Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, djcargo napisał:

A z Gigabyte 1660Ti da się wyciągnąć coś więcej zmieniając BIOS? Teraz mam ok. 30 MH/s.

na micronach obniz core 800-850, gb 1660ti 800/2200 31,5mhash

ale to czy zrobi ci te 2200 to zalezy od karty bo np 2x MSI gaming x czyli chyba TOP w serii16 na micron robią 1400-1500 max, 1600 i wywala, nic nie idzie osiagnac wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawości bo allegro nie daje jasnej odpowiedzi.

Ile może być warta używana karta MSI 3070 Suprime bez LHR z gwarancją producenta, full komplet?

Duniek pomożesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Diesel_Wawa napisał:

Pytam z ciekawości bo allegro nie daje jasnej odpowiedzi.

Ile może być warta używana karta MSI 3070 Suprime bez LHR z gwarancją producenta, full komplet?

Duniek pomożesz?

Z 6500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na 3080 Eagle bez LHR? Termopady wymienione u Duńka. Faktura z Komputronika październik 2020.

Edytowane przez Mark97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dziś będę miał 3080, prawdopodobnie w nocy już ją zaprzegne do pracy . 

Żeby lhr kopała jak najwięcej , lepszy będzie hiveos na pendraku czy może być windows ? Jakiś specjalny sterownik trzeba wgrywać, czy wystarczy jakiś jeden z świeżych ? Słyszałem, że na lhr warto kopać dwie waluty na raz, żeby jak najwięcej urobic, jakiego kopacza użyć ? Temperatury powinny być w porządku, więc powinna sobie radzić. Chce sobie wszystko przygotować a w nocy tylko wystartować . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mark97 napisał:

Ktoś chętny na 3080 Eagle bez LHR? Termopady wymienione u Duńka. Faktura z Komputronika październik 2020.

Chętny jest każdy - pytanie za ile :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, G3MB0Y napisał:

Nie pozwala puścić zatwierdzenia bez KYC. Dobra, zaufam ci pclabowiczu z długim stażem i rozpocząłem procedurę, żeby tylko mój dowód potem nie fruwał po darknecie xD 

Bardziej bym się bał dużych giełd, niż małych kantorów.

Mam na myśli włamania hakerskie na duże giełdy i kradzież danych osobowych.

Nikt poważny nie będzie ryzykował więzienia za włam na kantorek.

Z drugiej strony, wyżej koledzy piszą, że można na Kandze i tym drugim portalu sprzedać ETH anonimowo... anonimowo można tez sprzedać ETH i ich już nie zobaczyć :E

KYC jednak działa w dwie strony.

 

Jak jesteś po KYC na tym kantorku, to sprzedając ETH powinieneś dostać na maila wiadomość, że transakcja została pomyślnie przeprowadzona i pozostaje czekać na kochane Polskie transfery bankowe :E

Jak na razie nikt z tego kantoru nie kupił BMW na mój dowód osobisty 8:E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, duniek napisał:

OGIEŃ

megamocrwj4e.png

 

gigabyte 1660 super hynix na biosie palita dziala ale po flashu (i mozna zrobic pod hive) ale nie pokazuje power ani obrotow wentyla

tak czy inaczej na 2400 mem 35,7

Hej skąd poprać bios. A jak z gwarancją (przy zmianie biosu się nie traci???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zdarzyło mi się że 3090 spadł do 1/2 normalnego hasrate przy raptem 42*C core / 82*C mem, nawet po ostudzeniu GPU i resecie Quickminera karta dalej blokuje się na 780 core / 625 mem @ 177W.

Afterburner coś bruździ czy jak? Odpalam Heaven'a i wszystko jest w normie a quickminer się 'blokuje'. Nawet po reinstalce QM i dodaniu karty na nowo - 780 / 625MHz.

+

Nvm, już mam - bug w driverach albo Nv coś robi...

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, napisał:

Znowu zdarzyło mi się że 3090 spadł do 1/2 normalnego hasrate przy raptem 42*C core / 82*C mem, nawet po ostudzeniu GPU i resecie Quickminera karta dalej blokuje się na 780 core / 625 mem @ 177W.

Afterburner coś bruździ czy jak? Odpalam Heaven'a i wszystko jest w normie a quickminer się 'blokuje'. Nawet po reinstalce QM i dodaniu karty na nowo - 780 / 625MHz.

+

Nvm, już mam - bug w driverach albo Nv coś robi...

ludzie, 20zł pendrive z dbrym odczytem/zapisem - wgrajcie hiveOS, a  nawet jak go nie lubicie to bedzie jako testowy - nigdy nie mialem spadkow zadnych (chyba ze testowo przed zmianą padów)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak chcesz korzystac w danym momencie z peceta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopie ktos uzywajac t-rexa dual? Eth leci normalnie,  reszta coinow wywa blad polaczenia z poolem.. 

 

"connection with pool ..." przekroczony czas polczenia..  

Serwery generuje przez https://www.nicehash.com/stratum-generator 

https://imgur.com/1WEtY5F

 

Tylko ETH+CFX sie laczy, jednak wywala za malo pamieci vram(3080lhr)

Edytowane przez TheEnter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Jundori napisał:

Kanga exchange i wyplacasz anonimowo ile chcesz ?

