Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

loookir

kupno konsolki nintendo

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zastanawiam się nad kupnem dziecku konsolki - i teraz no właśnie której?

w necie jest dużo opinii i w sumie ciężko je porównać gdyż większość to peany nad magią Nintendo

którą wybrać?

skłaniam się nad 3ds xl gdyż doplata do new z tego co czytałem nie jest tego warta

i czy używki to dobre rozwiązanie? - nie znalazłem jakoś opinii ze są specjalnie awaryjne wiec używana w dobrym stanie będzie mogla posłużyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 2DS w zestawie z Pokemon Sun na sprzedaż, wiec jak chcesz to podeślę Ci zdjęcia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2DS jest dobra, o ile dziecko nie będzie chciało grać w tytuły wykorzystujące efekt 3D lub najnowsze Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon - w tym przypadku gra tnie podczas walki.

Dodatkowo informacja: nie ma już w sprzedaży (poza 2DS) konsol bez "New" w nazwie. Więc zostaje stary 2DS, New 3DS XL lub New 2DS XL.

Co do używek się nie wypowiem. Moja wypowiedź odnosi się tylko do nowych sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za 2ds

bardziej wolałbym wersje xl

to kupując nowa 2ds xl nie pogram w to co na n3ds xl ?

różnica w cenie to ponad 200 zl - jeśli tylko 3d - coś co okazuje się bardziej bajerem to niewarte dopłaty wiec stanęło by na new 2ds xl

konsola stosunkowo mało popularna u nas ale jakoś widzi mi się ze do grania lepsza niż tablet z grami z telefonów

wiec się zastanawiam co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New 2DS XL ma te same podzespoły, co New 3DS XL, ale nie obsługuje dodatkowego efektu 3D. Jeśli nie zależy ci na tym, bierz New 2DS XL - z tego, co wiem, każda gra z platformy New 3DS pójdzie na tej konsoli.

Jedynym problemem może być to, że nie ma gier w języku polskim na żadną konsolę z tej rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...