Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

 

baza pod 5x 3060 non ti

 

To grzywacz chiński czy nagi pies peruwiański??  Ja mam grzywacza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten wykres to kurs BTC,to on przed pęknięciem bańki będzie wynosił grubo pow.100 000 $.
Cholera jasna...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze to czytam, ale jak się cofnąć do najstarszej daty i samego początku wykresu to te ich przewidywania nijak się mają do realnej ceny na przestrzeni czasu.  ;)

 

11111.JPG

Edytowane przez Mar_S
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol,to rzeczywiście prognozy mają nie trafione.

I nie można brać za pewnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie

kopie na swoim rtx 3070 tuf oc  , w ręce wpadła mi druga karta 3070 suprim i chcę  ją podłączyc do pc i potrzebuje risera
jaki riser kupic 009s na allegro maja 2 sloty zasilania 6 pin a na karcie jest 2x8 ,ktoś coś doradzi?
 

i czy ta 2ga karta też musi być podłączona do monitora czy wystarczy jak podłączona jest 1? będę wdzięczny za wszelkie porady bo nigdy nie podłączałem jednocześnie 2 kart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można kopać eth i CHIA ? jesli tak to podpowie ktoś jak zacząć? eth juz kopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

panowie

kopie na swoim rtx 3070 tuf oc  , w ręce wpadła mi druga karta 3070 suprim i chcę  ją podłączyc do pc i potrzebuje risera
jaki riser kupic 009s na allegro maja 2 sloty zasilania 6 pin a na karcie jest 2x8 ,ktoś coś doradzi?
 

i czy ta 2ga karta też musi być podłączona do monitora czy wystarczy jak podłączona jest 1? będę wdzięczny za wszelkie porady bo nigdy nie podłączałem jednocześnie 2 kart

Ma tego 009s, i nie trzeba podłączać dwóch PCIE 6pin, tylko jedną.

Do karty potrzebujesz 2x8 no i 1x6 do risera.

Druga karta nie musi być podłączona do monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 


jaki riser kupic 009s na allegro maja 2 sloty zasilania 6 pin a na karcie jest 2x8 ,ktoś coś doradzi?
 

i czy ta 2ga karta też musi być podłączona do monitora czy wystarczy jak podłączona jest 1? będę wdzięczny za wszelkie porady bo nigdy nie podłączałem jednocześnie 2 kart

1) No i w czym problem?
2) Nie, 3060 zwykła tylko musi mieć monitor włączony i to nie każda - np. mi działa bez problemu z wyłączonym monitorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijajmy Duńka,ma stan przedzawałowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie dobijajmy Duńka,ma stan przedzawałowy.

nawet nie będę pisać o ~czwórce z przodu ? ale to jeszcze nie tak szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ma tego 009s, i nie trzeba podłączać dwóch PCIE 6pin, tylko jedną.

Do karty potrzebujesz 2x8 no i 1x6 do risera.

Druga karta nie musi być podłączona do monitora.

okej dzieki 

ten riser ma wejscie molex i 2 x 6pin
 rozumiem że mam podłączyc molex od zasilacza + 1x6 pin do risera tak? i oczywiscie 2x8 do gpu

279dbc6780b5b275med.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

ETH 2650.2267 USD ;) Duniek jak samopoczucie ? :D

przy 5k zamawiam nową tesle ;)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

okej dzieki 

ten riser ma wejscie molex i 2 x 6pin
 rozumiem że mam podłączyc molex od zasilacza + 1x6 pin do risera tak? i oczywiscie 2x8 do gpu

Nie  wiem ile ta karta pobiera prądu po pcie i jak wygladają standardy moelx'a, więc nie będę zapewniał Cie na 100% czy molex da rade, ale są tu bardziej kompetentne osoby na pewno poradzą. Wiem że 6pin bez żadnego problemu i obawa, nić się nie stopi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

https://www.money.pl/gielda/pieniadze-odplywaja-z-rynku-bitcoina-historyczny-rekord-6633591033014944a.html

"BTC rośnie, bo nie brakuje chciwych ludzi, którzy są przekonani że odsprzedadzą innym chciwym po jeszcze wyższej cenie. Któregoś pięknego dnia ktoś powie "sprawdzam" i się szybko okaże, że ten cyfrowy zapis na serwerze jest nic nie wart. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

"BTC rośnie, bo nie brakuje chciwych ludzi, którzy są przekonani że odsprzedadzą innym chciwym po jeszcze wyższej cenie. Któregoś pięknego dnia ktoś powie "sprawdzam" i się szybko okaże, że ten cyfrowy zapis na serwerze jest nic nie wart. 

Ci co nawet kupili na samym szczycie w 2017r. i nie sprzedali w panice, dzisiaj mają "nic nie warte" 250% wkładu z 2017r :rotfl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

https://www.money.pl/gielda/pieniadze-odplywaja-z-rynku-bitcoina-historyczny-rekord-6633591033014944a.html

"BTC rośnie, bo nie brakuje chciwych ludzi, którzy są przekonani że odsprzedadzą innym chciwym po jeszcze wyższej cenie. Któregoś pięknego dnia ktoś powie "sprawdzam" i się szybko okaże, że ten cyfrowy zapis na serwerze jest nic nie wart. 

 

 

Powiem Ci ciekawostkę, pieniądze też nie są warte tyle ile materiał służący do ich wykonania. Mało tego! Pieniędzy możesz dodrukować oraz jeżeli umiesz - podrobić! 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły DUMP urobku w ostatnich dniach, powiększone bloki robią swoje.

aBE3MrJ.png

 

 

Powiem Ci ciekawostkę, pieniądze też nie są warte tyle ile materiał służący do ich wykonania. Mało tego! Pieniędzy możesz dodrukować oraz jeżeli umiesz - podrobić! 

No i mogą swobodnie dolewać tej wody do naszej zupy. 

Edytowane przez Griszah
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Ci co nawet kupili na samym szczycie w 2017r. i nie sprzedali w panice, dzisiaj mają "nic nie warte" 250% wkładu z 2017r :rotfl:

Oni mają ból głowy, bo gdy tylko ruszą te cyfrowe zapisy to będą musieli zapłacić podatek - a nie będą tego mogli zrobić pieniędzmi uzyskanymi ze sprzedaży tego kryptobadziewia panie "byznesman". Gdy brak siana leć do bociana?:szczerbaty::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Oni mają ból głowy, bo gdy tylko ruszą te cyfrowe zapisy to będą musieli zapłacić podatek - a nie będą tego mogli zrobić pieniędzmi uzyskanymi ze sprzedaży tego kryptobadziewia panie "byznesman". Gdy brak siana leć do bociana?:szczerbaty::rotfl:

Chyba sam nie rozumiesz co piszesz. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 

Chyba sam nie rozumiesz co piszesz. 

Rozumiem dokładnie - problem w tym, że ty górnik nie rozumiesz z czym się to je.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem dokładnie - problem w tym, że ty górnik nie rozumiesz z czym się to je.:szczerbaty:

Ok, to zostawię cię w tym błogim przekonaniu że jesteś najzajebistrzy. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...