Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, marian666666 napisał:

Musi być okrutnie ciężko jako że Zołzolek od miesiąca nic nie pisze żeby nie stymulować dodatkowego ruchu : ]

hehe jestem, wpadła 3080.

I STORNIERT :D  ( był odrazu , ale e-mail przyszedł po 30 minutach  ze zamówienie przyjęli, kasy nie zwrócili..a może )

W ostatnich  dniach sporo  kart było w koszykach, jest ultra ciężko -  fehler, 503

Linki  był te same co  sprzed 2 dni. Jeżeli komuś coś zrealizują to gratulować.

Ogólnie sporo  botów opanowało stronę i jest zacięta walka.

Skoro mnie wywołałeś to jestem,  sam z siebie nie widzę sensu udzielania się we wątku ;)

Kto ma wiedzieć, to wie..

Edytowane przez aleXIO
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Prezes000 napisał:

Absurdalny pomysł. Serwerowy platinum 3kW kosztuje niecałe 300zł szczególnie że sam robisz kable.

1. na zamowienie dla kogos
2. atxy są cichsze
3. atxy są tansze tylko trzeba umiec kupowac ;), mnie 650-750W goldy wychodza po 30-80zł/szt (seasonic/evga/corsair/tt)

 

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, aleXIO napisał:

hehe jestem, wpadła 3080.

I STORNIERT :D  ( był odrazu , ale e-mail przyszedł po 30 minutach  ze zamówienie przyjęli, kasy nie zwrócili..a może )

W ostatnich  dniach sporo  kart było w koszykach, jest ultra ciężko -  fehler, 503

Linki  był te same co  sprzed 2 dni. Jeżeli komuś coś zrealizują to gratulować.

Ogólnie sporo  botów opanowało stronę i jest zacięta walka.

Skoro mnie wywołałeś to jestem,  sam z siebie nie widzę sensu udzielania się we wątku ;)

Kto ma wiedzieć, to wie..

Ok
Myślisz że NBB ma Pegazusa i wykorzystuje go do namierzania najsprytniejszych przy zakupach FE że trzeba / należy zmieniać niki na forum  ? : ]

Edytowane przez marian666666
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, duniek napisał:

1. na zamowienie dla kogos
2. atxy są cichsze
3. atxy są tansze tylko trzeba umiec kupowac ;), mnie 650-750W goldy wychodza po 30-80zł/szt (seasonic/evga/corsair/tt)

 

Trzeba umiejętnie kliknąć kup teraz? Tylko u nas nikt nie chce tych francuskuch rebrandów LDLC.

ps. zmniejsz oc na KEKS bo znowu invalidy trzaska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Prezes000 napisał:

Trzeba umiejętnie kliknąć kup teraz? Tylko u nas nikt nie chce tych francuskuch rebrandów LDLC.

ps. zmniejsz oc na KEKS bo znowu invalidy trzaska.

seasonic focus gold 650W kupilem 4 sztuki po 220-260zł - same kable oryginalne sprzedalem po 200-220zł/z kazdego wiec te 4 psu łacznie wyszly mnie moze 60-90zł

niestety to nie dla kazdego rzezba ;)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, marian666666 napisał:

Ok
Myślisz że NBB ma Pegazusa i wykorzystuje go do namierzania najsprytniejszych przy zakupach FE że trzeba / należy zmieniać niki na forum  ? : ]

Nie mam stałego Nicka nigdzie  ;)

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopię na nanopool, dzisiaj poszła pierwsza wypłata, nbminer kopie już drugą godzinę, a na liczniku eth nadal zero. Pokazuje mi, ze jestem online, last share po kilka minut, wykres hashrate nie wskazuje na zero a licznik nadal stoi. Co się dzieje?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, zenono napisał:

Nikt nie pomógł, chyba pora na reddita

no to zwiększ mv, skoro z tymi są problemy. Nie rozumiem sensu pisania tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliście kiedyś z kilku kart na 1 koncie revolut 2 karty na nbb? 
Bo dzisiaj pierwsza przeszła mi bez problemu a na następnych wywalało błąd ze nie mogę zapłacić ta karta, a zmieniłem. 
Może to być kwestia IP czy raczej pech ?

