Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będe się zbyt rozpisywał tylko jedno.

Stymulacja Bitcoina powoduje stymulację wszystkich innych krypto czyli pewnie z 10, 20, 30x większy obrót na coinach razem wziętych co daje 10,20,30 razy wiecej pieniędzy wszystkim giełdom kryptowalutowym itd. 
Tym się to różni od giełdy. Na giełdzie pchasz w jedną spółkę to wszystkie inne stoją w miejscu.

I dlatego Bitcoin to takie z jednej strony szambo że manipulacją można ugrać poteżne pieniądze, nawet przepotężne, zwłaszcza w sytuacji gdyby BTC kiedyś wszedł na 100.000 usd lub więcej, to jest cel owych instytucji, cpahć ten wózek do przodu a teraz w odożnieniu od lat 3 do tyłu w krypto nazwijmy to szambie jest 10x więcej pieniądza ... koło takich pieniędzy nie przechodzi się obojętnie : ]

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marian666666 napisał:

Nie będe się zbyt rozpisywał tylko jedno.

Stymulacja Bitcoina powoduje stymulację wszystkich innych krypto czyli pewnie z 10, 20, 30x większy obrót na coinach razem wziętych co daje 10,20,30 razy wiecej pieniędzy wszystkim giełdom kryptowalutowym itd. 
Tym się to różni od giełdy. Na giełdzie pchasz w jedną spółkę to wszystkie inne stoją w miejscu.

I dlatego Bitcoin to takie z jednej strony szambo że manipulacją można ugrać poteżne pieniądze, nawet przepotężne, zwłaszcza w sytuacji gdyby BTC kiedyś wszedł na 100.000 usd lub więcej, to jest cel owych instytucji, cpahć ten wózek do przodu a teraz w odożnieniu od lat 3 do tyłu w krypto nazwijmy to szambie jest 10x więcej pieniądza ... koło takich pieniędzy nie przechodzi się obojętnie : ]

 

 

 

Tak tylko tak jak pisałem, zarabia się na dużych wahaniach kursu, a nie na jego stabilizacji. Dlatego najpierw może spaść do 10k$, żeby po kilku latach kosztować 200k$, a potem kolejny cykl. Po co zarobić 300%, jak można w tym samym czasie 1000-2000%… przy okazji zarabiać na spadkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, B@nita napisał:

W sumie ma chyba racje, zależy jaka podepniesz kartę. Z 3060 to chyba cep raczej nie podniesie klatkarzu.

Nie ma racji, stąd reakcja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2022 o 10:04, BoloX napisał:

Jest tylko 12 miesięcy gwarancji. Goły zasilacz - bez pudełka i przewodów ! Dodają przewód zasilający i 4 śrubki. Super oferta, tylko brać

chłopie, wypowiadaj sie o czyms o czym masz pojecie, kupilem 3 te zasilacze - jest komplet przewodow, srubki i nawet trytkim brak org pudełka, kabla zasilajacego EU (jest UK) oraz futerału na kable nie ma i pokrowca na zasilacz (jest w zwyklym woreczku)

 

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Pitt_34 napisał:

Nie ma racji, stąd reakcja.

ok na youtube kłąmią. Rozumiem.

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, duniek napisał:

chłopie, wypowiadaj sie o czyms o czym masz pojecie, kupilem 3 te zasilacze - jest komplet przewodow, srubki i nawet trytkim brak org pudełka, kabla zasilajacego EU (jest UK) oraz futerału na kable nie ma i pokrowca na zasilacz (jest w zwyklym woreczku)

 

 

Ale o co walczysz ? Takie informacje dostałem na maila ze sklepu X-kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoloX napisał:

Ale o co walczysz ? Takie informacje dostałem na maila ze sklepu X-kom.

Jak ktoś się obawia i ma smarta, to zamawia i sprawdza czy wszystkie jest albo odsyła. Zero kosztów jedynie fatyga do paczkomatu.

Zamówiłem i czekam co przyjdzie, jak nie będzie zestawu to po prostu odeślę im to w diabły :D

Smart jest to w obie strony za free.

Edytowane przez zienio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoloX napisał:

Ale o co walczysz ? Takie informacje dostałem na maila ze sklepu X-kom.

