Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, grzech1991 napisał:

Za 850 zł ma RM850, za 900 zł HX1200 z platinum. Ten zasilacz nie ma żadnego sensu. Jest przepłacony w opór.

policz jeszcze raz co napisałeś ;) Adaloo może mieć 1600W za 1149zł a Ty proponujesz 850W za 850? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, g00dMan napisał:

policz jeszcze raz co napisałeś ;) Adaloo może mieć 1600W za 1149zł a Ty proponujesz 850W za 850? :D

Polecam corsaira hx1200platinum, świetny zasilacz, ostatnio trafiłem na promce za 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evga GQ 750W Gold (ceny od 250 do 350 zł)

Mnie wyszły te zasilacze po 120 zł on niemca, trzeba tylko na dobrą promkę trafić (szkoda tylko że zamówienie na 24 -szt :D mi anulowali w tak dobrej cenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, adaloo napisał:

Panowie chcę dokupić 2-3 karty.
Wydaję mi się że najbardziej opłacalne będą 1660ti ale proszę o doradzenie. 

1660TI  30mh/s 75 watt (Gigabyte czy Asus TUF) - 1899zł
lub
3060 v2 34mh/s 115 watt (EVGA GeForce RTX 3060 XC Gaming 12G LHR + zasilacz modularny EVGA 850 GQ) - 2800 zł
lub
3060TI LHR  44mh/s 140 watt - MSI Gaming X trio - 3500 zł 

3070 LHR 45 mh/s 107 watt (EVGA FTW3 + zasilacz 750 watt) - 4300zł 

Dodatkowo zasilacz 

Oferty z dziś.

 

NIe wiem jak z cenami ale zobacz rx6600xt tam będziesz miał ~32mh/s przy poborze ~58W
Biorąc pod uwagę cenę zakupu GPU to chyba faktycznie najkorzystniej wyjdzie 1660ti, bo za rx'a trzeba ~3k zapłacić

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rx 6600 jest lepszy ale nadal tylko ETH/TON .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Yedi napisał:

rx 6600 jest lepszy ale nadal tylko ETH/TON .. 

myślę że 90% kopie ETH, dopóki daje najlepsze zyski nie widzę za bardzo sensu kopać czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, zozolek napisał:

Wygenerować musisz raport z giełdy i go trzymać w razie kontroli.

Na jego podstawie tworzysz excela , w raportach  z giełdy pewnie masz pozycje windrawall - jej ostateczna wartość uwzględnia opłaty transakcyjne. Pamiętaj że kursy musisz przeliczyć na podstawie danych NBP z dnia poprzedzającego a nie tego ile ci PLN wpłynęło.

W tym raporcie to jakieś cuda niewidy. Gdzie tu niby jest uwzględnione te 6 zł co sobie pobierali za przesył z walleta na konto? Niby wypłaciłem 745, a na konto wpłynęło 739. Dlaczego to nie jest uwzględnione raporcie? No chyba że generuje zły raport

 

Bez tytułu.png

Edytowane przez DeIntegroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, g00dMan napisał:

policz jeszcze raz co napisałeś ;) Adaloo może mieć 1600W za 1149zł a Ty proponujesz 850W za 850? :D

Oczywiście, się pomyliłem po 450 zł były/są corsair RM850 nowe :) Przepłącony w opór ten zasilacz.

4 godziny temu, dadi82 napisał:

myślę że 90% kopie ETH, dopóki daje najlepsze zyski nie widzę za bardzo sensu kopać czegoś innego.

spadek przy TON ETH jest minimalny, rzędu 2-3%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.02.2022 o 14:55, zozolek napisał:

Wygenerować musisz raport z giełdy i go trzymać w razie kontroli.

Na jego podstawie tworzysz excela , w raportach  z giełdy pewnie masz pozycje windrawall - jej ostateczna wartość uwzględnia opłaty transakcyjne. Pamiętaj że kursy musisz przeliczyć na podstawie danych NBP z dnia poprzedzającego a nie tego ile ci PLN wpłynęło.