Edytowane przez koneser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ZetMcKey94 napisał:

Złapali foundersy>???

image.png.e9e65d860c7413c356f7f627c8f56ba2.png

Not much, ale zawsze coś ;)

Godzinę temu, koneser napisał:

Kupowaliście kiedyś z kilku kart na 1 koncie revolut 2 karty na nbb? 
Bo dzisiaj pierwsza przeszła mi bez problemu a na następnych wywalało błąd ze nie mogę zapłacić ta karta, a zmieniłem. 
Może to być kwestia IP czy raczej pech ?

W przypadku tej strony to może być wszystko od zwykłego pierda przez OOS do IP problemu. 
W Revo masz możliwość generowania wielu kart - skorzystaj z niej ;)

 

Edytowane przez shoque88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, shoque88 napisał:

image.png.e9e65d860c7413c356f7f627c8f56ba2.png

Not much, ale zawsze coś ;)

W przypadku tej strony to może być wszystko od zwykłego pierda przez OOS do IP problemu. 
W Reco masz możliwość generowania wielu kart - skorzystaj z niej ;)

 

Dzisiaj niestety nic, ale przedwczoraj wpadł 3080ti. Sporo zamówień z dziś anulowali ludziom

Bez tytułu.png

Edytowane przez ZetMcKey94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inni nie narzekają...
W jednym strzale więcej wyciągnięte niż ja przez kilka miesięcy ?

Obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, shoque88 napisał:

image.png.e9e65d860c7413c356f7f627c8f56ba2.png

Not much, ale zawsze coś ;)

W przypadku tej strony to może być wszystko od zwykłego pierda przez OOS do IP problemu. 
W Revo masz możliwość generowania wielu kart - skorzystaj z niej ;)

 

Właśnie wiem o tym, płaciłem kolejna wygenerowana karta za kolejne zamówienie i wywaliło mi błąd, że nie mogę zapłacić ta karta. I teraz zastanawiam się czy robić 2 revolta czy to kwestia IP czy błąd stronki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, shoque88 napisał:

Inni nie narzekają...
W jednym strzale więcej wyciągnięte niż ja przez kilka miesięcy ?

Obraz

Ładne boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używacie VPN do kupna więcej niż 1 karty na dropie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim górnikom życzę pecha i żeby się wam nie powodziło. Bo szkodzicie światu, jesteście złymi, chciwymi ludźmi.

Bardzo mądry filmik od KnowledgeHub:

 

  • Haha 7
  • Sad 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Norweski Zomowiec napisał:

Bańka pęka

 

 

 

 

 

 

 

Jak spadnie do 120k i będzie lecieć niżej to przyznam ci rację 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kynareth napisał:

Wszystkim górnikom życzę pecha i żeby się wam nie powodziło. Bo szkodzicie światu, jesteście złymi, chciwymi ludźmi.

Bardzo mądry filmik od KnowledgeHub:

 

KLASYCZNY POLAK KATOLIK

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bańka jak bańka ale widzę że jakiemuś typowi 4 litery pękły ?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany mam pytanko, zmieniałem ostatnio płytę w koparce i widzę delikatne różnice w prądzie jak i w Hashrate.

Wszystko jest to samo windows/sterowniki dysk całą platforma, podmieniona jedynie płyta w tym przypadku z MSI Z97-G43 na ECS H81H3-EM2.   (po prostu podmieniłem płytę i dysk z tym samym Windowsem został od MSI)

Ktoś ma pomysł o co chodzi, czy takie różnice są normalne w różnych płytach ?