 

to napisz ze dostales maila a nie siejesz dezinformacje

jak pisalem mam 3 zasilacze i doszly komplety jak wyzej

poza masz 14 dni na zwrot w razie czego

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, qrek1 napisał:

ok na youtube kłąmią. Rozumiem.

Zapytam ponownie, Ty tak na serio ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duniek napisał:

 

to napisz ze dostales maila a nie siejesz dezinformacje

jak pisalem mam 3 zasilacze i doszly komplety jak wyzej

poza masz 14 dni na zwrot w razie czego

 

Przestań... lepiej czytaj uważniej. We którymś wcześniejszym poście pisałem że dostałem taką odpowiedz z x-komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoloX napisał:

Przestań... lepiej czytaj uważniej. We którymś wcześniejszym poście pisałem że dostałem taką odpowiedz z x-komu.

komentuje posta ktorego widzialem nie wczesniejszego
jak juz napisales to wczesniej to po co piszesz dwa razy to samo ?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pitt_34 napisał:

Zapytam ponownie, Ty tak na serio ???

Przestań cwaniakować jak mały jasio, pokaż swoje dane. Bo zaochowujesz się jaka szczeniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, qrek1 napisał:

Przestań cwaniakować jak mały jasio, pokaż swoje dane. Bo zaochowujesz się jaka szczeniak.

Nie kompromituj się człowieku, tutaj nie ma nic z cwaniactwa, a raczej z Twoje niewiedzy albo braku zrozumienia samemu tego co piszesz. 

3 godziny temu, qrek1 napisał:

10400f za 550zł. Teraz nadal jest za 625zł. Najnowsze 12600k w grach jest niewiele szybsze i do tego by to zauważyć potrzeba rtx 3080.

Pomogę Ci, bo widzę że masz problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, duniek napisał:

komentuje posta ktorego widzialem nie wczesniejszego
jak juz napisales to wczesniej to po co piszesz dwa razy to samo ?

 

Przepraszam że 2 razy napisałem (prawie) to samo.  Wystarczy tyle czy jeszcze chcesz pokłony ?

Edytowane przez BoloX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pitt_34 napisał:

Nie kompromituj się człowieku,

Tylko na tyle cię stać. Kompromitujesz się i piszesz komuś by się nie kompromitował. Żałosne.

Póki nie podasz danych to twoje wypowiedzi to tylko kiepska erystyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, qrek1 napisał:

Tylko na tyle cię stać. Kompromitujesz się i piszesz komuś by się nie kompromitował. Żałosne.

Póki nie podasz danych to twoje wypowiedzi to tylko kiepska erystyka.

Dalej brniesz, czyli kompromitacji ciąg dalszy :szczerbaty:

A może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, tego co sam piszesz ? 

Już nawet Ci wkleiłem w poprzednim poście, co napisałeś,  żeby Ci pomóc gdzie popełniłeś błąd, ale widzę że nie bardzo kumasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, qrek1 napisał:

ok na youtube kłąmią. Rozumiem.

Tak to jest jak się czerpię wiedzę z YT ?

Ps. zaraz ktoś na Was puści raporcik :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BoloX napisał:

 

Przepraszam że 2 razy napisałem (prawie) to samo.  Wystarczy tyle czy jeszcze chcesz pokłony ?

 

2 godziny temu, qrek1 napisał:

Tylko na tyle cię stać. Kompromitujesz się i piszesz komuś by się nie kompromitował. Żałosne.

Póki nie podasz danych to twoje wypowiedzi to tylko kiepska erystyka.

Ale milutko ostatnio w tym zakątku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pitt_34 napisał:

Już nawet Ci wkleiłem w poprzednim poście, co napisałeś,  żeby Ci pomóc gdzie popełniłeś błąd, ale widzę że nie bardzo kumasz. 

Troluj dalej. Każdy kto prześledził twoją odpowiedź na moją wypowiedź o różnicy 10400 i 12400 widzi że nie masz nic do powiedzenia poza wyśmiewaniem.

Edytowane przez qrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pitt_34 napisał:

10400f za 550zł. Teraz nadal jest za 625zł. Najnowsze 12600k w grach jest niewiele szybsze i do tego by to zauważyć potrzeba rtx 3080

Widzę, ze jednak masz poważne problemy, Twoja wypowiedź wyżej,  masz tłustym drukiem zaznaczone:

A tutaj Twoje porównanie:

b10292aca412.jpg

Pomijając fakt, że źródło z dupy to nawet nie potrafisz czytać to co piszesz i co porównujesz.