 

zielonego pojęcia nie mam jak dokonać tam wypłaty z portfela MEW 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, duniek napisał:

na micronach obniz core 800-850, gb 1660ti 800/2200 31,5mhash

ale to czy zrobi ci te 2200 to zalezy od karty bo np 2x MSI gaming x czyli chyba TOP w serii16 na micron robią 1400-1500 max, 1600 i wywala, nic nie idzie osiagnac wiecej

Mam PL -60, Core -200 (schodzi do ok. 850-900 Mhz), Mem +1100 (13.700 Mhz). Ruszanie tych parametrów w którąkolwiek stronę od razu powoduje spadek MHash. Ustabilizowało mi się na 30,8 i zostawiam jak jest. Myślałem, że może BIOS-em uda się tu coś zaczarować :)
Ale dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, djcargo napisał:

Mam PL -60, Core -200 (schodzi do ok. 850-900 Mhz), Mem +1100 (13.700 Mhz). Ruszanie tych parametrów w którąkolwiek stronę od razu powoduje spadek MHash. Ustabilizowało mi się na 30,8 i zostawiam jak jest. Myślałem, że może BIOS-em uda się tu coś zaczarować :)
Ale dzięki!

windows lipa, ale jak juz to  nie blokujesz core w burnerze (tzn pewnie sie jakos da jak robisz krzywe napiec) jak ustawiasz na sztywno to tracisz bo wiekszy pobor, to samo powerlimit

poczytaj komendy minera i np w trex max --lock-cclock 850 --mclock 1100 
i powinno 31,3-31,6 byc

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś grał na dźwigni to pewnie już przegrał życie. 
Ten zjazd poniżej 42k na btc to mało kto dopuszczał. Jak to miało być 80-100k w palcem w nosie do końca roku....
Nie poszło za ciosem po ath na 69k to było powszechne bańka się przedłuża, teraz nagle sporo ludzi dopuszcza że już po zabawie i przegapiliśmy szczyty...?

Mam nadzieje ze to nie początek końca, nie po to holduje swoje miedziaki od czerwca ?
 

Edytowane przez Tomcat
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić w hiveos aby np. dwie karty używały nbminer a jedna TRex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jeszcze nie zrealizowałem żadnych zysków, i nie zrealizuje , na dzień dzisiejszy mam koło 350zł mniej już, najwyżej poczekam x lat na nowe ATH :szczerbaty:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomcat napisał:

Jak ktoś grał na dźwigni to pewnie już przegrał życie. 
Ten zjazd poniżej 42k na btc to mało kto dopuszczał. Jak to miało być 80-100k w palcem w nosie do końca roku....
Nie poszło za ciosem po ath na 69k to było powszechne bańka się przedłuża, teraz nagle sporo ludzi dopuszcza że już po zabawie i przegapiliśmy szczyty...?

Mam nadzieje ze to nie początek końca, nie po to holduje swoje miedziaki od czerwca ?
 

Na dźwigni ponad 90% traci. Mamy korektę, zjedzie o 80% wtedy będzie się myśleć ?.

Póki co ETH sie trzyma, więc powodu do paniki nie ma. Ew memcoiny mogą upaść bo to ulica dźwiga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydarzyło się coś w świecie krypto że takie promocje od rana mamy? :D Ktoś coś widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, jakis inwestor ostrzegal przed amerykanskim Fedem ze maja sie zabrac za krypto.

Za tydzien pewnie sie odbije.

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nieprawdopodobnego - ogromne spadki na krypto,a BTC miał mieć do końca roku po 100000$ :E zdaniem jednego pseudoanalityka. Teraz to na pewno się nie spełni,bo musiałby być od dnia dzisiejszego solidne wzrosty,a na to się nie zanosi moim skromnym zdaniem.

Niech dalej spada to krypto,to w końcu może grube ryby wywrócą porządek do góry nogami i w ten sposób GPU będzie coraz więcej i taniej. No i do pełni szczęścia brakuje przejścia ETH w PoS,ale to najszybciej za kilka miesięcy dopiero 8:E

Chwilo trwaj :-D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukaszop napisał:

Można ustawić w hiveos aby np. dwie karty używały nbminer a jedna TRex?

można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale przecież miały być sprzedane bitcoiny z MTGoxa

i to wygląda na to że to było właśnie to czyli te nie wiem ile, ale ileś dziesiąt tysiecy bitcoinów zostało sprzedane

a teraz znowu jak co jakiś czas wzrost do 60.000 który w tym przypadku znowu potrwa od dwóch do trzech miesięcy ...

coś co wydawało się nierealne jest realne, wysoki bitcoin może zostać z nami jeszcze na spokoju pół roku jak nie rok, jeżeli nvidia bedzie dokładać do koszyka .. jak najbardziej możliwe, zwłaszcza że jeszcze covidy, że inflacje, ludzie wierzą że w bitcoinie moga ucieć przed inflacją, a inflacja szaleje więc wierzą podwójnie swoją nielogiczna wiarą .. ano i jeszcze POS przesunie się na 2023 jak co roku itede : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...