Nie pamiętem kiedy była zażarta dyskusja, ale:

1. Wypłcasz w ciągu roku do flyingów itp czyli przelewasz krypto na inny adres krypto -  Twoja sprawa co z tą wiedzą zrobisz ;)
2. Wypłacasz na konto bankowe, nic nie robisz - wtedy US może zapytać czy gdzieś tam nie posiadasz krypto:
 2a ) odpowiadasz US, że masz tu i tu - oni weryfikuja, wtedy płacisz 19% od tego co tam jest + kara kilka tyś.
 2b ) odpowiadasz US, że nic nie wiesz  - oni weryfikuja, wtedy płavisz 75% + kara + postępowanie karne.
3. Rozliczasz się twierdząc że Twoje koszta to prąd i koparki i Ty nic nie zarobiłeś
 3a ) urząd ciąga Cię przez 2-3 lata, jak dostaniesz wyrok w swojej sprawie to wygrasz. Inne wyroki dotyczą konkretnych spraw, nie ogółu.
 3b ) US sądzi, że prowadzisz nierejestrowaną DG - mas zkolejną sprawę w toku.
 

Sam zakupiłem za czystą gotówkę stablecoiny w grudniu i tyle - jedyna jakkolwiek bezpieczna droga do  zbicia / odwleczenia o rok zapłaty.

 

Zgłoszenie ile miałem przychodów z kopania zrobić w dniu składania pit? czy jakoś inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kogut199109 napisał:

Zgłoszenie ile miałem przychodów z kopania zrobić w dniu składania pit? czy jakoś inaczej?

Też właśnie kombinuję, jak to ugryźć.

Jak dokumentujesz przychód z kopania kryptowalut ?

Ja zrobiłem raport (w moim banku) z wszystkich przelewów, które wykonał bitcantor na moje konto direct w ING.

Przelewy były w PLN, ale nie wiem, jak to przedstawić US bo chyba trzeba to udokumentować tak ?

Kurna... dla czego nie ma jakiegoś prostego poradnika odnośnie PIT38 dla Nas użytkowników PC.LOLA ?

 

Ciekawe, kiedy i czy w ogóle wejdzie w życie odpis od przychodu za zakup koparek i użycie prądu przy rozliczeniu PIT38 :hmm:

W Łodzi w tamtym roku jeden gościu założył sprawę w Sądzie Administracyjnym i przyznano mu rację (kupno sprzętu i opłata za prąd odliczona jako bezpośredni , ale wyrok nieprawomocny :E

https://www.prawo.pl/podatki/koparka-do-bitcoinow-jest-kosztem-uzyskania-przychodow-wyrok-wsa,501921.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, leven napisał:

Też właśnie kombinuję, jak to ugryźć.

Jak dokumentujesz przychód z kopania kryptowalut ?

Ja zrobiłem raport (w moim banku) z wszystkich przelewów, które wykonał bitcantor na moje konto direct w ING.

Przelewy były w PLN, ale nie wiem, jak to przedstawić US bo chyba trzeba to udokumentować tak ?

Kurna... dla czego nie ma jakiegoś prostego poradnika odnośnie PIT38 dla Nas użytkowników PC.LOLA ?

 

Ciekawe, kiedy i czy w ogóle wejdzie w życie odpis od przychodu za zakup koparek i użycie prądu przy rozliczeniu PIT38 :hmm:

W Łodzi w tamtym roku jeden gościu założył sprawę w Sądzie Administracyjnym i przyznano mu rację (kupno sprzętu i opłata za prąd odliczona jako bezpośredni , ale wyrok nieprawomocny :E

https://www.prawo.pl/podatki/koparka-do-bitcoinow-jest-kosztem-uzyskania-przychodow-wyrok-wsa,501921.html

 

1. Znaczy, wyrok świeży ->  Wyrok ma określony w prawie termin/okres czasu na "uprawomocnienie". Czyli nikt w tym terminie nie dokona odwołania/zaskarżenia itd.

