Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem risk off przed jutrzejszym posiedzeniem FED, dodatkowo w czwartek wyjaśni się Evergrande. Dotyczy całego rynku finansowego, krypto nie jest tu wyjątkiem. Rynek nie lubi niepewności - jak już się wyjaśni przede wszystkim temat evergrande to coś się ruszy dalej.

Od siebie to powiem, że zyski trzeba realizować partiami. Czekanie na 10k za eth może nie skończyć się najlepiej.

Edytowane przez Lurdyfeld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak było niedawno eth po 15k to za część tego kupiłem 3080, 5800x i resztę gratów ze  stopki:)

Edytowane przez wrobel_krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może 108 mhs z rtx3080?

Czy ktoś testował +2000 na pamięciach?

 

Screenshot-2021-09-21-232310.jpg

Edytowane przez Precc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Precc napisał:

a może 108 mhs z rtx3080?

Czy ktoś testował +2000 na pamięciach?

 

Screenshot-2021-09-21-232310.jpg

2000 na pamieciach :D hit. Ja na Zotacu 3080 Amp Max 900 na pamieciach, wyzej wykrzacza sie i freeze ekranu mam.

Edytowane przez Jundori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugiej 3080 udało mi się osiągnąć +1825 i 106,33mhs.

Od 3 dni żadnych problemów, hashrate stabilny, żadnych restartów minera. Na razie testuję.

 

Edytowane przez Precc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kopie ktoś z was na laptopie z rtx 3060, ja jakiś czas temu zacząłem na windowsie i hash idzie mi 33-35 w zależności od temperatury bez żadnych ustawień zastanawiam się czy to wszystko co mogę wyciągnąć czy coś zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, gumolek napisał:

Witam, kopie ktoś z was na laptopie z rtx 3060, ja jakiś czas temu zacząłem na windowsie i hash idzie mi 33-35 w zależności od temperatury bez żadnych ustawień zastanawiam się czy to wszystko co mogę wyciągnąć czy coś zmienić?

Kumple kopał na 2060 i się wycofał, bo w lecie lapek się wyłączał.

Mówiłem człowiekowi, żeby kupił porządną podstawkę z nawiewem, ale mądrzejszy był i teraz siedzi na tablecie :E

Co do poprawy wydajności urobku, to sprawdź w np. Afterburnerze, czy da się podnieść taktowanie pamięci karty i taktowanie GPU, oraz czy da się obniżyć napięcie GPU.

No i kup koniecznie podstawkę z nawiewem pod lapka, bo go ugotujesz.

Może być taki wynalazek:

https://allegro.pl/oferta/podkladka-chlodzaca-pod-laptopa-vakoss-lf-1854lk-8516286042

https://allegro.pl/oferta/podstawka-chlodzaca-laptop-chlodzenie-cooler-nc82-9986380378

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, gumolek napisał:

Witam, kopie ktoś z was na laptopie z rtx 3060, ja jakiś czas temu zacząłem na windowsie i hash idzie mi 33-35 w zależności od temperatury bez żadnych ustawień zastanawiam się czy to wszystko co mogę wyciągnąć czy coś zmienić?

Kopałem na lapku, karta 95w tdp dało radę po ustawieniu OC 37-40,5w - cała jednostka przy kopaniu pobierała 79w+, temp max 65 stopni gdy na zewnątrz było 33. Mój lapek miał zablokowany w jakiś sposób BIOS karty graficznej i nie szło zmniejszyć zegarów w Afterburnerze. Użytkownik Duniek kilka stron wcześniej wrzucał screeny z trexa jak to u niego wyglądało. Popracujesz nad Oc i może będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki portfel obecnie polecacie, czy exodus jest ok? Czy może lepiej od razu coinbase? Chodzi mi o możliwie niskie opłaty przy wymianie na fiaty. Wiem, że są tu już wiadomości na ten temat, ale ciężko je w tym wątku odszukać i co chwilę coś się zmienia. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z portfela Coinabase + wymieniam na giełdzie Coinbase Pro, są połączone przesyłanie między nimi za darmo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, wrobel_krk napisał:

ja korzystam z portfela Coinabase + wymieniam na giełdzie Coinbase Pro, są połączone przesyłanie między nimi za darmo

i z Coinbase Pro bezpośrednio na rachunek walutowy czy jakoś inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, foxymf napisał:

i z Coinbase Pro bezpośrednio na rachunek walutowy czy jakoś inaczej?

