Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, PT_TP napisał:

No to Panowie do zobaczenia za 3 lata  XD

Z forum uciekasz? xD Fakt, wygląda to srogo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, PT_TP napisał:

No to Panowie do zobaczenia za 3 lata  XD

Będziecie kopać za te 3 lata co innego niż ETH :E,jeśli inne twory będą tak samo opłacalne jak ETH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Spl97 napisał:

Będziecie kopać za te 3 lata co innego niż ETH :E,jeśli inne twory będą tak samo opłacalne jak ETH.

Będą cyfrowego Yuana żebrać od Chińskiego Banku Centralnego. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam próbują odbić, ale każdy klient po chwili jest zasypany. A wczoraj na longa zapakowałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Melon102 napisał:

Nie śledzę widomości, czy ogłosili już n-tą śmierć Bicoina? @Kaczorex26

Śmierć nie, spadek? Owszem

Edytowane przez Kaczorex26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kaczorex26 napisał:

Śmierć nie, spadek? Owszem

Skoro wklejasz marsz żałoby to myślałem że śmierć, no ale cóż. Najwyraźniej jeszcze troche krwi trzeba spuścić zanim ogłoszą śmierć i można ujeżdżać przynajmniej B wave relief rally.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pablo-8511 napisał:

BTC nurkuje, ale urobek w Nicehash ladnie w gore ?

Bo jest duży ruch w świecie, jutro się zmniejszy i znowu będzie lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pdlugi10 napisał:

Bo jest duży ruch w świecie, jutro się zmniejszy i znowu będzie lipa

Tez tak mi sie wydaje. Co najwazniejsze moj miesieczny urobek na 3 kartach od prawie miesiaca specjalnie sie nie zmienia, co jest dobra wiadomoscia ? Z kazdego boosta nawet 1 dniowego trzeba sie cieszyc ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zmniejszy się, ale co ukopiesz to Twoje :)

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, krzysztoft30 napisał:

Koparki pracują pełną mocą i obecnie zarobki  wzrosły 2.5 raza. Oznacza to, że ludzie kupują... Jak kupują to lecimy w górę na 37 - 40.

Nie, to nie oznacza że ludzie kupują. Po prostu cena gasu bardzo mocno wzrosła w ciągu ostatnich 24 godzin - czyli bardzo wiele osób chce natychmiast wykonać transakcję związaną z Etherum. Dla porównania dwa dni temu płacono średnio 12 gwei za transakcję, dziś płaci się średnio aż 147 gwei, godzinę temu nawet 207 gwei. Trend spadku hashrate Etherum powinien jednak utrzymać się - długo tak wysoka cena gasu nie utrzyma się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał karty i ma adres w Niemczech to nawet niezła okazja na EVGA GeForce GTX 1660 SUPER SC Ultra 399 euro:
https://www.equippr.de/evga-geforce-gtx-1660-super-sc-ultra-6-gb-gddr6-retail-2036885.html

Edit: i 3070 Aorus Master za 929 euro:

https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-Gigabyte-GeForce-RTX-3070-AORUS-MASTER-3xDP-3xHDMI--Retail-_1382844.html

Edytowane przez shoque88
dodatkowy link
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozytywne zaskoczenie, jak szybko spada nethash i diff wraz ze spadającymi cenami GPU.
Wg mnie jest okno pogodowe, aby wyłowić GPU bez LHR ale trzeba podjąć ryzyko i liczyć na jesienną pompę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Z3Z3 napisał:

Pozytywne zaskoczenie, jak szybko spada nethash i diff wraz ze spadającymi cenami GPU.
Wg mnie jest okno pogodowe, aby wyłowić GPU bez LHR ale trzeba podjąć ryzyko i liczyć na jesienną pompę.

