Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Ocho napisał:

Durnych pytań ciąg dalszy, gdzie kupujęcie krypto? Bitbay jest naj stronką do takich zakupów? I jak już kupicie/wykopiecie to gdzie to trzymacie?

Korzystam z binance, jedna z wiekszych gield, ma jakis fundusz w razie wlamu(podobno:P) no i na plus darmowa karta visa:P

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ocho napisał:

I jak już kupicie/wykopiecie to gdzie to trzymacie?

Na razie trzymam na Binance, ale jak krypto będzie o wartości powyżej 10000zł, to przerzucę na portfel. Na portfelu jest większe bezpieczeństwo, tyle że małych sum nie opłaca się przelewać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ocho napisał:

Durnych pytań ciąg dalszy, gdzie kupujęcie krypto? Bitbay jest naj stronką do takich zakupów? I jak już kupicie/wykopiecie to gdzie to trzymacie?

W cale nie durne.

BitBay  loguje mi się natychmiast, za to Binance nie chce mi wysłać kodów autoryzacji.

Jak masz KYC na BitBay, to masz tam też portfel na krypto waluty.

Też tam pójdę, bo MEW coś kuleje :E pomimo "świetnych" opini.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakładam konto na bitbay i wydam sobie parę złotówek

 

jezu ile to pierdolenia sie żeby kupić krypto XD

Edytowane przez Ocho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siara jak ten cebulaty "wiaderny" z psóffff :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, joloxx9 napisał:

Ładnie btc leci na pysk ?

Ciekawe czy kurs wroci na dniach...

Tak sie zastanawiam bo kopie na nicehash i urobek jest od razu zamieniany na BTC mimo iz kopie ETH. Polecacie jakos to zmienic?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jundori napisał:

Ciekawe czy kurs wroci na dniach...

Tak sie zastanawiam bo kopie na nicehash i urobek jest od razu zamieniany na BTC mimo iz kopie ETH. Polecacie jakos to zmienic?

Nie kop na nicehash :E Od dobrych kilku(nastu?) dni BTC systematycznie spada wiec jakiekolwiek kopanie i wymiana na niego sie nie oplaca.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, joloxx9 napisał:

Nie kop na nicehash :E Od dobrych kilku(nastu?) dni BTC systematycznie spada wiec jakiekolwiek kopanie i wymiana na niego sie nie oplaca.

Nie siej fermentu- btc spada, ale ekwiwalent ukopu w dolcach jest wysoki.

Już kumplowi to tłumaczyłem - to czy mam dziennie 15$ przy kursie 65k za btc czy 50tysi to mi lotto.
Problem maja tylko ci co trzymaja większe sumy na portfelu i chcieli by to teraz sprzedać.

Niski kurs ma nawet zalety- ukopie przy niskim kursie i jak odbija to sprzeaje z dodatkowym zyskiem.

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tomcat napisał:

Nie siej fermentu- btc spada, ale ekwiwalent ukopu w dolcach jest wysoki.

Już kumplowi to tłumaczyłem - to czy mam dziennie 15$ przy kursie 65k za btc czy 50tysi to mi lotto.
Problem maja tylko ci co trzymaja większe sumy na portfelu i chcieli by to teraz sprzedać.

Niski kurs ma nawet zalety- ukopie przy niskim kursie i jak odbija to sprzeaje z dodatkowym zyskiem.

No lotto ale jak mam w portfelu 400 euro i wstaje rano, a tu spadek o 50 euro no to jest nie fajnie :P

Pytanie czy warto zmieniac tego nicehasha na cos innego typowo zeby kopac ETH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Tomcat napisał:

Nie siej fermentu- btc spada, ale ekwiwalent ukopu w dolcach jest wysoki.

Już kumplowi to tłumaczyłem - to czy mam dziennie 15$ przy kursie 65k za btc czy 50tysi to mi lotto.
Problem maja tylko ci co trzymaja większe sumy na portfelu i chcieli by to teraz sprzedać.

Niski kurs ma nawet zalety- ukopie przy niskim kursie i jak odbija to sprzeaje z dodatkowym zyskiem.

Nie sieje fermentu,  20% spadek w dwa tygodnie to 20%,.

 

Oczywiście że wymiana przy niższym kursie ma zalety, ale tutaj mówimy o wymianie przy wysokim... Dodatkowo wymienić na btc to ja sam sobie mogę w parę sekund. 

6 minut temu, Jundori napisał:

No lotto ale jak mam w portfelu 400 euro i wstaje rano, a tu spadek o 50 euro no to jest nie fajnie :P

Pytanie czy warto zmieniac tego nicehasha na cos innego typowo zeby kopac ETH.

Znaczna większość chyba właśnie normalnie kopie bo nicehash jest tylko dla tych dla których skopiowanie adresu portfela do pliku tekstowego to zbyt wiele ?

 

nie wime jakieg grafy uzywasz, ale istawienie chocby takiego t-rexa dla nvidi to minuta roboty.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jundori
Pewnie i warto.
Mnie sie po prostu nie chce - nicehash dla nooba jest bardzo wygodny, a kasa jest całkiem ok.

