Skocz do zawartości
yampik

Mining [kopanie] GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, manuelos napisał:

U mnie tez właśnie wpadło potwierdzenie, na razie 3/3 - ale też konto firmowe.

 

1 godzinę temu, wincyjognia napisał:

NBB przyjelo moje zamowienie na 3070ti. Wczesniej anulowali tydzien temu, natomiast juz w tamtym roku 3090 mi wyslali. Konto firmowe.

Ok jednak jest już losowo.  Czasami anulują, czasami nie - dziś 1 anulacja w sumie, na 3070Ti  więc płakać nie ma co :D

No  nic czas uciekać, za miesiąc pewnie przed świętami kolejna szansa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miśki - kto w was ma farmę (min 4 sztuki) RX 6600 ? Jak to to działa ? Trzeba jakoś mocno kombinować ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3080 ti już wysłane , nigdy wcześniej nic nie zamawiałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja 3070 ma Versandabwicklung czyli Przetwarzanie wysyłki, udało mi się dziś pierwszy raz po dwóch miesiącach prób

Edytowane przez MisiuF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MisiuF1 napisał:

moja 3070 ma Versandabwicklung czyli Przetwarzanie wysyłki, udało mi się dziś pierwszy raz po dwóch miesiącach prób

Miałeś bota czy tylko jakieś alerty ?

Godzinę temu, Yedi napisał:

Miśki - kto w was ma farmę (min 4 sztuki) RX 6600 ? Jak to to działa ? Trzeba jakoś mocno kombinować ? 

Też się posępne do pytania. Będę z końcem tygodnia dla ziomka składał 6 x 6600. YouTube pokazuje że bez problemu latają. Ponoć już nawet jakieś custom biosu są pod RX 6600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zienio napisał:

Kantor Kanga przetestowany. Polecam poszło bez problemów i bez pokazywania dokumentów. Szybko przelew z apki i kasa do ręki .

Można też przelać bezpośrednio. A konto gościa z kantoru, co by dwa razy za transakcje nie płacić. Prowizja 3 procent.

Od przyszl go mc wchodzi limit wypłat do 1k euro na osobe

Dzięki za info , w sobotę tez pójdę sprawdzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zienio napisał:

Miałeś bota czy tylko jakieś alerty ?

tylko alerty z Telegrama także wszystko manualnie i bardzo się zdziwiłem jak zamówienie przeszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, foxymf napisał:

do 1k euro przy jednej wypłacie?

Tak , można przyjść z kolegą lub za dzień dwa. Wydaje mi się że to kwestia indywidualnego podejścia ziomka z kantoru )

20 minut temu, MisiuF1 napisał:

tylko alerty z Telegrama także wszystko manualnie i bardzo się zdziwiłem jak zamówienie przeszło

Dałbyś link do telegram ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zienio napisał:

Tak , można przyjść z kolegą lub za dzień dwa. Wydaje mi się że to kwestia indywidualnego podejścia ziomka z kantoru )

Ale robiłeś to poprzez ten bon czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś podwójny sukces ?

3060 ti oraz 3070 obie wysłane.

Muszę przyznać, że sam jestem zdziwiony tymi ich zasadami...

Z jednego konta już miałem 2 szt kupione i przeszła kolejna, ten sam adres, ta sama karta.

Z innego konta, IP, adresu wysyłki i CC przeszła druga. To konto dotychczas bez żadnego zakupu.

Wszystko na manualu. Dzisiaj boty zostały odsunięte od korytka.

Może już jutro staniemy do kolejnego wyścigu? Kto wie ?

Edytowane przez shoque88
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliscie na adres z pl czy de ?

Co do rx 6600 - matrwi mnie kopanie czegoś innego niż ETH 

Edytowane przez Yedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, MisiuF1 napisał:

moja 3070 ma Versandabwicklung czyli Przetwarzanie wysyłki, udało mi się dziś pierwszy raz po dwóch miesiącach prób

Pewnie dlatego że wprowadzili nowe zabezpieczenie i boty się wysypały. No nic, muszę zrobić nowe konto na kolejny drop i zobaczymy czy z czystego przejdzie bo obecne jest chyba spalone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, foxymf napisał:

Ale robiłeś to poprzez ten bon czy nie?

Nie , eth przelałem na ich apke i z niej sprzedałem. Bon działa tak samo , tyle za apki nic nie potrzebujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, shoque88 napisał:

U mnie dziś podwójny sukces ?

3060 ti oraz 3070 obie wysłane.

Muszę przyznać, że sam jestem zdziwiony tymi ich zasadami...