Myślę podobnie, cały czas staram się coś dostać w okolicach msrp - na tym raczej się nie straci. Nie jestem jednak gotów kupować kart msrp +2k jak w przypadku np 3070.  Youtube, aż huczy o schemacie akumulacji Wyckoffa, ale mimo wszystko czas pokaże, i tak jak mówisz może to być okienko, a równie dobrze po rozliczeniu kontraktów w Piątek może być po temacie na dłuższy czas. Btw nie skreślałbym kart np 3070ti lhr, kilka stron wcześniej wrzuciłem filmik z kanału red panda mining odnośnie profitu tej karty, na dzień publikacji filmu 3070ti miało taki profit na innych coinach jak 3070 na eth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lurdyfeld napisał:

Myślę podobnie, cały czas staram się coś dostać w okolicach msrp - na tym raczej się nie straci. Nie jestem jednak gotów kupować kart msrp +2k jak w przypadku np 3070.  Youtube, aż huczy o schemacie akumulacji Wyckoffa, ale mimo wszystko czas pokaże, i tak jak mówisz może to być okienko, a równie dobrze po rozliczeniu kontraktów w Piątek może być po temacie na dłuższy czas. Btw nie skreślałbym kart np 3070ti lhr, kilka stron wcześniej wrzuciłem filmik z kanału red panda mining odnośnie profitu tej karty, na dzień publikacji filmu 3070ti miało taki profit na innych coinach jak 3070 na eth.

Jak spadną do cen MSRP to sam złożę jakąś koparkę na LHR :D Jeszcze nie wiem na których ale czemu nie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lurdyfeld napisał:

Youtube, aż huczy o schemacie akumulacji Wyckoffa,

Powiedz mi,co to jest ten schemat akumulacji Wyckoffa? Chętnie się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Spl97 napisał:

Powiedz mi,co to jest ten schemat akumulacji Wyckoffa? Chętnie się dowiem.

Generalnie to rynek krypto raczej nie polega mocno na AT, to na newsach były zawsze duże ruchy. Generalnie w skrócie to co się działo od górki na btc do ok 29k wpisywało się w schemat dystrybucji Wyckoffa. To co się dzieje od pierwszego zejścia na 29k do teraz wpisuje się w schemat akumulacji Wyckoffa.  Osobiście daleki jestem do opierania się przy wejściu na AT, ale dalej sporo osób może tak robić i może zadziałać to jak samo spełniająca się przepowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Spl97 napisał:

Powiedz mi,co to jest ten schemat akumulacji Wyckoffa? Chętnie się dowiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,dzięki.

A tak swoją drogą,wczoraj czytałem o formacji "krzyża śmierci",które wprawne oko na wykresie kursu BTC to zauważy,gdyż ostatnio zaczęło się ten krzyż rysować - mówimy o sytuacji,kiedy 50-dniowa średnia krocząca jest wyższa od 200-dniowej średniej kroczącej.
Dotychczas takie zjawisko nie kończyło się dobrze,więc można się spodziewać,że w nadchodzących tygodniach BTC jeszcze bardziej zjedzie na dół,w okolice 20000$ i niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w maju hashrate sieci osiągnął ponad 640TH/s, teraz mamy ok. 495TH/s - niezły spadek, coś się kroi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, shoque88 napisał:

 

Film mówi o schemacie dystrybucji, to już się wydarzyło. A wcześniej pisałem o schemacie akumulacji, ale w dużym uproszczeniu można ten wykres odwrócić do góry nogami. Dla zainteresowanych polecam google i yt.

Krzyż śmierci w AT zwiastuje zwałę. Tylko czy jest sens opierać się w krypto na AT, jeżeli wystarczy jeden news aby wywrócić stolik do góry nogami. 

28 minut temu, Predix napisał:

Tymczasem w maju hashrate sieci osiągnął ponad 640TH/s, teraz mamy ok. 495TH/s - niezły spadek, coś się kroi :D

Herominers dzisiaj pokazywało poziom 430th - coś co ostatnio było na przełomie Lutego/Marca

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nagroda za blok blisko 2,1-2,2 ETH. ceny Gas-u ostatnio były takie tanie ponad rok temu.

Network Difficulty spadło do poziomu z początku kwietnia - wiedz że coś się dzieje. 

image.png

 

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...