Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Libijczyk1 napisał:

tak normalnie jak by kupił w sklepie 3080 z Lhr.... ,ile wyciąga w eth ? samo eth mnie interesuje...

Na odblokowaniu 70% leci po 63mh/s. T-rex daje możliwość kopania na 100% dwóch walut 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Libijczyk1 napisał:

tak normalnie jak by kupił w sklepie 3080 z Lhr.... ,ile wyciąga w eth ? samo eth mnie interesuje...

68-69 mhs

9 minut temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

Jedzie ktoś faktycznie dual-a czy single raczej (eth lub coś na lhr) ? HiveOS ? 

Ergo słabiutko przędzie i tak się zastanawiam...

Próbowałem na 80ti - lepiej wyjdę kopiąc solo eth lub solo rvn. W tygodniu potestuję 60ti bo pewnie najwięcej osób interesuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory lepszy ?

img_0793vcjpp.jpeg

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy ukośny wzór jeżeli w tym miejscu dasz pręt czy coś innego do złapania w rękę do transportu jak robiłeś na szczycie domku
img_0793vcjppv1kvo.jpeg

Edytowane przez g00dMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, g00dMan napisał:

Ten nowy ukośny wzór jeżeli w tym miejscu dasz pręt czy coś innego do złapania w rękę do transportu jak robiłeś na szczycie domku
 

to jest poprzeczka do mocowania gpu


rączke w sumie mozna dorysowac odkręcaną np na 2-3 sruby na strone i uzywac z lub bez, tylko wtedy najlepiej byloby zrobic calosc z metalu 

img_0793vcjppdhj13.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka demontowalna rączka dobry pomysł. Jakby wszystkie stelaże były takie same to wystarczy jedna uniwersalna do wszystkich rigów. Dodatkowo jakby były haczyki zamiast śrub to szybsze przyczepianie i przenoszenie by było. Albo jakieś nacięcia aby grawitacja powodowała blokowanie się rączki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majstrowal ktos przy termopadach na backplate w 3080 gaming z? karta kopie z temperatura ~92C, dwa wentyle 120mm na backplate nie zbijaja temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, TheEnter napisał:

Majstrowal ktos przy termopadach na backplate w 3080 gaming z? karta kopie z temperatura ~92C, dwa wentyle 120mm na backplate nie zbijaja temperatury

Nie zbijają, bo jak ?

Trzeba zdjąć backplate i nałożyć termopady w miejsca kości pamięci, wtedy ciepło z PCB przejdzie przez termopad i wejdzie do backplate.

15 godzin temu, g00dMan napisał:

2miners ciekawie podeszli do tematu. Wydają się odczuwalne oszczędności dla wypłacających w bitomatach flyingatom

https://2miners.com/blog/how-to-get-payouts-for-ethereum-mining-without-fees/

2miners do dziś nie wypłaciło mi kasy z kopalni na portfel... nie chcę mieć z nimi nic do czynienia.

Za to taki niewidoczny Cruxpool, niedość że potrafi wykopać ponad 500 shares/24h  na mojej mega koparce :E to natychmiast wypłaca ukopane ETH na portfel, gdy zostanie osiągnięta magiczna cyfra 0.01 ETH 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, leven napisał:

Nie zbijają, bo jak ?

Trzeba zdjąć backplate i nałożyć termopady w miejsca kości pamięci, wtedy ciepło z PCB przejdzie przez termopad i wejdzie do backplate.

Trio z ma termopady pod backplate w miejscach pamieci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś z forumowiczów podmieniał biosa karty MSI RTX 3060 TI Gaming X LHR z pamięcią hynix aby przebić barierę 37MH/s dla ETH ?
Trafiłem na filmik gdzie podobno jest możliwe, tylko pytanie czy opłaca się ryzykować uszkodzeniem karty przy podmianie biosu (nigdy nie zmieniałem biosu w GPU)
 https://www.youtube.com/watch?v=5-C1eZO2XDY 
https://www.reddit.com/r/EtherMining/comments/q22vux/3060_ti_lhr_hynix_at_35_mhs/

 

Edytowane przez 10pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawę i w piątek do mojego nitro 5 i7-9750h Gtx 1660ti GP 66 i7-10750h rtx 3070 dołączy drugi GP 66 i7-11800h Rtx 3070 będą 3 laptopy a razem z nimi huk startującego F-16  ? 150 +mh/s :)

 

 

Przedchwilą na moich oczach na ethermine unpaid balance spadło z 6.64$ na 6.57$  t-rex pobrał sobie fee czy co ?aaa już wiem wszedłem teraz na giełdę a tu knoty czerwone ?

Edytowane przez Libijczyk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(do) Kupię 

Msi 3060 gaming x trio V1 

lub

Asus 3060 Tuf Gaming V1 

Ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inno3d rtx 2060 super twin- na micronach-kopie na stock 33mhs, po oc 37.5 , powinno być chyba z 5-6 więcej , ktoś wie czy da sie coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

equippr wysyła w końcu do pl czy nie?

Zamówiłem kartę pierwszy raz, płatność amazon pay i anulacja poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duniek będe chciał podłożyć jakieś 2 wentyle pod te nowe GP 66 żeby już tak nie katować jak tamte  , wystarczy zwykły zasilacz antenowy 12v ? czy poszukać jakiegoś do taśm led ?pod ten zasilacz bym podpiął jakiś kontroler obrotów...podstawki w tym modelu się nie sprawdzają

Edytowane przez Libijczyk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mati80 napisał:

equippr wysyła w końcu do pl czy nie?

Zamówiłem kartę pierwszy raz, płatność amazon pay i anulacja poszła.

Zamówiłem łącznie 3 karty, płatność kartą przez ich system. Nir wiem jak z amazon pay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TheEnter napisał:

Trio z ma termopady pod backplate w miejscach pamieci. 

Chciałbym to widzieć.

A nawet, gdyby były, to backplate było by mocno gorące w tych miejscach - jest ?

Druga sprawa, to fakt, który odrzuca możliwość istnienia termopadów na PCB w miejscach kości pamięci, ponieważ nawiew na backplate powinien chociaż o jeden stC zmniejszyć temperaturę pamięci - a nie zmniejszył.

No to o co kaman :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leventermopady są na 100%, backplate jest cieply, trio z ma juz metalowy backplate takze powinien kilka stopni odpowadzic, tym bardziej z nadmuchem.  Macając paluchem backplate tam gdzie sa termopady na pamiatkach to żadnej różnicy w temperaturze. Jedynie za sekcja zasilania czuc wyraźnie jak termopad oddaje ciepło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TheEnter napisał:

@leventermopady są na 100%, backplate jest cieply, trio z ma juz metalowy backplate takze powinien kilka stopni odpowadzic, tym bardziej z nadmuchem.  Macając paluchem backplate tam gdzie sa termopady na pamiatkach to żadnej różnicy w temperaturze. Jedynie za sekcja zasilania czuc wyraźnie jak termopad oddaje ciepło 

grubsze termopady dać, albo ściskiem stolarskim docisnąć backplate do aktualnych termopadów ?

Edytowane przez Libijczyk1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...