Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na hiveos 2060 przy 32mhs ciągnie 81Wat

2 godziny temu, shoque88 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Wychodzi na to, że obaj jesteście High Level wyjadaczami w te megashaowe klocki.
To od razu może pytanko - mam zasilacz 700W Bronze (https://www.x-kom.pl/p/559354-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-vero-l3-700w-80-plus-bronze.html)
Aktualnie leci sobie kopanko na 3 kartach: 3070, 3060 i 1660. At the wall mam 407 W. Mam jeszcze miejsce na jedną kartę i zakupiłem 2060, która po dostosowaniu powinna żreć nie więcej niż 100 W. Czy to spowoduje śmierć zasilacza lub też innych sprzętów :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ZetMcKey94 napisał:

próbowałem, nic nie pomaga

Świeży system, na innym dysku, lecz i tu program po czasie przestaje wykrywać kartę. :rotfl:

Ogólnie oprogramowanie od Gigabyte to nieporozumienie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@duniekudało Ci się na tym starym poleasingowym pc bezproblemowo odpalić HiveOS? Przytargałem coś takiego z biura (hp 7900) ale nie chce bootować - na ułamek sekundy pojawia sie tylko PXE i koniec, tylko migoczący kusor na czarnym tle :/

Edytowane przez _rdk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, _rdk_ napisał:

@duniekudało Ci się na tym starym poleasingowym pc bezproblemowo odpalić HiveOS? Przytargałem coś takiego z biura (hp 7900) ale nie chce bootować - na ułamek sekundy pojawia sie tylko PXE i koniec, tylko migoczący kusor na czarnym tle :/

5 kart odpalilem
3 + 2 w splitterze - pewnie 7 by dzialalo, mozliwe ze z 3ma splitterami poszlo by nawet 13

HP Z230  pod lga1150




PS
komus kable? (40kg) na probe zamowilem na maszynie (do tej pory robilem recznie)

img_8050zzjhr.jpeg


EDIT

0,16ETH w 48h ?

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kable to takie jodełkowanie dla Ciebie :D

U mnie było gorzej :

image.png.df44c800d1cce7a14e876785af513006.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zozolek napisał:

 

Gdybym  wam powiedział, musiałbym was . . . nie wiecie sami co :D
Ale tak, kupuje te są sprzed kilku dni.
 

mogłem nie pytać bo tyłek piecze na samą myśl

ale jak już odpowiedziałeś to rozwiń temat śmiało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, przypomniało mi sie ze przeciez w lapku z roboty mam Quadro RTXa 3000 xD Odpalilem Nicehash i skubana jest 2x efektywniejsza od GTXa 1070 :o

 

Schermafbeelding 2021-05-14 222308.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JERONIMO1 napisał:

U mnie na hiveos 2060 przy 32mhs ciągnie 81Wat

Ładnie. Hive super sprawa ale ja przez 3060 nie mogę skorzystać. Muszę mieć te beta stery :/

ALe chętnie poznam OC i model karty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pt090 napisał:

mogłem nie pytać bo tyłek piecze na samą myśl

ale jak już odpowiedziałeś to rozwiń temat śmiało ?

Kupuje w Niemczech wersje FE w kilku sklepach po prostu. Ale te sklepy wymagają adresu w Niemczech. Jak chcesz wiedzieć jakie to sklepy to pytaj. Ale do Polski nie wysyłają. Ma pewnie też bota i wahacza karty na amazone ale nie w msrp tylko trochę drożej, ale dużo taniej niż w sklepach. Ot cała tajemnica. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, shoque88 napisał:

Ładnie. Hive super sprawa ale ja przez 3060 nie mogę skorzystać. Muszę mieć te beta stery :/

ALe chętnie poznam OC i model karty. 

2060 hive.JPG
 

Na windzie 3060 49mhs ETH core 0 mem  około 1300 power limit 65% 110W  

Edytowane przez JERONIMO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla testu odpaliłem sobie T-Rexa jako koparkę i zrobiłem portfel w binance. Bez większego pomyślunku ustawiłem losowe wartości w Afterburnerze i odpaliłem koparkę. Czy taki wynik jak na screenie jest w porządku? Jak nic nie klikam to wartość MH/s do bija do 99. Czy GPU Memory Junction z HWiNFO nie jest za wysoka? 

