Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

na 750W seasonic gold i platinum mialem 6x rx570 z poborem 660W oraz 12x 1050ti z poborem 650W eth i 700W raven

takich rigow mialem z 10 sztuk i dzialalo

wiec te 4x rtxy co mam na 750W to jest śmiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc rtx 3060 12gb katować pod ETH czy lepiej jednak Conflux ?

Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand Modular RGB 80+ Gold 850 watt działa stabilnie na 4 sztukach. 

Edytowane przez adaloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Nicehash. Fakt, urobek znacząco spadł na moich kartach, ale nadal można ciągnąc profity. Panowie doić krowę póki można ?

Rozważałem kupno 3 karty, ale jednak się wstrzymam. W tym miesiącu będę miał już spłaconą 3070. Następnie spłacam 3060 i później już czysty zarobek. 

Edit:

Generlanie i tak za póżno się za to zabrałem. Można było kopac już od grudnia i kupować karty jak były stosunkowo tanie. Mimo wszystko i tak nie jest źle :)

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pablo-8511 napisał:

Używam Nicehash. Fakt, urobek znacząco spadł na moich kartach, ale nadal można ciągnąc profity. Panowie doić krowę póki można ?

 

Ostatnie 3 dni to spadek urobku o ok. 25% względem średniej z ostatnich tygodni, głównie za sprawą mniejszych opat przekładających się na BR.

3PbxNV7.png

 

 

Edytowane przez Griszah
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie dobra wiadomosc dla graczy, trudnosc kopania rosnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wyskoczyć z tego rozpędzonego pociągu tuz przed wykolejeniem. Mam nadzieję, że zdąrzę :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, pablo-8511 napisał:

Zamierzam wyskoczyć z tego rozpędzonego pociągu tuz przed wykolejeniem. Mam nadzieję, że zdąrzę :E

Dobrze że wyskakujesz im więcej ludzi wyskoczy tym lepiej dla tych co zostaną.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dinozaur50 napisał:

Dobrze że wyskakujesz im więcej ludzi wyskoczy tym lepiej dla tych co zostaną.

Chyba trochę nie zrozumiałeś co napisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, amsztel napisał:

Czyli w sumie dobra wiadomosc dla graczy, trudnosc kopania rosnie :D 

Difficulty to nie to samo co block reward 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablo-8511 napisał:

Zamierzam wyskoczyć z tego rozpędzonego pociągu tuz przed wykolejeniem. Mam nadzieję, że zdąrzę :E

wielu w tym ja tak by chciało- pokopać 6,9 czy12 miesięcy i jeszcze wyjść na plus na kartach przy sprzedaży używek ?
 Realnie na dzisiaj to co bym zarobił na ich pchnięciu wykopie w 2-3 miechy.
Wartość miesięcznego urobku spadnie i i zrobi się  np 6-7miesięcy,  to raczej ich nie będę trzymał ;-)

Teraz to ja czekam na pierwszą fakturę za prąd, gdzie są pełne 2 miechy kopania na obu kartach 24/7 i z docelowym uv kompa i kart. 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Tomcat napisał:

wielu w tym ja tak by chciało- pokopać 6,9 czy12 miesięcy i jeszcze wyjść na plus na kartach przy sprzedaży używek ?
 Realnie na dzisiaj to co bym zarobił na ich pchnięciu wykopie w 2-3 miechy.
Wartość miesięcznego urobku spadnie i i zrobi się  np 6-7miesięcy,  to raczej ich nie będę trzymał ;-)

Teraz to ja czekam na pierwszą fakturę za prąd, gdzie są pełne 2 miechy kopania na obu kartach 24/7 i z docelowym uv kompa i kart. 

Na razie chcę spłacić karty. Będę kopać dopóki nie będę musiał dopłacać za prąd. Wtedy już wyskakuje z pociągu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, adaloo napisał:

Tak więc rtx 3060 12gb katować pod ETH czy lepiej jednak Conflux ?

Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand Modular RGB 80+ Gold 850 watt działa stabilnie na 4 sztukach. 

zalezy jak wolisz

przy ETH platforma wychodzi niewiele drozej a profit cyba wiekszy na dzien dzisiejszy, ale cfx ma potencjał wiec jesli kopiesz i trzymasz moze okazac  sie lepsze


PS

po 1,5 miesiaca mobo doszlo

kupione za 110$ jakos, uprzedzajac pytania to są sloty o predkosciach x1, procesor nie wiem jaki - celeron ulv jakis, slot mem na ddr3l sodimm

 



172479148_44764815629gfk0i.jpg

Edytowane przez duniek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest prosta sprawa. Kopie się to, co na ten moment daje najwięcej $/24h i jak ktoś wierzy w coś, to można wymienić w binance ETH na np. Confluxa. Więcej tego wyjdzie niż jakby się bezpośrednio kopało ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że na 3060 12gb ETH leci na 25 mh/s zamiast 48 mh/s nawet na deweloperskich sterownikach...