"Uprawomocnienie się wyroku sądu trwa 2 tygodnie. Jednak w zależności od tego jaki wyrok został wydany inaczej liczony jest moment, w którym rozpoczynamy liczenie."

Uprawomocnienie wyroku. Kiedy wyrok jest prawomocny? - Antywindykacja EuroLege

2. Tu je Poland... Sądy sobie a US sobie... 

To że Janusz ma wyrok, nie znaczy że Grażyna składając do US nie będzie w DU... bo nie ma:

a) IIS (Indywidualna Interpretacja Skarbowa,

b) odwołanie od tej (niekorzystnej IIS,

c) Po podtrzymaniu stanowiska US co do wydanej IIS -> sprawa do sądu administracyjnego, właściwego pod względem zarejestrowanej działalności lub jej braku itd. Przy czym dany sąd może wydać inny wyrok w Sprawie Grażyny...

d) US może się "odwdzięczać" - jak trafi kosa na kamień - i będziesz miał czynności sprawdzające/dochodzenie skarbowe z ostatnich xx lat (przestępstwa skarbowe się nie przedawniają) "w zupełnie innej sprawie" - lub/i  administracyjną karę grzywny decyzją US, podlegającą natychmiastowej wykonalności (windykacji) - lub/i zajęcie aktywów i pasywów w toku postępowania... Podejrzenie działania na szkodę Skarbu Państwa - magiczne słowa... Różnie bywa - a US też miewa fantazję i gest...

 

Patologia pogania patologię... :E 

A nawet jak masz wyrok sądu, to może US się odwołać do wyższej instancji. A w razie Uzasadnionego Interesu Państwa skierować odpowiednimi ścieżkami do kasacji... 

Lub - tu trochę już inna bajka - źrebak czy kumpel z klubu wystąpić, że on "upaństwawia" coś, i już ten wyrok można sobie włożyć głęboko... :E 

Edytowane przez Permanenta_Invigilacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, leven napisał:

Też właśnie kombinuję, jak to ugryźć.

Jak dokumentujesz przychód z kopania kryptowalut ?

Ja zrobiłem raport (w moim banku) z wszystkich przelewów, które wykonał bitcantor na moje konto direct w ING.

Przelewy były w PLN, ale nie wiem, jak to przedstawić US bo chyba trzeba to udokumentować tak ?

Kurna... dla czego nie ma jakiegoś prostego poradnika odnośnie PIT38 dla Nas użytkowników PC.LOLA ?

 

Ciekawe, kiedy i czy w ogóle wejdzie w życie odpis od przychodu za zakup koparek i użycie prądu przy rozliczeniu PIT38 :hmm:

W Łodzi w tamtym roku jeden gościu założył sprawę w Sądzie Administracyjnym i przyznano mu rację (kupno sprzętu i opłata za prąd odliczona jako bezpośredni , ale wyrok nieprawomocny :E

https://www.prawo.pl/podatki/koparka-do-bitcoinow-jest-kosztem-uzyskania-przychodow-wyrok-wsa,501921.html

Niby tak, ale sądy, mandaty i użeranie się z krwiopijcami jest poza moim przedziałem czasowym. 

Coś mi się zdaje że prędzej zakażą kopania :>

Odnośnie rozliczenia dochodu, oprę się o ten artykuł, a i tak ostatecznie pójdę do księgowej. Bo to mój dziewiczy rejs. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, duniek napisał:

3 zyłowy atx, kto da mniej

img_34235uj4i.jpeg img_3422y7j9v.jpeg img_1991kgj50.jpeg 

 

O co chodzi z tym ostatnim zdjęciem? To jest gladiator HM65?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, grzech1991 napisał:

O co chodzi z tym ostatnim zdjęciem? To jest gladiator HM65?

zle sie wkleilo

nie ma tej płyty w PL - B75 BTC na 8 kart - plusem jest ze dziala na 3 zyłach jak wczeszniej pisałem, wiec mozna uzywac serwerowek bezposrednio bez małych ATXów czy pico

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Permanenta_Invigilacja napisał:

...