 

Różnica widoczna na 2 x 1660S, na MSI-Z79 karty kopały: (dane z minera T-rex)

MSI 31.88      (69W)

EVGA 31.88  (82W)

 

Po zmianie na ECS kopią

MSI 31.87      (74W)

EVGA 31.82  (87W)

Edytowane przez zienio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobór prądu warto sprawdzić miernikiem wpiętym do gniazdka, ale jakieś różnice mogą się pojawić, bo to innych chipset płyty.

Jeżeli chodzi o hashrate, to zmiany masz tak marginalne, że szkoda sobie zawracać tym głowę.

Ja ostatnio przełożyłem 1660Ti z jednej płyty do innej (ten sam chipset i producent, ale inny model płyty) i hashrate podskoczył z 30,8 na 31,5 (te same sterowniki, to samo zużycie prądu, jedynie procesor dużo mocniejszy). Ale to też kosmetyka tak naprawdę, warta niecałego dolara na miesiąc :)

Edytowane przez djcargo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Absurd. Pisałem o tym z 2 lata temu i stało się ponownie. Uruchamiam grę ze skrótu na pulpicie a pokazuje automatyczne pobieranie 120gb. Patrzę w folder z grą a tam pusto - gra się ponownie sama odinstalowała 
    • Z tego co czytam w specyfikacjach to nie ma wi-fi. Trzeba dokupić jakiś dodatkowy moduł ale w sklepie nie widzę tej opcji. @Caps - no właśnie wyczytałem, że 7900 bez X jest minimalnie mniej wydajny ale za to chłodniejszy i mniej prądożerny. Stąd ta decyzja.
    • 900mv/2600mhz scrashowalo, wiec zrobilem 900mv/2550mhz/+1550mhz bo na 1600 juz sie wysypalo. Stracilem okolo 2-3% wydajnosci, zysk 40 watow i karta 59/60stopni.
    • nie wiem czy warto. LG zrobiło z tego monitora łódkę.
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że przez te kilka lat, tak czy inaczej ruch się zwiększył i korki też by wzrosły. Druga sprawa, to nie bardzo łapię połączenia prezydenta miasta z budową infrastruktury kolejowej. Linia należy do PLK, bo samorząd nie dał rady jej przejąć. Z tego co wiem województwo się do inwestycji przywrócenia ruchu dołożyło, Wrocław raczej nie (może jakieś poboczne kwestia wokół przystanków na jego terenie). Jeżeli zrezygnowano z wiaduktów/tuneli, to pewnie cięli koszty. Tutaj jedyna słabość prezydenta może być taka, że za słabo walczył lub wcale nie walczył o nie. Patrząc na mapę, to nie bardzo jest jak. Wojszyce, Ołtaszyn to domki i niska zabudowa, nie ma tam żadnej rezerwy terenowej, a puszczanie na około i po obrzeżach nie ma sensu. Braki rezerw, to nie są błędy jednej kadencji, to zaległości sięgające kilku dekad, czasu planowania tych dzielnic. Także ewidentne zaniedbania Sutryka, to jeżeli w ciągu ostatnich lat nie zaczął chociaż planowania co z tym fantem zrobić, jeżeli były plany i ich nie wdrożył lub chociaż nie rozpoczął wdrażania. Kolejna sprawa, to korki na tych ulicach nie są wyłącznie tworzone przez mieszkańców Wrocławia, to też masa ludzi dojeżdżających do miasta. Tutaj kolej może wiele usprawnić, co dosyć dobrze widać na linii z Kłodzka, ile osób rano dosiada się na kolejnych stacjach (gdzieś do Strzelina jest w miarę pusto, potem coraz gęściej). Przypuszczam, że na linii ze Świdnicy wcale tak kiepsko z obłożeniem nie jest, a z czasem na pewno się poprawi. Ile kilometrów będzie jeszcze ok? Nie każda wioska wzdłuż kolei ma przystanek, a nawet jak ma to wcale nie znaczy, że jest blisko.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...