Tak, koszt przelewu 0.15 eur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Ja kopię na razie do exodusa, ale chyba z niego w takim razie zrezygnuję i przejdę na coinbase. Jestem na razie newbie w tych tematach portfelowo-giełdowych, sorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, Panowie na jakim poolu najlepiej kopać? Jak miałem 1 koparke to używałem ethermine, w tym momencie mam 2 i wyskoczyło że muszę opłacać kopanie. Czy nie lepiej używać poola HiveOs który jest darmowy do 4 koparke czy lepiej opłacać i pozostać na dotychczasowym ethermine? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manek151 o jakich opłatach za kopanie mowa? O prowizji? Pool fee zawsze wynosiło 1%

a może mowa o mowa o opłatach dla minera (oprogramowania), to z jakiego minera teraz korzystasz i jaka to opłata ma być u ciebie?

btw 3$/mies. od riga w hive os wydaje się symboliczną opłatą, można rzec, ze opłatą za zaoferowane dodatkowe usługi w ramach tych ich wyższych "pakietów", jak patrzę na ich stronie.

Edytowane przez Precc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manek151 napisał:

Cześć wszystkim, Panowie na jakim poolu najlepiej kopać? Jak miałem 1 koparke to używałem ethermine, w tym momencie mam 2 i wyskoczyło że muszę opłacać kopanie. Czy nie lepiej używać poola HiveOs który jest darmowy do 4 koparke czy lepiej opłacać i pozostać na dotychczasowym ethermine? 

Co to za opłata się pojawiła ?

Kopiesz tę samą krypto na obu koparach ?

Próbowałeś kopać na drugie koparce np. ERGO lub RVN ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Precc napisał:

@manek151 o jakich opłatach za kopanie mowa? O prowizji? Pool fee zawsze wynosiło 1%

a może mowa o mowa o opłatach dla minera (oprogramowania), to z jakiego minera teraz korzystasz i jaka to opłata ma być u ciebie?

btw 3$/mies. od riga w hive os wydaje się symboliczną opłatą, można rzec, ze opłatą za zaoferowane dodatkowe usługi w ramach tych ich wyższych "pakietów", jak patrzę na ich stronie.

Korzystam z ethermine, masz racje chodzi zapewne o 3$/mies. Ale z tego co widzę mam włączoną opcję że oddaje 3% urobku. Czy można zapłacić z ukopanych eth?

 

Screenshot_20210922-133103_Hive OS.jpg

19 minut temu, leven napisał:

Co to za opłata się pojawiła ?

Kopiesz tę samą krypto na obu koparach ?

Próbowałeś kopać na drugie koparce np. ERGO lub RVN ?

Cały problem rozchodzi się o te oplaty na czerwono, kopie póki co tylko eth.

Screenshot_20210922-125620_Hive OS.jpg

Edytowane przez manek151

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To opłaty za koparkę w hiveos łatwo policzyć że bardziej się i tak płacić 3$ + 1% ethermine np niz 0$ + 3% hiveonPool, my mamy 4 koparki 30x3070 1x3060ti 1x2060s i lepiej płacić te 0.3 dolara dziennie i mieć spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wrobel_krk napisał:

To opłaty za koparkę w hiveos łatwo policzyć że bardziej się i tak płacić 3$ + 1% ethermine np niz 0$ + 3% hiveonPool, my mamy 4 koparki 30x3070 1x3060ti 1x2060s i lepiej płacić te 0.3 dolara dziennie i mieć spokój

Rozumiem że w tym wypadku lepiej wyłączyć tą opcję w ustawieniach. Prosiłbym o wyjaśnienie jak opłacić 3$?

Btw. Zazdroszczę takiej kopalni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://the.hiveos.farm/funds

Najlepiej przelać w tusd.pngTUSD,usdt.pngUSDT,usdc.pngUSDC,dai.pngDAI (+3% bonus for any refilled amount in stable coins)

+30% JAK PRZELEJESZ Z GÓRY NA 3 MIECHY:
If you make a deposit for 3 months in advance of your average monthly bill you will receive a 30% bonus. Your minimal payment is (tu będzie ile) to get this bonus. It works only if you are an owner of current farm.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, manek151 napisał:

Korzystam z ethermine, masz racje chodzi zapewne o 3$/mies. Ale z tego co widzę mam włączoną opcję że oddaje 3% urobku. Czy można zapłacić z ukopanych eth?

 

Screenshot_20210922-133103_Hive OS.jpg

Cały problem rozchodzi się o te oplaty na czerwono, kopie póki co tylko eth.

Screenshot_20210922-125620_Hive OS.jpg

Gdzie jest ta opcja zeby płacić 3%

Możliwe że mam włączona a to niebzyt opłacalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, koneser napisał:

Gdzie jest ta opcja zeby płacić 3%

Możliwe że mam włączona a to niebzyt opłacalne. 

Jedna koparka za darmo, za kolenje się płaci,

Powinieneś mieć:
Hiveon Pool Charging Disabled

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, wrobel_krk napisał:

Jedna koparka za darmo, za kolenje się płaci,

Powinieneś mieć:
Hiveon Pool Charging Disabled

 

Od jakiegoś czasu nie pobiera mi właśnie opłat z konta hive,  jest to w jakiejś zakładce?  Bo nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...