Patologia pogania patologię... :E 

A nawet jak masz wyrok sądu, to może US się odwołać do wyższej instancji. A w razie Uzasadnionego Interesu Państwa skierować odpowiednimi ścieżkami do kasacji... 

Lub - tu trochę już inna bajka - źrebak czy kumpel z klubu wystąpić, że on "upaństwawia" coś, i już ten wyrok można sobie włożyć głęboko... :E 

Kaplica Sykstyńska normalnie :zadek: gdzie ja się kurna urodziłem ?

Trzeba spierdzielać z tego głupiego państwa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, leven napisał:

Kaplica Sykstyńska normalnie :zadek: gdzie ja się kurna urodziłem ?

Trzeba spierdzielać z tego głupiego państwa :E

nic to nei da
bo masz obywatelstwo polskie, wiec jak zrobisz cos zagranicą to niedosc ze zaplacisz podatek tam, to jeszcze cie polski US dodatkowo dojedzie
 
:E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kogut199109 napisał:

Niby tak, ale sądy, mandaty i użeranie się z krwiopijcami jest poza moim przedziałem czasowym. 

Coś mi się zdaje że prędzej zakażą kopania :>

Odnośnie rozliczenia dochodu, oprę się o ten artykuł, a i tak ostatecznie pójdę do księgowej. Bo to mój dziewiczy rejs. ?

Czyli wychodzi na to, że nie ma się co zajmować kosztami, tylko niestety wpisać sumę uzyskanego przychodu i zapłacić US 19% z całej kwoty.

Teraz tylko, albo aż, trzeba wiedzieć, do jakich rubryk w PIT38 wpisać odpowiednie wartości.

Dalej nie wiem, co z uwierzytelnieniem wydobytych aktywów ?

Czego wymaga US od płatnika odnośnie ilości uzyskanego przychodu od kryptowalut ?

Ma ktoś już wypełniony PIT38 i mógłby go tutaj pokazać ? (cyferki zmienić, itd.)

Czytam w necie poradniki i coraz mniej rozumiem z tej Pisowskiej paplaniny :mad2:

Teraz, duniek napisał:

nic to nei da
bo masz obywatelstwo polskie, wiec jak zrobisz cos zagranicą to niedosc ze zaplacisz podatek tam, to jeszcze cie polski US dodatkowo dojedzie
 
:E

Nie ma to jak pocieszająca odpowiedź :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, leven napisał:

Czytam w necie poradniki i coraz mniej rozumiem z tej Pisowskiej paplaniny :mad2:

2022- pis wprowadza pit 38

xD

 

ja wiem, że ich się nie da lubić, ale bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jestem zupełnie świeży i od  2 tyg. zacząłem się zastanawiać nad minigiem. Na razie zgodnie z tym co wyczytałem w necie jako początkujący pobrałem NiceCash. Mam GPU: GTX 3060 Ti Game OC od Gigabyte z LHR. W NiceCash pokazuje mi przeciętnie 1,50USD na dzień profitu. W karcie zrobiłem już UV. Generalnie kartę kupiłem do gier i tylko na spróbowanie do miningu bo planuje za jakiś czas profesjonalniej się tym zająć.

I moje pytanie jest takie czy jest w ogóle sens na dzień dzisiejszy bawić się w mining "przy okazji" na komputerze do pracy i zabawy ? Boję się, że karta chodząca 24/h w średnim i pełnym obciążeniem, mi niedługo padnie (choć mam 3 letnią gwarancję, ale mimo wszystko nie chciałbym tracić czasu na wymianę z powodu góra150zł na miesiąc). Mam temp. ok 55- 60 st, ale też te wentylatory słychać. I czy dla jakiś 150zł miesięcznie to w ogóle warto ryzykować ? A jeszcze jak piszecie potem kwestie podatkowe. Fajnie jak się zarabia nic nie robiąc, ale czy karta mi nie padnie ? Czy w ogóle na karcie z LHR jest sens w NiceCash ? Sorry za tak naiwne pytania, ale jestem zupełnie nowy w temacie, ale chcę spróbować. To teraz jest na próbę, ale jak spadną ceny kart przymierzam się na serio. Pozdrawiam

