Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaka metoda wypłacania powinna być wybrana na Ethermine? 

 

     
Ethereum Mainnet
If your balance is above the threshold of 0.1 ETH and the network base fee (137 Gwei) is below your Gas Price Limit setting of 40 Gwei. Network tx fees are paid by the miner.
 
 
L2 Polygon (Matic) If your balance is above 0.005 ETH. Network tx fees are paid by the pool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ETH to pierwsza. Jak chcesz w tych tokenach na wymiane na ETH to druga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem Matic opłaca kopalnia? A Mainnet opłaca górnik? I do tego wypłaty są jeszcze rzadsze? 

1 minutę temu, konkuter napisał:

Jak chcesz ETH to pierwsza. Jak chcesz w tych tokenach na wymiane na ETH to druga.

a no to nie rozumiem XD

Gdzie kopiecie na jednym GPU?

 

 

u mnie to wygląda dość lipnie już ( DWA MIESIĄCE MIĘDZY WYPŁATAMI ?

Last Payout 
42 days ago
Daily Earnings
 0.00217  ETH
 
Remaining to Threshold
0.03573  ETH
 
Next Payout  Payout Policy
 17 days

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Minciu napisał:

Jak rozumiem Matic opłaca kopalnia? A Mainnet opłaca górnik? I do tego wypłaty są jeszcze rzadsze? 

Co do opłat tak. Co do częstotliowści to w matic nawet szybciej możesz wypłacić bo od 0,005, a w mainnecie zlecenie mozesz ustawic albo puscic z reki na 0,01.

2 minuty temu, Minciu napisał:

a no to nie rozumiem XD

Zamiast ETH dostaniesz jakies tokeny na kiju do wymiany na ETH, ale twoj portfel musi obslugiwac matic. MetaMask na pewno z tym dziala, inne nie wiem.

Nawet tego nie uzywalem bo oplacalnosc podobno podobna do mainnetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zmieniał ktoś już Ethermine na inną kopalnię albo NiceHash? Jest sens czy olać i uzbroić się w cierpliwość? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Minciu napisał:

Panowie jaka metoda wypłacania powinna być wybrana na Ethermine? 

 

     
Ethereum Mainnet
If your balance is above the threshold of 0.1 ETH and the network base fee (137 Gwei) is below your Gas Price Limit setting of 40 Gwei. Network tx fees are paid by the miner.
 
 
L2 Polygon (Matic) If your balance is above 0.005 ETH. Network tx fees are paid by the pool.

Zależy co chcesz osiągnąć

Jak chcesz ETH na mainnecie to musisz zapłacić, 

Jak chcesz przelać szybko i tanio środki na giełde (która ma MATIC) i tam sprzedać lub wymienić na innego coina to polecam ethermine + L2 matic   (mini. 0.005 ETH)

(na giełdzie możesz też z powrotem kupić ETH i tam je trzymać omijając gasfee, ale przy wypłaci na prywatny albo dowolny inny portfel opłaty za gas i tak nie ominiesz)

link wyjaśnione co i jak krok po kroku

Edytowane przez Melon102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO na małym sprzęcie najlepszy binance.

Masz eth od razu na giełdzie, możesz sprzedać gdy jest górka, trzymać lub zamieniać na inne crypto i pobawić się w handel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, manuelos napisał:

Korzystałeś dokładnie z Gelid Extreme ? Bo właśnie pisali że ten model jest łatwy w montażu i miękki

Ja mam w Zotaczku 3080 gelidi extreme i spoko, latwo sie montuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Melon102 napisał:

Zależy co chcesz osiągnąć

Jak chcesz ETH na mainnecie to musisz zapłacić, 

Jak chcesz przelać szybko i tanio środki na giełde (która ma MATIC) i tam sprzedać lub wymienić na innego coina to polecam ethermine + L2 matic   (mini. 0.005 ETH)

(na giełdzie możesz też z powrotem kupić ETH i tam je trzymać omijając gasfee, ale przy wypłaci na prywatny albo dowolny inny portfel opłaty za gas i tak nie ominiesz)

link wyjaśnione co i jak krok po kroku

jak chce do bitomatu w BTC to najlepiej bezposrednio na gielde kopac i wymienic albo tokena i tokena na gielde na BTC i na portfel bitomatu? 
Teraz mam eth i rogo to wychodzi bo raz za wyplate, pozniej na gielde zamienic na BTC i dopiero wyslac do nich (u mnie nie dziala shitcoins tory obsluguje inne tokeny zostaje flyingatom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, obieq napisał:

jak chce do bitomatu w BTC to najlepiej bezposrednio na gielde kopac i wymienic albo tokena i tokena na gielde na BTC i na portfel bitomatu?

