Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, koneser napisał:

Tak ja kupiłem na wszystkie dane te same i bez problemu

ostatnio kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ZetMcKey94 napisał:

ostatnio kupiłeś?

Tak 20 grudnia a wcześniej w listopadzie 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ZetMcKey94 napisał:

Jeśli już kiedyś kupiłem founders na dropie NBB, to teraz moge kupić na to samo konto czy anulacja? w sumie adres dostawy moge miec inny

Prawdopodobnie 2 lub 3 karty na jednen adres. Ja mam konto z 3 zrealizowanymi zamówieniami i od tamtej pory 3 anulacje. Nie wiadomo czy polityka zmieniła się w trakcie roku czy po prostu limit to 3 karty. Jak komuś zrealizują 3 zamówienie w ostatnim czasie to fajnie jakby pochwalił się taką informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ponad rok kopie na 3060ti za 2250zl więc na początku były tylko wtedy człowiek kupował do okazyjnego grania, za późno się ogranalem że kopanie warte tyle i mam tylko 5 kart, 1660super(1300zl) 3080 na wodzie bez LHR(8000), 3060ti LHR(3200), 2060 super(2200), ja już zarobiłem w panice nie sprzedam, panele zakładam, sprzedam wszystko poza 3080 tylko jeśli będzie kopanie nie opłacalne wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, D3Fcon napisał:

Prawdopodobnie 2 lub 3 karty na jednen adres. Ja mam konto z 3 zrealizowanymi zamówieniami i od tamtej pory 3 anulacje. Nie wiadomo czy polityka zmieniła się w trakcie roku czy po prostu limit to 3 karty. Jak komuś zrealizują 3 zamówienie w ostatnim czasie to fajnie jakby pochwalił się taką informacją.

To chyba nie bd kombinował, najwyżej zmienie dane dostawy na adres sąsiada, bo może adres zamówienia ma znaczenie w kwestii anulowania zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ZetMcKey94 napisał:

To chyba nie bd kombinował, najwyżej zmienie dane dostawy na adres sąsiada, bo może adres zamówienia ma znaczenie w kwestii anulowania zamówienia

Jak masz taka opcję to zmień. Bez sensu ryzykować bo mi 4 zamówienie zrealizowali też dopiero po zmianie danych na inna osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, D3Fcon napisał:

Jak masz taka opcję to zmień. Bez sensu ryzykować bo mi 4 zamówienie zrealizowali też dopiero po zmianie danych na inna osobę.

tworzyłeś nowe konto i dodałeś inną karte kredytową? czy konto bez zmian tylko adres dostawy inny??

Edytowane przez ZetMcKey94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ZetMcKey94 napisał:

tworzyłeś nowe konto i dodałeś inną karte kredytową? czy konto bez zmian tylko adres dostawy inny??

Konto inne i karta inna ale... podczas zakupu kazali dodać kartę na nowo więc dodałem starą kartę z szablonu googla i na szczeście przeszło. Najlepiej dodaj sobie rewoluta kupując jakąś drobną rzecz typu kabel hdmi z odbiorem osobistym. Po kilku dniach zwrócą kasę.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Griszah napisał:

Słyszę to przynajmniej od ponad roku, a Ci co potrafią kopać, to już mają zwrócone karty kilkukrotnie i to zakupione w cenie 2 x MSRP. 

Rozumiem, że ty na RTX 3080 kupionym w kwietniu  za 10 - 11K  zarobiłeś kilkukrotnie, czyli 30 000 - 40 000 - 50 000. Uśmiałem się.  Te karty są spłacone co najwyżej w 70% - 80% i to pod warunkiem,  że kopacz nie sprzedał urobku przez pół roku, a to w przypadku "młodych" górników jest mało możliwe, bo większość  z nich urobek sprzedaje na bieżąco. 

9 godzin temu, Griszah napisał:

Co za brednie, chyba sklep Janusza sprzedaje używane jako nowe na żulix.

No,  w sklepach kupujesz tylko nowe i nigdy nieużywane karty, a czy ty widziałeś, aby karty były sprzedawane jako outlet?  Oczywiście nikt ich nie zwraca, nikt z nich nie korzysta i nikt nimi nie kopie. Fantasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, koczkodan27 napisał:

Rozumiem, że ty na RTX 3080 kupionym w kwietniu  za 10 - 11K  zarobiłeś kilkukrotnie, czyli 30 000 - 40 000 - 50 000. Uśmiałem się.  Te karty są spłacone co najwyżej w 70% - 80% i to pod warunkiem,  że kopacz nie sprzedał urobku przez pół roku, a to w przypadku "młodych" górników jest mało możliwe, bo większość  z nich urobek sprzedaje na bieżąco.

Mało wiesz, w nogach śpisz i drabiną się przykrywasz - może nie wypowiadaj się w temacie na którym się kompletnie nie znasz. 

10 godzin temu, koczkodan27 napisał:

No,  w sklepach kupujesz tylko nowe i nigdy nieużywane karty, a czy ty widziałeś, aby karty były sprzedawane jako outlet?  Oczywiście nikt ich nie zwraca, nikt z nich nie korzysta i nikt nimi nie kopie. Fantasta.

?‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koczkadan Koczkadani w temacie co się nie zna, było tu już trochę taki speców.

https://bitinfocharts.com/comparison/ethereum-mining_profitability.html#log&3y

ładny wykres co pokazuje że od stycznia do grudnia tamtego roku miałeś średnio prawie 8 dolarów dziennie z 3080(100mhs) co daje bez kosztu prądu jakieś 11000zł, jakbyś sprzedał teraz przy tym kursie, prąd liczmy 2000zł, 9000zł do przodu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2022 o 09:51, SylwesterI. napisał:

jeśli masz do tego pasujące popalone oryginalne kable . to muszą uznać, bo kable  producenta/gniazdo nie wytrzymało obciążenia , a jak by twierdzili że obciążenie było za duże , to ripostujesz , w takim razie wina zasilacza , bo zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe , odpowiednio nie działały , jak nie masz to stwierdzą że użyłeś nieoryginalnych słabej jakości kabli i stracisz gwarancję

1 pytanko, czy jesli ja kupilem uzywany zasilacz, ale gosciu ma oczywiscie dowod zakupu FV to moge odsylac np do takiego serwisu Proline ten zasilacz i tylko podaje nr faktury i nic wiecej mnie nie obchodzi? i czy moge podac swoje dane czy jego? jest to istotne?

2 pytanko, zawsze zastanawialo mnie to jakoby zasilacz uszkodzil mi moje GPU w jakis sposob to wtedy Seasonic za to odpowiada i gwarancja czy maja wyjebane i wymieniaja tylko zasilacz a do uszkodzen innych komponentow sie nie przyznaja?

Edytowane przez Jundori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2022 o 22:54, koczkodan27 napisał:

Coś się zmieniło z przejściem ETH na Pos?  Ostatnia informacja która do mnie dotarła to taka, ze przejscie zostało przesunięte z grudnia na na I kwartał 2022, czyli max marzec.

Kopałeś kiedykolwiek w bessie?  W bessie do mainingu zwyczajnie trzeba dopłacać, bo często zarabia się tylko na prąd lub niewiele ponad koszty prądu, czyli urobu się nie sprzedaje, a za prąd płaci się z wcześniej zgromadzonych pieniędzy. 

 

W dniu 7.01.2022 o 16:02, marian666666 napisał:

2. Witajlik czy jak mu tam podobno ogłosił że 2.0 ETH będzie może w 2023. Oznacza to nie mniej nie więcej że wszystkim górnikom (również tym świeżym) znacznie poprawił się nastrój, który ciężko będzie zepsuć, nawet gdyby ETH zjechało do 2500 USD : ]

Panowie,może podajcie źródła waszych rewelacji. Vitalik kilka dni temu to tylko gadał o długotrwałym procesie całościowej "optymalizacji" ETH. Stwierdził też,że na chwilę obecną są w połowie drogi,a całość ma zająć podobno kilka lat. Nie poruszył tematu przejścia ETH na PoS,więc terminy nadal są aktualne (mówię o Q2 2022 - The Merge oraz czerwiec 2022r. - aktywacja Difficulty Bomb)

W dniu 8.01.2022 o 21:09, koczkodan27 napisał:

To jest rzeczywista wartość tej karty i  tyle płaciło się w styczeń/luty początek marca 2021.  Potem ceny zwariowały. 

Tak się zapytam - gdzie kupowałeś karty? W sklepie czy bezpośrednio u dystrybutora? Jeśli kupowałeś w sklepie,to w tej chwili gadasz głupoty. Cena 2200 zł za 3060 Ti to była tylko w grudniu 2020r. i to w dniu premiery. W dalszych miesiącach o tej cenie można było jedynie pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto trzymać ETH czy lepiej zamrozić na USDT i później po stabilizacji ponownie zamienić na ETH ?

Edytowane przez BoloX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, koneser napisał:

To do zobaczenia za 2 lata panowie 

W czerwcu ubiegłego roku były takie same słowa,gdy BTC był na ~30k$. I co? Żadnej bessy nie było :(

Ale jako,że nie jestem orędownikiem krypto,to mówię: CHWILO TRWAJ !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się BTC wybroniło na 40k, a jak łądnie zaczęło lecieć poniżej w pewnej chwili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się BTC wybroniło na 40k, a jak łądnie zaczęło lecieć poniżej w pewnej chwili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech spadnie jeszcze ze 20% ... Nie mam nic przeciwko ..  Może coś się kupi w fajnej cenie .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Yedi napisał:

Niech spadnie jeszcze ze 20% ... Nie mam nic przeciwko ..  Może coś się kupi w fajnej cenie .. 

Raczej nie fajnie- jak zleci 20% to już  okolice 30 tysi, a  to już serio pozamiatane i widzimy się za 2 lata ....

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wrócą stare czasy - pizza za kilka btc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warunek jest jeden - bezwzględna delegalizacja wprowadzona przez praktycznie cały świat :E Bez tego zapomnij o pizzy w Salwadorze za kilka btc.
 

2 godziny temu, Tomcat napisał:

Raczej nie fajnie- jak zleci 20% to już  okolice 30 tysi, a  to już serio pozamiatane i widzimy się za 2 lata ....

Już mnie nic nie zdziwi co będzie dalej,jeszcze kilka miesięcy temu,jak btc stał po 30k $,to wielu już mówiło,że pozamiatane i bessa nadchodzi wielkimi krokami. Ehe,co do czego,to było całkiem inaczej.

Aż do listopada 2021r. Potem jak spadło krypto,to już nie muszę przypominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.e91bd4a95655a0ea910921c3a866c49a.png

NBB - strona roku...
Teraz nawet z szybkością rewolwerowca nic się nie da zrobić bo strona sobie siada, kiedy chce.
Komuś coś wpadło?

 

Edytowane przez shoque88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...