I za nim kogoś zwyzywasz to przeczytaj z kilka razy kto co do Ciebie pisze i dlaczego się odnosi do Twoich wprowadzających w błąd innych użytkowników wypowiedzi.

Masz coś jeszcze do powiedzenia trollu ?

Kończę bo nie chce bana oberwać.

 

Edytowane przez Pitt_34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, shoque88 napisał:

 

Ale milutko ostatnio w tym zakątku :D

No, chyba spore spadki crypto walut powodują mocniejsze podgrzewanie atmosfery na forum ?.  Owszem jest słabo ale tragedii jeszcze nie ma. Na razie trza kopać dalej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Pitt_34 napisał:

Pomijając fakt, że źródło z dupy to nawet nie potrafisz czytać to co piszesz i co porównujesz.

Dlaczego?

 

29 minut temu, Pitt_34 napisał:

I za nim kogoś zwyzywasz to przeczytaj z kilka razy kto co do Ciebie pisze i dlaczego się odnosi do Twoich wprowadzających w błąd innych użytkowników wypowiedzi.

Napisałeś że piszę nie prawdę. Poprosiłem o dane, byś przedstawił swoją prawdę. Żadnych danych nie dostałem. Naśmiewałeś się ze mnie. Żadnych danych nadal nie podajesz. Ewidentnie jesteś trolem.

 

29 minut temu, Pitt_34 napisał:

Masz coś jeszcze do powiedzenia trollu ?

A teraz trol mówi że jestem trolem! Masz rację że kończysz. Za trolowanie grozi ban.

Edytowane przez qrek1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, RickiBB napisał:

No, chyba spore spadki crypto walut powodują mocniejsze podgrzewanie atmosfery na forum ?.  Owszem jest słabo ale tragedii jeszcze nie ma. Na razie trza kopać dalej. 

Haha, dobrze ujęte, każdy podminowany hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym bardzo wstępnie zapytać o sens inwestowania w koparkę ok. 40 tys. zl przy obecnych cenach kart graficznych ? Głównie co mnie interesuje, to jaki moglby byc obecnie zysk na czysto z kopania inwestując w koparkę taką kwotę? 

 

Edytowane przez MPro
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MPro napisał:

Głównie co mnie interesuje, to jaki moglby byc obecnie zysk na czysto z kopania inwestując w koparkę taką kwotę

Żeby inwestować to trzeba mieć przekonanie że inwestycja się zwróci. Nie ma czegoś takiego jak wiedza jaki mógłby być zysk. Zysk może być -99% albo +ileśtam%

Edytowane przez qrek1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać   
    • Pokazałem wykresy ale prawda jest tylko jedna - TO NIE JEST TO SAMO "If we look at the common peak white luminance measurements you can see what impact the ‘APL stabilize’ setting is having in this area too. Only the HDR Game and Vivid modes reach up to the panels >1000 nits capability, getting to 1072 nits maximum as the setting is on ‘high’. The other 3 modes all cap out at around 484 nits where it’s set on ‘middle’." I zanim zapytasz "to czemu nie ustawił na APL HIGH pozostałych trybów?" bo ch. dają i tak nie przekroczą 480 peak nitów.   Tylko HDR Game oraz HDR Vivid mogą osiągnąć Peak 1000 w trybie APL HIGH. Potwierdziłem to też po rozmowie z kolesiem który napisał recenzje na TFTcentral i jak ustawisz "domyślny HDR" w APL HIGH to masz max peak w okolicach 480 nitów! Czyli TrueBlack 400!☠️   Mam przyjechać do ciebie z kalibratorem aby pokazać czarno na białym że zwykły HDR z APL HIGH to nie jest tryb Peak1000?    
    • @Camis masz wypowiedź mentzena o tym co dokładnie powiedział na temat tego poboru tylko mężczyzn?
    • @leven Ukryłem, ale jak widać FC widzi wentyl, teraz jest pod Fan3, jak się sparuje i ustawi to nie reaguje na kontrole manualną oraz krzywą.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...