A np. na nicehash nie da się od razu wymienić na BTC i potem przelew na bitomat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rafik7 napisał:

na nicehash nie da się od razu wymienić na BTC

Tam to kopiesz eth czy tam rvn i inne to od razu zamienia na btc, urobek wiec masz od razu w btc, gdyby nie to że to zawsze w dłuższej perspektywie parę procent mniej niż na np ethermine to bym tam kopał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wrobel_krk napisał:

Tam to kopiesz eth czy tam rvn i inne to od razu zamienia na btc, urobek wiec masz od razu w btc, gdyby nie to że to zawsze w dłuższej perspektywie parę procent mniej niż na np ethermine to bym tam kopał:)

Możesz rozwinąć ? Mam tylko 1 GPU. Właśnie odpaliłem kopanie na nicehash quick minerze. Później kierunek bitomat. Jak to zrobić inaczej i jak duża będzie różnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mają takie udogodnienia jak nicehash? Czytaj profile oc, apka na telefonie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wrobel_krk napisał:

Jak kopiesz 24h na dobę to lepsza kopalnia niż nicehash (nicehash w ciągu 7 dni miał 91% tego co na kopalnii):

https://whattomine.com/coins

Sporo też zależy od tego jak się zachowają w okresie pomiarowym kursy krypto - w tym przypadku ETH/BTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak używasz Hiveos, to masz profile, apke na telefonie i zdalne sterowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zadać jeszcze jedno pytanie. Wie ktoś, czemu kopiąc na nicehash mniej więcej co półtorej godziny wywala mi moje własne oc? Coś się zmienia, jakis blok? Trudnosc? Zauważyłem ze na ich wlasnych profilach dzieje sie podobnie, z tym że tylko hashrate zwalnia na chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Teraz, Predix napisał:

Sporo też zależy od tego jak się zachowają w okresie pomiarowym kursy krypto - w tym przypadku ETH/BTC.

Ale od stycznia jak tak obserwowałem, to przeważnie średnio było pod kreską do kopalni:

Masz po prostu 2% fee,  gdzie ethermine np 1%, głównym plusem nicehash jest automatyczne przełączanie algorytmów i coinów na najbardziej opłacalne, ale jeśli 99% czasu opłaca się eth kopać to nie ma sensu przełączanie

https://www.nicehash.com/support/mining-help/earnings-and-payments/service-fees-for-miners

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wrobel_krk napisał:

  

Ale od stycznia jak tak obserwowałem, to przeważnie średnio było pod kreską do kopalni:

Masz po prostu 2% fee,  gdzie ethermine np 1%, głównym plusem nicehash jest automatyczne przełączanie algorytmów i coinów na najbardziej opłacalne, ale jeśli 99% czasu opłaca się eth kopać to nie ma sensu przełączanie

https://www.nicehash.com/support/mining-help/earnings-and-payments/service-fees-for-miners

Mógłbyś napisać jak masz wszystko ustawione ? Zielony jestem w tym temacie. Dopiero zaczynam więc jak teraz zrezygnuje z nicehasha nic nie stracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wrobel_krk napisał:

głównym plusem nicehash jest automatyczne przełączanie algorytmów i coinów na najbardziej opłacalne, ale jeśli 99% czasu opłaca się eth kopać to nie ma sensu przełączanie

Testował ktoś nicehash os ? Myślałem o tym trochę- dlatego, że kopiąc na LHR często zmieniają się najbardziej opłacalne - chociażby RVN czy ERGO, jednak mają totalnie inne ustawienia OC. Jakby tak dało się przypisać profil OC do konkretnej waluty to by było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rafik7 napisał:

A np. na nicehash nie da się od razu wymienić na BTC i potem przelew na bitomat ?

nicehash masz w BTC i mozesz to wyslac na swoj portfel lub bitomat, ale zrezygnowalem z NH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy strasznie tajemniczy jesteście :P Moglibyście po prostu napisać co i jak (czym kopać, pool, portfel, wymiana) :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kopię ethermine -> coinbase -> bitrefill

testuje od czasu do czasu nicehash -> bitrefill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rafik7 napisał:

Wszyscy strasznie tajemniczy jesteście :P Moglibyście po prostu napisać co i jak (czym kopać, pool, portfel, wymiana) :P ?

Albo zmęczeni tymi samymi pytaniami codziennie ?
YT i pełno innych stron są zawalone poradnikami jak zacząć

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...