Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Greenboy

Ban bez podania przyczyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam, za co dostałem bana na portalu (1 dzień)? Nigdzie nie ma żadnych informacji ani powodu a byłbym wdzięczny, gdyby ktoś wyjawił powód albo nakierował, gdzie tego szukać (w statusie ostrzeżeń nie ma nic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne :)

 

Zapytaj userów matekmz albo mbrzostek.

 

* przed wysłaniem zapytania upewnij się, że nie wklejałeś na główną zdjęć siusiaków ani nie wzywałeś do nazwania nowego czołgu armii rosyjskiej VEGĄ, Gdyż każdy post niewłaściwie napisany może zagrażać Twojemu IP i loginowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne :)

 

Zapytaj userów matekmz albo mbrzostek.

 

* przed wysłaniem zapytania upewnij się, że nie wklejałeś na główną zdjęć siusiaków ani nie wzywałeś do nazwania nowego czołgu armii rosyjskiej VEGĄ, Gdyż każdy post niewłaściwie napisany może zagrażać Twojemu IP i loginowi.

 

Mniejsza, znalazłem gdzie są zapisywane ostrzeżenia na portalu (swoją drogą wcześniej tam już klikałem zanim miałem bana przeglądając jakieś ostrzeżenia kogoś i do łba mi nie przyszło, żeby tam właśnie szukać xD).

 

Z drugiej strony jak popatrzyłem na swoje komentarze to nie mogę doszukać się, skąd 33%... (ale mniejsza).

 

Wątek do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...