N7KpHOe.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, MefistoFX napisał:

N7KpHOe.png

3080 pobiera koło 225W - 230W (61%PL) przy +1200MHz na Vram więc sobie to możesz jeszcze ustawić lepiej. Do tego masz 3000RPM i 100'C czyli nie jest dobrze. Jak będzie cieplej to chłodzenie już nie wyrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MefistoFX napisał:

Dla testu odpaliłem sobie T-Rexa jako koparkę i zrobiłem portfel w binance. Bez większego pomyślunku ustawiłem losowe wartości w Afterburnerze i odpaliłem koparkę. Czy taki wynik jak na screenie jest w porządku? Jak nic nie klikam to wartość MH/s do bija do 99. Czy GPU Memory Junction z HWiNFO nie jest za wysoka? 

N7KpHOe.png

przy 110 zacznie sie throttling wiec chyba ok:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie w innym temacie ktoś chce kopać na 2x 1060 6gb . Wydaje mi się to mało opłacalne lub dopłacanie do biznesu. Dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestc  taka stronka whattomine - tam macie mniej wiecej obliczone jak na kopaniu wyjdziecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Konradox napisał:

Kupuje w Niemczech wersje FE w kilku sklepach po prostu. Ale te sklepy wymagają adresu w Niemczech. Jak chcesz wiedzieć jakie to sklepy to pytaj. Ale do Polski nie wysyłają. Ma pewnie też bota i wahacza karty na amazone ale nie w msrp tylko trochę drożej, ale dużo taniej niż w sklepach. Ot cała tajemnica. 

to samo podejrzewałem ale nie chciałem zapeszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie dlaczego Estimated Earnings tak spada na ethermine  , valid mam 100%  stale 0  a od paru dni  ciągle spada, tu chodzi o tą trudność kopania? i czy ona kiedys zmaleje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już podpinał własne konto bankowe do Nicehash? Jestem ciekaw na ile to bezpiecznie, czy nie lepiej przerzucać najpierw na coindeska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, AlienT napisał:

Panowie mam pytanie dlaczego Estimated Earnings tak spada na ethermine  , valid mam 100%  stale 0  a od paru dni  ciągle spada, tu chodzi o tą trudność kopania? i czy ona kiedys zmaleje?

spada cena gazu: https://www.gasnow.org/, pewnie widziałeś chwilowe eldorado sprzed 3-4 dni i liczyłeś, że zawsze tak będzie :)

Edytowane przez MisiuF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AlienT napisał:

Panowie mam pytanie dlaczego Estimated Earnings tak spada na ethermine  , valid mam 100%  stale 0  a od paru dni  ciągle spada, tu chodzi o tą trudność kopania? i czy ona kiedys zmaleje?

trudnosc raczej nie zmaleje długi czas, nawet jak br2.0 bedzie a kurs byłby 1000$ to i tak bedzie sie oplacalo kopac, wiec bedzie tylko gorzej z wydobyciem czy to ETH czy w USD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Cytat

Czy ktoś już podpinał własne konto bankowe do Nicehash? Jestem ciekaw na ile to bezpiecznie, czy nie lepiej przerzucać najpierw na coindeska.

Mam 3 konta i zero problemów. Musisz wpłacić 1euro przy podpinaniu - ale pamiętaj że minimalna wypłata to 10euro

Edytowane przez JF5ebastian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, JF5ebastian napisał:

Mam 3 konta i zero problemów. Musisz wpłacić 1euro przy podpinaniu - ale pamiętaj że minimalna wypłata to 10euro

Nie wiedziałem, że można od nich tak łatwo wypłacać. Kurde teraz będzie mnie kusić, a już trochę tam uzbierałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, napisał:

https://www.nicehash.com/blog/post/suspending-withdrawals-to-coinbase

No i tyle z kopania na nicehashu i szybkim przerzutem na CB :D Wyszło szydło z worka.

Wczoraj jeszcze moj urobek tam przelewalem. Szkoda, ze takie cos wyszlo. Dla mnie bylo bardzo wygodnie przelewac z coinbase na paypala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...