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do kwestii podatkowych to na miningu się nie znam, ale skończyłem prawo i byłem przez kilka lat inspektorem w czymś podobnym do skarbówki :) i wiem jaka jest mentalność urzędników. Dla nich hasło "kryptowaluty" = "kombinowanie" więc podejrzewam, że z automatu wszyscy, którzy składają te pity idą pod lupę :) Więc jak się tylko da róbcie tak żeby "nie wypłacać" żeby w świetle prawa nie rodzić obowiązku podatkowego... :)

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, hubio napisał:

Panowie i Panie jestem zupełnie świeży i od  2 tyg. zacząłem się zastanawiać nad minigiem. Na razie zgodnie z tym co wyczytałem w necie jako początkujący pobrałem NiceCash. Mam GPU: GTX 3060 Ti Game OC od Gigabyte z LHR. W NiceCash pokazuje mi przeciętnie 1,50USD na dzień profitu. W karcie zrobiłem już UV. Generalnie kartę kupiłem do gier i tylko na spróbowanie do miningu bo planuje za jakiś czas profesjonalniej się tym zająć.

I moje pytanie jest takie czy jest w ogóle sens na dzień dzisiejszy bawić się w mining "przy okazji" na komputerze do pracy i zabawy ? Boję się, że karta chodząca 24/h w średnim i pełnym obciążeniem, mi niedługo padnie (choć mam 3 letnią gwarancję, ale mimo wszystko nie chciałbym tracić czasu na wymianę z powodu góra150zł na miesiąc). Mam temp. ok 55- 60 st, ale też te wentylatory słychać. I czy dla jakiś 150zł miesięcznie to w ogóle warto ryzykować ? A jeszcze jak piszecie potem kwestie podatkowe. Fajnie jak się zarabia nic nie robiąc, ale czy karta mi nie padnie ? Czy w ogóle na karcie z LHR jest sens w NiceCash ? Sorry za tak naiwne pytania, ale jestem zupełnie nowy w temacie, ale chcę spróbować. To teraz jest na próbę, ale jak spadną ceny kart przymierzam się na serio. Pozdrawiam

Pierwsza sprawa, to zostaw w spokoju NiceCash - po co Ci dodatkowy program ?

Krótki poradnik dla maleńkiego górnika (sam mam jedną kartę):

1. w pierwszej kolejności wybierasz kryptowalutę, którą chcesz wydobywać - polecam na dzień dzisiejszy ETH.

2. po wybraniu kryptowaluty należy założyć odpowiedni do tej waluty portfel - jeżeli jest to ETH, polecam portfel MEW:

https://www.myetherwallet.com/

3. po założeniu portfela należy wybrać pool (basen, kopalnię) na której będziesz kopać kryptowalutę - polecam dla ETH Ethermine lub Cruxpool - obie kopalnie mają najniższy próg wypłaty wynoszący 0.01ETH.

4. następnym krokiem jest wybranie programu do wydobywania ETH i tutaj polecam T-rex lub Phoenix z naciskiem na T-rexa - można w łatwy sposób ustawić UV i OC karty w programie bez zbędnego Afterburnera, czy innego programu zewnętrznego. T-rex posiada też fajny monitoring w czasie rzeczywistym - przykład:

c.jpg

5. T-rexa pobierasz stąd:

https://github.com/trexminer/T-Rex/releases

6. po pobraniu T-rexa należy odszukać plik .bat dla ETH wybranej kopalni i go edytować:

d.jpg

7. po uruchomieniu T-rexa, pokaże się wiersz poleceń z danymi programu, karty, poolem, itd. oraz z prędkością wydobycia ETH przez kartę w mh/s.

