Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

ethermine - wjaki sposób ustawić ręczną wypłate urobku? kopie na adres coinbase
 

i  w jaki sposób jest to zabezpieczone ze inna osoba mająca nr mojego klucza nie moze zmienic ustawień wypłat

Edytowane przez kacpi278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kacpi278 napisał:

ethermine - wjaki sposób ustawić ręczną wypłate urobku? kopie na adres coinbase
 

i  w jaki sposób jest to zabezpieczone ze inna osoba mająca nr mojego klucza nie moze zmienic ustawień wypłat

Adres na który ethermine wysyła ukop jest niezmienny, podałeś go na początku, ktoś 'zły' może ci co najwyżej ustawić szybsze/późniejsze wypłaty.
A co do zmiany ustawień to musisz podać adres IP najwięcej kopiącego zestawu który kopie na twoje konto, albo portfel mety przypiąć i nim uwierzytelniać zmiany. Chyba tylko te 2 opcje na uwierzytelnienie są.

A jak zmienić to tak:

14 godzin temu, Melon102 napisał:

Settings -> Payment Method -> Gas Price Limit & Threshold 

 

Edytowane przez konkuter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Yedi napisał:

Co znaczy dziś po taniości ?

5200 za dwie 
z FV
 

17 godzin temu, Z3Z3 napisał:

@duniek  to już 2 GH/s lecisz ? :D

Ja dopiero 1 przekroczyłem, ale gdyby nie fala anulowanych  zakupów to już ponad 1500 by było . . .

2,6 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopie ktos na crazypool'u ?

Kolejne pytanie ..

Co by tu pokopać na 3060Ti LHR ? Ergo ? 

Edytowane przez Yedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yedi napisał:

Kopie ktos na crazypool'u ?

Kolejne pytanie ..

Co by tu pokopać na 3060Ti LHR ? Ergo ? 

Ravencoin, Conflux, Cortex, Ergo tyczy wszystkich lhr - rozbieżności +/- 20% w zależności od dnia - cortex i ergo raczej dolna granica tego co można z nich uzyskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne głupie pytanie .. można kopać na 1 kompie na dwóch różnych grafach co innego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yedi napisał:

Kolejne głupie pytanie .. można kopać na 1 kompie na dwóch różnych grafach co innego ? 

Odpowiednie ustawienia minera (wyłączasz 1 kartę)  i odpalasz dwa minery - to pod windowsem

Pod Hiveos robisz flightsheet z dwoma algorytmami wybierając poszczególne karty - z tego co pamiętam na jednym flightsheet nie możesz ustawić 2x tego samego minera, aby np. trexem kopać eth 1 kartą i trexem ergo drugą kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy na jednym skrocie ustawic karte numer 1 a na drugim karte numer 2. Odpalasz 2 minery i jedziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eth 20000$ i lece z bransonem w kosmos :E:E:E

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rafalxxx napisał:

wystarczy na jednym skrocie ustawic karte numer 1 a na drugim karte numer 2. Odpalasz 2 minery i jedziesz

Który miner umożliwia wybranie karty ? Uzywam Phoenix minera i chyba takiej opcji nie widziałem .. Poza tym chyba bedzie awaria bo 3060 v1 smiga na sterach 470.05 a te stery nie widzą 3060 ti v2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Yedi napisał:

Który miner umożliwia wybranie karty ? Uzywam Phoenix minera i chyba takiej opcji nie widziałem .. Poza tym chyba bedzie awaria bo 3060 v1 smiga na sterach 470.05 a te stery nie widzą 3060 ti v2 :(

kazdy miner ma opcje wyboru karty ktora ma kopac, wystarczy poczytac plik z instrukcja. Znajdziesz tam tez ciekawe opcje do ustawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne opcje już ogarniałem  .. widzę teraz -gpus :)

Czy moge kopac ETH na 3060 v1 full speed na sterach 471.11 czy muszę zrobić rollback na 470.05 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Yedi napisał:

Inne opcje już ogarniałem  .. widzę teraz -gpus :)

Czy moge kopac ETH na 3060 v1 full speed na sterach 471.11 czy muszę zrobić rollback na 470.05 ?

