
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jestem zadowolony. Jak mamy grać z mocniejszymi to od fazy Pucharowej.

No niestety trafił się nam Senegal - najlepsza drużyna z 3 koszyka.

No, ale za to nie ma Hiszpanii czy Serbii :thumbup:

 

Jak na Afrykę.

No a kogo miałeś lepszego z 3 koszyka?

Nawet wartość drużyny mają podobną do naszej. Mudżiny to nie chłopcy do bicia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Senegal :lol2:

Keita Baldé, Sadio Mane, Koulibaly, Kouyate, Gueye a to tylko część ich mocnego składu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mane, Gueye, Niang, Kouyate, Koulibaly, Kara

Zapata, Cuardado, James, Sanchez

 

Te nazwiska kojarze naszej grupy. Na pewno nie będzie to spacerak, zwłaszcza z naszą niepewną formą i jakością :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keita Baldé, Sadio Mane, Koulibaly, Kouyate, Gueye a to tylko część ich mocnego składu

Dokłądnie godsmack. Bardzo dobra ekipa.

 

Dodatkowo jest Kolumbia, która jest nieprzywidywalna i mamy 3 ekipy na podobnym poziomie. Każdy mecz będzie wazny. Na Japonię też trzeba uważać. Już raz mali Azjaci przeskakiwali nad naszymi zawodnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety trafił się nam Senegal - najlepsza drużyna z 3 koszyka.

Może i najlepsza, ale i tak lajtowa. Nie mamy co narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i najlepsza, ale i tak lajtowa. Nie mamy co narzekać

No, ale kto mógł się trafić gorszy dla nas z tego koszyka?

Nie narzekam, po prostu trzeba bedzie uwazac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale kto mógł się trafić gorszy dla nas z tego koszyka?

Nie narzekam, po prostu trzeba bedzie uwazac..

Nikt, oni są najlepsi z tego koszyka :hmm:

Co nie zmienia faktu że to 3 koszyk więc lajtowo. Z każdym trza bedzie uważać bo to Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrownana grupa , latwo nie bedzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wszyscy wolą Kolumbię niż Anglie.. A prawda jest taka ze Kolumbia miażdży Anglię :). Mamy kiepsko bo nie umiemy grać z takimi drużynami.. Nwet z Senegalem możemy przegrać ;/

 

Po drugie sporo osób patrzy na polskę z mistrzostw Europy. A przecież te mistrzostwa były na mega średnim poziomie. Tutaj będzie inaczej :) .. Nawet Japonia może być trudniejsza niż jakakolwiek drużyna z która graliśmy na Mistrzostwach Europy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet Japonia może być trudniejsza niż jakakolwiek drużyna z która graliśmy na Mistrzostwach Europy..

Od Niemców też? Dżapsy to leszcze, wszystkie ich gwiazdy są już po drugiej stronie rzeki, ich ostatnie wyniki są raczej nieciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Od Niemców też? Dżapsy to leszcze, wszystkie ich gwiazdy są już po drugiej stronie rzeki, ich ostatnie wyniki są raczej nieciekawe.

 

Niemcy to bardzo silna drużyna (jedna z najlepszych) ale na mistrzostwach europy grali średnio (jak na swoj poziom) dlatego nam się udało z nimi coś ugrać. Ostatnie mistrzostwa Europy to były mistrzostwa ciekawe dla nas ale ogólnie poziom piłkarski był bardzo średni - dawno już nie pamiętam takich mistrzostw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcy w średniej formie to ciągle co najmniej klasę wyżej niż Japonia. Tym bardziej Japonia w średniej formie, a taką od kilku lat prezentuje. Remisują z Syriami, Irakami, dostają po dupie od Arabów Saudyjskich i z Emiratów. Na poprzednim Mundialu byli chłopcami do bicia, a mieli znacznie lepszy skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

W sumie jak się przypatrzyłem, to muszę przyznać rację. Senegal nie będzie taki łatwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na papierku jest kilka mocnych nazwisk ale o grze to ciężko cokolwiek o nich powiedziec. Oni praktycznie z nikim ciekawym nie grali :E

Ostatni marny punkt odniesienia to mecz z Meksykiem w tamtym roku który przegrali 0-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Jakie według was są najciekawsze mecze fazy grupowej? Dla mnie perełką będzie Argentyna - Chorwacja. Kolejne to Portugalia - Hiszpania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżony dodaj grupy w 1 poscie i usun ta ankiete :poke:

 

@up

belgia-anglia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżony dodaj grupy w 1 poscie i usun ta ankiete :poke:

 

@up

belgia-anglia

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

@up

belgia-anglia

Obie ekipy uważam za przereklamowane. Starcie ekip o podobnej sile, racja, ale wolę tamte dwa pojedynki, bo tam gra top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie według was są najciekawsze mecze fazy grupowej? Dla mnie perełką będzie Argentyna - Chorwacja. Kolejne to Portugalia - Hiszpania.

Portugalia-Hiszpania z oczywistych powodów ;)

 

Odnośnie wspomnianej w Twoim poście Argentyny uważam, że oni mogą być największą sensacją fazy grupowej i z niej nie wyjdą :E Dla jasności to Islandia będzie odpowiedzialna za tę niespodziankę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie ekipy uważam za przereklamowane.

Kurtuła Vertonghen De Bruyne Hazard Mertens Lukaku

No rzeczywiście. Tam jest taki dynamit z przodu, że wiesz :)

Anglia - najwazniejsze żeby Kane był w formie. W dodatku jak Sterling w końcu zacznie grać w reprze to mogą powalczyć o coś. Mają też niezłego Alego, który dopiero szuka takiej stabilizacji bo ma przebłyski. Jest fajna obrona. Niestety nie ma takiego typowego ŚP, ale ktoś tam gra bo i jest Barkley czy też Drinkwater :E

To będzie ciekawy mecz. Troszke takie małe Premier League

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Kurtuła Vertonghen De Bruyne Hazard Mertens Lukaku

No rzeczywiście. Tam jest taki dynamit z przodu, że wiesz :)

Ten dynamit już nieraz zawodził. Może teraz wypali, kto wie, ale co w takim razie z Anglią?

 

 

Czekam, aż ktoś mi to wytknie - czy Włosi są przereklamowani? Ktoś ostatnio na forum fanów Juve podsumował występy na przestrzeni lat i generalnie, oni wcale nie są tak mocną ekipą na tych turniejach. Regularnie odpadają w jakiś żenujący sposób, a gorszy trener i różne absencje wystarczyły, żeby w ogóle nie pojechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam, aż ktoś mi to wytknie - czy Włosi są przereklamowani? Ktoś ostatnio na forum fanów Juve podsumował występy na przestrzeni lat i generalnie, oni wcale nie są tak mocną ekipą na tych turniejach. Regularnie odpadają w jakiś żenujący sposób, a gorszy trener i różne absencje wystarczyły, żeby w ogóle nie pojechali.

Pisałem, ale skasowałem, eh szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Pisałem, ale skasowałem, eh szkoda.

Po tylu latach to się wydaje zbyt oczywiste.

 

A swoją drogą, Polska jak wyjdzie z grupy to trafia na kogoś z tej przereklamowanej dwójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...