Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Ravencoin przed chwilą przekroczył blok nr. 2 100 000 i tym sposobem przeszedł halving. Od teraz zamiast 5000 RVN,za blok będzie 2500 RVN.

Skutki zobaczymy z perspektywy czasu,ale raczej oczekuję w średnim bądź długim terminie wzrostu kursu RVN,patrząc po tym jak po halving-ach zachowywał się BTC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, shoque88 napisał:

image.png.e91bd4a95655a0ea910921c3a866c49a.png

NBB - strona roku...
Teraz nawet z szybkością rewolwerowca nic się nie da zrobić bo strona sobie siada, kiedy chce.
Komuś coś wpadło?

 

A to fheler ?.

Nie pamietam ile razy dziś go spotkałem, ale zaczyna mnie prześladować ?

No nic czekamy do lutego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, aleXIO napisał:

A to fheler ?.

Nie pamietam ile razy dziś go spotkałem, ale zaczyna mnie prześladować ?

No nic czekamy do lutego ?

Kupowanie FE na NBB to istny hardkor?, ale udało się złapać 3080ti

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ZetMcKey94 napisał:

Kupowanie FE na NBB to istny hardkor?, ale udało się złapać 3080ti

Dziś też bym spokojnie kupił 3080Ti, bo chyba z uwagi na to że ten model był na początku to strona jeszcze jakoś działała i bez problemu dało się przejść do płatności ale nie zdążyłem doładować konta Revolut.:D

Potem przy pozostałych modelach (szczególnie przy 3060Ti) strona była już mocno przeciążona i nic nie dało się zamówić.

Zamawiałeś ostatecznie na starym koncie, adresie i karcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Majestic12 napisał:

Dziś też bym spokojnie kupił 3080Ti, bo chyba z uwagi na to że ten model był na początku to strona jeszcze jakoś działała i bez problemu dało się przejść do płatności ale nie zdążyłem doładować konta Revolut.:D

Potem przy pozostałych modelach (szczególnie przy 3060Ti) strona była już mocno przeciążona i nic nie dało się zamówić.

Zamawiałeś ostatecznie na starym koncie, adresie i karcie?

nowe dane, adres zmieniłem nr domu i dałem sąsiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle modele 3080ti i 3090 najłatwiej się łapie. Pomijam jakieś wyjątki jak 3080 poprzednim razem.  Ja już teraz tylko na 3060ti poluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, D3Fcon napisał:

W ogóle modele 3080ti i 3090 najłatwiej się łapie. Pomijam jakieś wyjątki jak 3080 poprzednim razem.  Ja już teraz tylko na 3060ti poluję.

Pierwsze karty w rzucie jest najłatwiej złapać.

Edytowane przez ZetMcKey94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, shoque88 napisał:

Czyżbyśmy przetrzymali burzę? Niżej już nie pójdzie?

Formacja Halyna Dzwoń Po Policję Oszukali Nas wskazuje raczej dalsze spadki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z 1060 6GB. Kopała długi czas bez problemów na UV (800mV), a od jakiegoś miesiąca losowo po paru minutach/godzinach przechodzi w jakiś słabszy tryb, w którym zużywa mniej energii niż ustawiam i ma zaledwie nieco ponad 18 MH/s na eth. W tym momencie karta nie reaguje na żadne zmiany w afterburnerze, łącznie z resetem, pomaga dopiero restart kompa, ale na krótko. 

Miał ktoś taki przypadek?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ustawić w LOLminerze pod Windowsem power limit, fan, core, clock mem? 
Msi afterburner odpada, czasami gubi ustawienia.
Po prostu po uruchomieniu minera chcę aby pracował jak pod hivem. 

Edytowane przez adaloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mateusz2PL napisał:

Jak teraz wygląda opłaclanośc kopania jak rtx 3060 lhr kosztuje 3500 zł?

2.2 dolca doba. Sprawdź whattomine GPU ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, novi napisał:

2.2 dolca doba. Sprawdź whattomine GPU ...

Hmm.  3060 lhr v1 robi mi 2,65 USD/ 24h  (49Mhs)   3060 lhr v2 robi 2,2USD ?    Co robię źle? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, która karta jest najbardziej opłacalna z LHR? Pod kopanie wszystkiego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtańsza  ;)
A tak serio to wchodzisz na whattomine.com, wchodzisz na YT patrzysz ile prądu bierze dany model, wchodzisz na OLX/allegro patrzysz ceny, odpalasz windowsowy kalkulator i liczysz co w danym momencie Ci się najbardziej opłaca / podoba.
Każdy lubi inne karty ma inną strategie na kopanie, nie powiemy Ci kupuj tylko X model karty i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze najlepsza LHR było 3060Ti  a temu że wrzucono ich na rynek bardzo dużo w poównaniu do reszty modeli... prawie każdego dnia można w XKAMie kupić taką kartę za coś 3800 zł ... kopie 45 MH, a taka 3080Ti na przykład za 9000 zł kopie 90 MH ... rachunek jest prosty i nie ma problemu w 3060Ti z pamięciami .. życie z 3060Ti LHR mozna by nawet uznac za banalnie proste .. aczkolwiek były tam jakies przejsciowe jazdy z tym blokowaniem się LHR, ale  to już mało kto wie, ale może ktoś się znajdzie bardziej kompetentny : ]

Edytowane przez marian666666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę sprzedawać evga1660super(1800zł) 29mhs i/lub 2060 super gaming oc (2300zł) 38mhs i/lub 3060ti gaming oc lhr (3500zł) 44ms, bo wymieniam na jedna lub 2 3070 bez lhr, jak coś to na pw piszcie. Najlepiej osobisty odbiór kraków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopaki czy górnicy jeszcze płacą dobrze za karty bez lhr?  Trochę żal wciskać 3080 do mojego 6700k :D i myślę o wymianie na 3060ti. Ma to sens ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, D3Fcon napisał:

Hej chłopaki czy górnicy jeszcze płacą dobrze za karty bez lhr?  Trochę żal wciskać 3080 do mojego 6700k :D i myślę o wymianie na 3060ti. Ma to sens ?

Wymień proca ? Nie żal ci 3080? ?

Dopłacę ci 300 ojro i robimy wymiane, bo mam nowego FE3060ti?

 

Edytowane przez ZetMcKey94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale czekaj co mieli zrobić przecież prezydent ma prawo łaski i z niego skorzystał. Mieli to olać? A później byłby raban, że łamane jest prawo.
    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
    • Szczerze to wydawało mi się że kilka plików, bardziej tak z pamięci napisałem. Jak będę miał chwilę to zassam jakiś film i sprawdzę.
    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...