8. gdy karta wykopie zaakceptowany shares, podgląd swojej działalności na wybranej kopalni pokaże wykres wydobycia. Im więcej zaakceptowanych share, tym lepiej. Żeby mieć podgląd z kopalni na swój urobek, należy wejść na wybraną kopalnię i wpisać adres swojego portfela w miejsce wyszukiwarki:

e.jpg

Po wpisaniu adresu na razie nie będzie odczytu, aż do wykonania przez komputer zatwierdzonego sharesa - to może potrwać parę minut do kilkunastu minut.

Na razie od tego zacznij :)

 

 

28 minut temu, hubio napisał:

A co do kwestii podatkowych to na miningu się nie znam, ale skończyłem prawo i byłem przez kilka lat inspektorem w czymś podobnym do skarbówki :) i wiem jaka jest mentalność urzędników. Dla nich hasło "kryptowaluty" = "kombinowanie" więc podejrzewam, że z automatu wszyscy, którzy składają te pity idą pod lupę :) Więc jak się tylko da róbcie tak żeby "nie wypłacać" żeby w świetle prawa nie rodzić obowiązku podatkowego... :)

Nie da się ukryć przelewów na konto bankowe, a do kieszeni nikt nie da kasy :P

Tak czy siak, ludzie zaczną kombinować, jak obejść skarbówkę, bo 19% podatku od kopania, to złodziejstwo jest.

Do tego dochodzi niemożność odliczenia kosztów zakupu bardzo drogiego sprzętu i dużych opłat za prąd, który jest coraz droższy.

W końcu dojdzie do tego, że opłacalność wydobywania przestanie istnieć i ten wspaniały rząd straci całkowicie dochód z podatków od kryptowalut.

Chytry dwa razy traci :E

44 minuty temu, hubio napisał:

Panowie i Panie jestem zupełnie świeży i od  2 tyg. zacząłem się zastanawiać nad minigiem. Na razie zgodnie z tym co wyczytałem w necie jako początkujący pobrałem NiceCash. Mam GPU: GTX 3060 Ti Game OC od Gigabyte z LHR. W NiceCash pokazuje mi przeciętnie 1,50USD na dzień profitu. W karcie zrobiłem już UV. Generalnie kartę kupiłem do gier i tylko na spróbowanie do miningu bo planuje za jakiś czas profesjonalniej się tym zająć.

I moje pytanie jest takie czy jest w ogóle sens na dzień dzisiejszy bawić się w mining "przy okazji" na komputerze do pracy i zabawy ? Boję się, że karta chodząca 24/h w średnim i pełnym obciążeniem, mi niedługo padnie (choć mam 3 letnią gwarancję, ale mimo wszystko nie chciałbym tracić czasu na wymianę z powodu góra150zł na miesiąc). Mam temp. ok 55- 60 st, ale też te wentylatory słychać. I czy dla jakiś 150zł miesięcznie to w ogóle warto ryzykować ? A jeszcze jak piszecie potem kwestie podatkowe. Fajnie jak się zarabia nic nie robiąc, ale czy karta mi nie padnie ? Czy w ogóle na karcie z LHR jest sens w NiceCash ? Sorry za tak naiwne pytania, ale jestem zupełnie nowy w temacie, ale chcę spróbować. To teraz jest na próbę, ale jak spadną ceny kart przymierzam się na serio. Pozdrawiam

3060ti LHR powinna kopać na spokojnie około 43-44 mh/s, czyli 74% swojej mocy.

Opłaca się kopać ETH i nie martw się o jej uszkodzenie, bo miliony ludzi to robi i żyją :)

Wpisz swoją kartę i zobacz ile wyjdzie kasy na dzień/tydzień/miesiąc.

https://gamerhash.com/pl/calculator

Tutaj masz kurs ETH do PLN - jest dynamiczny:

https://pl.coinmill.com/ETH_PLN.html#ETH=0.01

Edytowane przez leven
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...