Z jednego konta już miałem 2 szt kupione i przeszła kolejna, ten sam adres, ta sama karta.

Z innego konta, IP, adresu wysyłki i CC przeszła druga. To konto dotychczas bez żadnego zakupu.

Wszystko na manualu. Dzisiaj boty zostały odsunięte od korytka.

Może już jutro staniemy do kolejnego wyścigu? Kto wie ?

Gratulacja, dobrze że się w końcu udało :D

Boty teraz leżą -  pewnie do next dropa, kiedy fixy powychodzą  :  https://friendlycaptcha.com/de/  trudne do złamania nie będzie, kwestia kilku dni.

EDIT.

Jeżeli  dziś jutro nie bedzie restocka to mozna odpocząć na 3 tygodnie spokojnie z wyczekiwaniem ;). Choć realnie anulowane są wszystkie zamówienia które zostały kupione ponad stan czyli sprzedali wiecej i później losowo anulowali jak brakło. ( ale to moja rozkmina).

 

Edytowane przez ZeFe
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie pamieci były montowane do RTX 3070 bez LHR? to był zawsze Samsung czy różnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 35 sztukach 3070 co nadzoruje Gigabyte/Zotac/Palit/MSI są pamięci Samsunga, ale wszystkie kupione styczeń/luty może później były inne pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Yedi napisał:

Miśki - kto w was ma farmę (min 4 sztuki) RX 6600 ? Jak to to działa ? Trzeba jakoś mocno kombinować ? 

Mam tylko 2 RX6600 Gigabyte gaming te z 3 wiatraczkami 

Na windowsie w zwykłej budzie

Nanominer pokazuje 57 watów na każdej oraz 29,08 i 28,83 mhs wentylatory automat i 52 stopnie na każdej .

Oc to afterburner skrajne wartości min trzeba i max pamięć (nie mogę ich poprawnie u siebie zainstalować na nowym win10)

Cicho i chłodno. A do grania to suszarka straszna włącza się co parę  minut tak na 50 sekund i znowu cicho 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ZeFe napisał:

Gratulacja, dobrze że się w końcu udało :D

Boty teraz leżą -  pewnie do next dropa, kiedy fixy powychodzą  :  https://friendlycaptcha.com/de/  trudne do złamania nie będzie, kwestia kilku dni.

EDIT.

Jeżeli  dziś jutro nie bedzie restocka to mozna odpocząć na 3 tygodnie spokojnie z wyczekiwaniem ;). Choć realnie anulowane są wszystkie zamówienia które zostały kupione ponad stan czyli sprzedali wiecej i później losowo anulowali jak brakło. ( ale to moja rozkmina).

 

Wygląda na to, że czas na odpoczynek od polowania. 

Następny drop pewnie późno w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/50449-najlepsza-karta-do-kopania-kryptowalut-nvidia-cmp-170hx.html?fbclid=IwAR1vgOIstTunjzyh7Ffrc-W744yN24k5PcXjD8bTXL4IaBlY-yv-aH0MRiU

200 takich kart i można kopać na całego, jedna to koszt około 18000 zł x200 to 3,6 mln zł za same karty, ale wtedy kopie się jak gruba ryba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, shoque88 napisał:

Wygląda na to, że czas na odpoczynek od polowania. 

Następny drop pewnie późno w listopadzie.

W sumie ciśnienie schodzi i  człowiek spokojniejszy do połowy listopada co najmniej  :D

48 minut temu, manuelos napisał:

Jakieś konkretne przejściówki m2-pcie polecacie ?

@duniek Czym najlepiej łączyć zasilacze ?

 BRAŁEM NAJTAŃSZE na ali czarne -  działają w zależności od płyty głównej ale np na gigabyte h110 nie działają ( najnowszy bios itp, różne ustawienia testowałem...)

ŁACZENIE ZASILACZY  ADD2PSU -  też z ali pod 2 dodatkowe zasilacze aby można było  3 podłączyć w sumie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ZeFe napisał:

W sumie ciśnienie schodzi i  człowiek spokojniejszy do połowy listopada co najmniej  :D

 BRAŁEM NAJTAŃSZE na ali czarne -  działają w zależności od płyty głównej ale np na gigabyte h110 nie działają ( najnowszy bios itp, różne ustawienia testowałem...)

ŁACZENIE ZASILACZY  ADD2PSU -  też z ali pod 2 dodatkowe zasilacze aby można było  3 podłączyć w sumie.

Co daje łączenie zasilaczy , nie lepiej jeden większy z dużą ilością kabli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...