Edytowane przez adaloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, adaloo napisał:

Problem w tym że na 3060 12gb ETH leci na 25 mh/s zamiast 48 mh/s nawet na deweloperskich sterownikach...

leci 48mhash tylko trzeba spełnic kilka warunków i sa opisane przeze mnie na chyba poprzedniej stronie

 

2 godziny temu, Kaczorex26 napisał:

Generalnie to jest prosta sprawa. Kopie się to, co na ten moment daje najwięcej $/24h i jak ktoś wierzy w coś, to można wymienić w binance ETH na np. Confluxa. Więcej tego wyjdzie niż jakby się bezpośrednio kopało ;) 

tak, jak masz czas sie bawic, siedziec caly dzien wymieniac zeby miec 5-10% wiecej?
brak sensu jak dla mnie - ja odpalilem koparki raz i w ogolenie zagladam tam, wszystko dziala

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, duniek napisał:

tak, jak masz czas sie bawic, siedziec caly dzien wymieniac zeby miec 5-10% wiecej?
brak sensu jak dla mnie - ja odpalilem koparki raz i w ogolenie zagladam tam, wszystko dziala

 

Przerzucenie ETH z ledgera na Binance to kwestia kilku minut, następnie wymiana ETH na USDT i potem na token/coin jak ktoś chce. Całość 10 minut - zysk? Zależny od opłacalności kopania ETH nad, dla przykładu, cfx. Wiesz, Ty masz dużą moc kopania więc też to rozumiem. Ale jak dla kogoś każdy MH/s się liczy, to myślę że kopanie ETH i wymiana na docelowego coina jest znacznie bardziej opłacalną sprawą. 

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kaczorex26 napisał:

Przerzucenie ETH z ledgera na Binance to kwestia kilku minut, następnie wymiana ETH na USDT i potem na token/coin jak ktoś chce. Całość 10 minut - zysk? Zależny od opłacalności kopania ETH nad, dla przykładu, cfx. Wiesz, Ty masz dużą moc kopania więc też to rozumiem. Ale jak dla kogoś każdy MH/s się liczy, to myślę że kopanie ETH i wymiana na docelowego coina jest znacznie bardziej opłacalną sprawą. 

nie mowie o robocie "fizycznej" tylko o tym ze trzeba by sledzic oplacalnosci non stop i bawic sie w kilkanie w minery itp, do tego np na poolu ethermine lepiej kopac dlugi czas bo na krótkie okresy np po kilkanascie godzin uzysk jest mniejszy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze po weekendzie wzrosnie troche oplacalnosc, a tu dalej spada... Czy to tylko ethermine tak slabo ostatnio sobie radzi? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.1 DIFF był 2 dni temu chyba

teraz jest 6.9 ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Vorathiel napisał:

Czy to tylko ethermine tak slabo ostatnio sobie radzi? ?

Ethermine i tak ostatnio dobrze sobie radzi. Opłacalność spada. Jakby rosła, to by było nienormalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wamak napisał:

Ethermine i tak ostatnio dobrze sobie radzi. Opłacalność spada. Jakby rosła, to by było nienormalne.

Wszędzie spadła opłacalność, bo cena gazu jest bardzo niska jak na obecne czasy. A z ethermine dałem sobie na wstrzymanie po prawie 2latach kopania tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Vorathiel napisał:

Myslalem ze po weekendzie wzrosnie troche oplacalnosc, a tu dalej spada ?

Trudność kopania wzrasta,a kurs ETH osiąga następne ATH.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Melon102 napisał:

Wszędzie spadła opłacalność, bo cena gazu jest bardzo niska jak na obecne czasy. A z ethermine dałem sobie na wstrzymanie po prawie 2latach kopania tam...

również dziś zakończyłem tam kopanie.

EZIL próbuję niby +10%.

Czas pomiędzy payoutem wzrósł o  25% a zarobek  taki sam.

Więc mamy 1 walniecie -25% zarobku.

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ethermine w połączeniu z GMiner sprawdza się idealnie. Mam średni przychód -2,6% od tego, co whattomine podaje. 1% fee poola, 1% stale shares i 0,6% fee minera. Jest tak, jak powinno być. Wcześniej, miesiąc-dwa temu kombinowałem z innymi poolami, a teraz nie mam powodu, aby być niezadowolonym z ethermine.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...