Nie da rady, rollback.

Swoją drogą, ciekawe czy ręcznie dałoby się w menadżerze urządzeń zainstalować różne stery do różnych kart graficznych. Windows auto update sterów off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne pytanie o prądożerność .. mam i3-7100 + jakiś badziew na B250 i żre mi przy kopaniu 30W, X99 + E5-2620 v2 żre mi 45W a ryzen 2600 + X370 - 55W. UV nic nie daje .. Odcięcie rdzeni nic nie daje ..  

Jakieś inne opcje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Yedi napisał:

Następne pytanie o prądożerność .. mam i3-7100 + jakiś badziew na B250 i żre mi przy kopaniu 30W, X99 + E5-2620 v2 żre mi 45W a ryzen 2600 + X370 - 55W. UV nic nie daje .. Odcięcie rdzeni nic nie daje ..  

Jakieś inne opcje ? 

30-40 w to raczej minimum co platforma wciągnie - dochodzą dokładności pomiarów i sprawność zasilacza. Więcej zaoszczędzisz odpowiednim oc kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli UV i wyłączenie rdzeń nic nie daje to wiele nie ugrasz, możesz jeszcze spróbować zrobić underclock i wyłączyć zintegrowana k. muzyczną ale wiele to IMO nie pomoże. Może niższe PCIE np. 2.0.

 

BTW, gdyby ktoś się pytał dlaczego transakcje na ETH są tak drogie...  m. in.: jak  kupuje się "coś" za 0.69 usd a płaci za to 17.06 usd

https://etherscan.io/tx/0x93272f5051d8f15dfd64877a36d20717eba2e0237a4786c3284291823a3e203e :E

 to sieć się zapycha 

Edytowane przez Melon102
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, duniek napisał:

eth 20000$ i lece z bransonem w kosmos :E:E:E

A nie mialeś sprzedawać all jak styknie na S Plaid ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszła wypłata po 40 gwei z ethermine. Nic nie zmieniałem w ustawieniach. Docelowo warto robić przelew z giełdy na 1 eth jeżeli komuś sie nie śpieszy. 1 opłata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Melon102 napisał:

Aktualnie ethermine wypłaca nawet po 20gwei, co daje 0.00043ETH przy wypłacie na standardowy adres

https://etherscan.io/tx/0xaeeae5cd0a1618933ed228d47caddcae29caf54733b6f6ffe99721210ad5a791

No widać się poprawiło, obecnie pokazuje 25 GWei, co przy wypłacie 0,1ETH daje ok. 0,5% urobku.

image.png.fa559e94f516f0873c55d9e77d48f2ef.png

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Yedi napisał:

Inne opcje już ogarniałem  .. widzę teraz -gpus :)

Czy moge kopac ETH na 3060 v1 full speed na sterach 471.11 czy muszę zrobić rollback na 470.05 ?

Wczoraj przysłali mi zotaca 3060ti lhr z overclockers  ,wsadziłem w płytę z windowsem do karty 3060 v1 na sterowniku 470.05 i windows nie widział karty sprawdziłem tez na hiveos na sterowniku 460- widział karte ale nie kopała , dzisiaj wgrałem na windowsa stery 471.11 i dwie karty kopią ergo

Edytowane przez JERONIMO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie 3060. Czy te karty (nowe rewizje?) dostały jakiś nowy LHR czy wszystkie mają ten stary który można ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, D3Fcon napisał:

Ja mam pytanie odnośnie 3060. Czy te karty (nowe rewizje?) dostały jakiś nowy LHR czy wszystkie mają ten stary który można ominąć?

Nowe rev. V2 mają już ten LHR co we wszystkich innych, V1 w 3060 kopią z tymi sterami itp.

Oby pompka na krypto trwała dalej - chce się właśnie pozbyć 3060 1.0 ale dałem za nią 3400 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje jakiś tani spliter aby zyskać dodatkowe 2 sloty w płycie , coś polecacie ?.

6 mam wpiętych, ale jeszcze to jedno dwa gpu bym  wcisnął :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...