Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vBeton

Zestaw do pazurów SEMILAC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,niedługo święta więc trzeba kupić jakiś prezent. Moja dziewczyna często chodzi do koleżanki, która ma taki zestaw i bardzo go chwali (taka dobra alternatywa dla pazurków w salonie za ok 120-150 zł) ale też nie chce za bardzo nadużywać gościnności.

Pomyślałem że czemu nie.

Pytanie do Pań, czy któraś z was ma może taki zestaw i poleciła by mi który model wybrać bo z tego ci widzę jest ich dużo, różniąc się bodajże mocą ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, oraz ilością innych bajerów i dodatków.

budżet 300zł +-50zł.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampę lepiej kupic osobno, bo z Semilac sa po prostu drogie. Od siebie mogę polecic lampę SunOne 2w1 UV/LED i teraz kupisz spokojnie za 150zł, a w niej już utwardzi wszystkie rodzaje lakierów i żeli. Jeśli o Semilac chodzi to podjedź do punktu i za 29zł masz lakiery do wyboru do koloru + bazę i top :) Z lakierów moge tez polecić Indigo ale są drogie i Neess porównywalne cenowo do Semilac i takie same jakościowo. Dodatki takie jak płatki odpylone, aceton, cliner, pilniki to w komplecie cena max 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam kupić lampę na allegro bo te z semailaca są drogie i nie utwardzają dobrze wszystkich żeli itp, a u mnie nie sprawdziła się tak dobrze jak lampa kupiona na allegro. Lepiej kupić lakiery z neonail bo dłużej się trzymają i mają lepsze krycie na stronie kosztują 30 zł. Za cenę zestawu z semilaca możesz kupić parę lakierów i dodatki do tego tj. pilniczki,aceton itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Robię paznokcie hybrydowe sobie i wielu znajomym, przetestowałam wiele firm kosmetycznych. Firmy Semilac nie polecam z uwagi na to,ze lakiery kryja najgorzej ze wszystkich jakich używałam (oczywiście porównując do innych ze średniej półki).

 

Polecam Ci 2 dobre firmy:

Indigo

Nails Company

 

Zwróć uwagę na lampę. Jest to podstawa. Lampa nie powinna mieć mocy mniejszej niż 48W i powinna być to lampa led. Najlepiej kryta, a nie mostek. Jeśli chcesz, to napisz wiadomość, to mogę Ci jakiś zestaw polecić :)

 

Polecam kupić lampę na allegro bo te z semailaca są drogie i nie utwardzają dobrze wszystkich żeli itp, a u mnie nie sprawdziła się tak dobrze jak lampa kupiona na allegro. Lepiej kupić lakiery z neonail bo dłużej się trzymają i mają lepsze krycie na stronie kosztują 30 zł. Za cenę zestawu z semilaca możesz kupić parę lakierów i dodatki do tego tj. pilniczki,aceton itd.

Eeee i po co się tutaj produkowałam :P Dopiero teraz zobaczyłam, ze odgrzałeś tutaj koleta z grudnia!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...