Przez 2 meichy palca nie musiem do kopania przykładać , wszytko samo się robiło.
Nie ryje w piiakch konfiguracyjnych, nie testuje kopalni, nie zmieniam portfeli.
Miałbym chociaż 5-6 kart nie 2 , to pewnie by mi się zachciało 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Tomcat napisał:

@Jundori
Pewnie i warto.
Mnie sie po prostu nie chce - nicehash dla nooba jest bardzo wygodny, a kasa jest całkiem ok.

Przez 2 meichy palca nie musiem do kopania przykładać , wszytko samo się robiło.
Nie ryje w piiakch konfiguracyjnych, nie testuje kopalni, nie zmieniam portfeli.
Miałbym chociaż 5-6 kart nie 2 , to pewnie by mi się zachciało 

Troche to zle przedstawiasz, pobranie i konfiguracja t-rex to doslownie minuta roboty, nie trzeba w niczym ryc, kopiujesz adres portfela(ktory notabene zaklada sie w 30 sek) sprawdzasz pool i tyle. I koparka ktorys miesiac dziala bez nadzoru.

 

To co robi nicehash to juz podchodzi pod zwyczajna gielde, bo jak Ci wymieni na wysokim kursie to po dwoch dniach mozesz miec spadek itd. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicehash to jest coś jak agencja pośrednictwa pracy - dostarczasz im moc obliczeniową, a  oni to sprzedają na giełdzie i wypłacaja pensje w btc.
Mnie to jak na razie pasuje i tyle.

Zarabiam trochę mniej, ale mam np darmowe przelewy na giełdę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak dziala nicehash :)

Ja tam jednak wole miec kontrole nad tym co wykopie w walucie jaka kopie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele tej mocy to oni nie sprzedają. Bo bardziej się opłaca kupić crypto za $ niż moc od nich i wykopywać. No, ale mają też taką ofertę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Nie kop na nicehash :E Od dobrych kilku(nastu?) dni BTC systematycznie spada wiec jakiekolwiek kopanie i wymiana na niego sie nie oplaca.

To, że kurs spadł, nie oznacza, że urobek jest w tym samym miejscu, w jakim był na szczycie kursu.

Obecnie urobek jest o około 60% wyższy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doamdor napisał:

To, że kurs spadł, nie oznacza, że urobek jest w tym samym miejscu, w jakim był na szczycie kursu.

Obecnie urobek jest o około 60% wyższy. ;)

Ale ja sie nie do tego odnosilem, serio to trzeba tlumaczyc? 

 

Zreszta, ja tam nie mam zamiaru nikogo przekonywac, chcecie kopcie sobie ETH i otrzymujcie BTC jak wam tak lepiej.

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, joloxx9 napisał:

Ale ja sie nie do tego odnosilem, serio to trzeba tlumaczyc? 

 

Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Nie kop na nicehash :E Od dobrych kilku(nastu?) dni BTC systematycznie spada wiec jakiekolwiek kopanie i wymiana na niego sie nie oplaca.

 

A niby do czego ?

 

Urobek jest ważniejszy od kursu i tego tłumaczyć chyba nie muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doamdor napisał:

A niby do czego ?

Urobek jest ważniejszy od kursu i tego tłumaczyć chyba nie muszę.

Jeszcze raz -

Jezeli kopiesz ETH a dostajesz w zamian BTC, to gdy kurs BTC poleci w dol - takze wartosc tego co masz ukopane spadnie.

Jezeli to trzymasz, kopiesz wtedy kiedy jest "nisko" to nie rozni  sie to niczym od zwyklej spekulacji.

To ze dostajesz wiekszy urobek nie ma znaczenia gdy kurs leci, a co do kursu BTC to spada on od chyba 2 tygodni czyz nie? Moze sie myle, ale urobek ktory dostales 2 tyg temu jest teraz warty 20% mniej.

Problem nicehash jest taki ze oni zawsze wymieniaja, ja majac zwykle ETH moge w pare sekund wymienic ile go chce na BTC, mam ta WOLNOSC wyboru, widze ze BTC jest w dole, to kupuje, gorka, sprzedaje etc. 

 

Dlatego odradzam takie automatyczne wymiany i jak wyzej wspomnialem nie mam zamiaru przekonywac do tego, chcesz to sobie kop na nice hash, tylko nie badz zdziwiony jak BTC spadnie do 25K i nagle urobek straci duzo na wartosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTC aktualnie poniżej 50k $.Dzisiejszy dzień może być kluczowym dniem dla BTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Spl97 napisał:

BTC aktualnie poniżej 50k $.Dzisiejszy dzień może być kluczowym dniem dla BTC.

Póki co poleciało jakieś -25% podobnie jak w lutym.

image.png

 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy kurs odbije,jak odbije to będzie ciekawie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Spl97 napisał:

Jestem ciekawy czy kurs odbije,jak odbije to będzie ciekawie :E

Odbije na pewno, tylko pytanie czy potem nie będzie kontynuacji zjazdu poniżej 40k - wtedy to może być już koniec hossy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I grube ryby zaczną wtedy realizować zyski i wycofywać się z krypto.Potem pójdą ci,którzy są pionkami w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...