Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vBeton

LG V30 oferta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejrzałem oferty operatorów i wygląda to mniej więcej tak:

LG V30

 

- ORANGE - nielimitowane rozmowy, sms itp, 20 GB NET

z urządzeniem wynosi 4020zł gdzie cena rynkowa to 3800zł więc się opłaca 220 zł abonament na 24 miesiące.

 

wychodzi 167zł/miesiąc

 

- PLUS - nielimitowane i 10GB NET

4854 zł/24 miesiące

 

202zł/miesiąc

 

- PLAY - solo stan nielimitowany wszystko

tu zależy od abonamentu i wkładu za urządzenie

najtaniej wychodzi dać na start 2549zł + 60zł abonament co daje 3989zł

przy wkładzie 9zł za urządzenie całkowity koszt na 24 miesiące to 5280zł

 

Wniosek: najlepiej według mnie wypada orange, choć parę groszy mniej jest w play ale idea abonamentu i rat polega na małych ratach więc wkład 2500zł odpada.

 

ktoś zna może lepsze oferty, lub podzieli się swoimi odczuciami co do tego urządzenia czy jest warte takich pieniążków lub czekać aż rynek zweryfikuje cenę jak w przypadku lg G6. Wiadomo jednak że zanim to się stanie na celowniku będą już flagowce z 2018 roku i tak w kółko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-mobile na kartę 25zł/msc, nielimitowane rozmowy/sms, 10gb internetu, i telefon osobno...

albo ewentualnie Lyca mobile http://www.lycamobile.pl/po/bundle?id=NT

Co do ceny LG V30, musi spaść, dali jak zwykle cenę zaporową, myślę, że będzie podobnie jak z LG G6, bo każdy widzi, że bardziej opłacalny jest np. S8, dlatego zakup V30 w tym momencie to raczej kiepski pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama czekałam na V30 od marca i płacenie 3800 to głupota za V30 :thumbdown: . Lg G6 ma praktycznie to samo za 1500zł. Jeszcze jakby kosztował 3k to bym go wybrała, a tak kupiłam za 1999 xiaomi Mi Mix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Sam nie wiem, czy to jest podatek od nowości, czy może jednak od głupoty.

Cena jest nieadekwatna do czegokolwiek.

Ale któż bogatemu zabroni?...

Ja bym zaczekał, aż się cena unormuje. Chyba że ktoś chce koniecznie nabyć na prezent gwiazdkowy, to wtedy współczuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś zna może lepsze oferty, lub podzieli się swoimi odczuciami co do tego urządzenia czy jest warte takich pieniążków lub czekać aż rynek zweryfikuje cenę jak w przypadku lg G6. Wiadomo jednak że zanim to się stanie na celowniku będą już flagowce z 2018 roku i tak w kółko.

 

Pozdrawiam

 

Co takiego mogą mieć flagowce z 2018 roku, żeby żałować kupno "starszego" modelu? Odrobinę większą wydajność, jeszcze mniejsze ramki i co jeszcze? Jeśli nie potrzebujesz telefonu przed świętami to ja bym radził zaczekać, w takim styczniu cena powinna się unormować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zapach nowości, fejm i wow na przewie między lekcjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG V30 już po 3200zł na alledrogo, tylko że z VAT marżą.

w opisach jest że sprzedają nówki kupione od kogoś np na przedłużenie umowy itp. OK ale czemu zawsze nie dają pierwotnego dowodu zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG V30 już po 3200zł na alledrogo, tylko że z VAT marżą.

w opisach jest że sprzedają nówki kupione od kogoś np na przedłużenie umowy itp. OK ale czemu zawsze nie dają pierwotnego dowodu zakupu?

Bo telefon od operatora jest na raty. No i dodatkowo jak gość przestanie go spłacać to Ci go zablokują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo telefon od operatora jest na raty. No i dodatkowo jak gość przestanie go spłacać to Ci go zablokują.

Tak jest bodajże w plusie i t mobajlu.

A oferty sa glownie z orange i play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj w orange i play tez bedą blokowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bloatware od sieci :E lepsze sa z wolnego rynku ale to znowu ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohoho, zapłacić 4 kafle za LG to trzeba być naprawdę fanem marki. LG to jedne z najszybciej pikujących pod względem wartości urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bylo z lg g6 z powodu zeszorocznej specyfikacji i to samo nie spotka v30 moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak bylo z lg g6 z powodu zeszorocznej specyfikacji i to samo nie spotka v30 moim zdaniem

 

dokładnie!

 

dajmy do przykładu mój poprzedni fon (niestety padł niewiele po gwarancji złapał bootloop) LG g4 (świetny telefon).

Kupiłem go dokładnie 2 lata temu i był już ponad pół roku po premierze, za 1500zł z skórką i z VAT23%.

Obecne oferty na alledrogo Lg G4 z vat23% to 1100-1200zł najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny Lg V30 już spadają.

 

Orange:

 

było 4020/24miesiące

teraz 3819/24miesiące

 

200zł mniej, ta sama oferta (nielimitowane i 20GB) po 2 tygodniach.

 

reszta operatorów bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same brednie opowiadają właściciele Opli i innych Hond, że im wartość nie spada tak jak VW czy BMW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo było z G5. Rok temu brałem s7 na alledrogo ale pod uwagę brałem G5. G5 można było spokojnie bez zbędnego szukania za +/- 1500 wyrwać z przedłużenia umowy podczas gdy nowe S7 też przedłużenia to poniżej 2000 trza było mieć mega szczęście a bez problemu szło wyrwać za 2100-2200, tyle, że mniej więcej wtedy jak brałem pojawił się cyrk w postaci blokady telefonów z przedłużeń, chociaż jak czytam internety, to temat blokady przewijał się w temacie S7.

A co do V30, na chwilę obecną to chyba jedyny telefon na jaki byłbym skłonny się przesiąść. S8 za cho*rę mi się nie podoba, G6 prędzej ale jego nie brałbym ze względu na aparat, chinole skreślam. Może od biedy U11 albo coś ze stajni Huawei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same brednie opowiadają właściciele Opli i innych Hond, że im wartość nie spada tak jak VW czy BMW :D

Akurat w przypadku Hondy wolniejsza utrata wartości jest faktem.

LG jak to LG, rok po premierze zazwyczaj cena leci na ryj i stoją te 1000-1500zł bo przecież wiadomo że za darmo nie będą tego oddawać.

 

Ja 2 dni temu zamówiłem HTC U Ultra z amazon.de za 249euro. Z ekspresową wysyłką wyszło 1100zł. Cena startowa 3499zł była zaporowa i szybko spadła w tym modelu.

Z tym że tutaj przynajmniej telefon nowy z wiadomej dystrybucji a nie gówno od cwaniaka z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG V30 są takie drogie ponieważ gratis można otrzymać słuchawki Beoplay H4 które są warte 1300zł dlatego cena telefonu jest sporo zawyżona i bez tej promocji niedługo cena mocno spadnie. Sam telefon nie jest dużo lepszy od LG G6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

promocja z słuchawkami była do 5 grudnia, już ich nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...