Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jakub5544

Logitech G29 czy G290

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, którą kierownicę wybrać TYLKO do PC?

Która będzie ciekawsza i którą później będzie łatwiej sprzedać?

Potrzebuję głównie ETS2, My Summer Car i ewentualnie Assetto Corsa. Możliwe, że kupię Motorsport 7 czy G29 w tej grze działa? :D

 

Proszę tylko o nie pisanie że jakiś T150 czy T300RS, bo ich zwyczajnie nie chcę. Więcej są w serwisie jak w domu, droższe itd. przynajmniej tak słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam t300rs, lepsze wykonanie od g29 (guma), wymienne kierownice, porządne mocowanie na śrubie (w przeciwieństwie do dziadowskich mocowań w g29), metalowe i regulowane pedały, 1080° skrętu, lepszy procesor czułości i brak problów z kalibracją i luzami w punkcie zero

 

głos ode mnie na t300rs, jednak jeśli ich nie chcesz to kup sobie cokolwiek od logitecha - overprice mocny ze starymi podzespołami (bodajże z 2012 roku)

 

czy droższa to nie wiem, kupilem z allegrosza za 1090zł nówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez roznicy, sam gram w te gry, o ktorych mowisz na G27.

Teraz by mi sie przydaly i G29 i G920, bo i XoneX i PS4Pro mam w domu :P

Ale wracajac do tematu...

Ja bym na Twoim miejscu wzial G920. Dlaczego? Na kierze masz klawisze Xboxowe, a znaczna czesc gier na PC ma klawisze od Xboxa. Latwiej sie by w tym bylo polapac. O ile gry typu ETS lub AC nie robia roznicy tak bp DiRTy F1 itd chyba beda po prostu latwiejsze w ustawieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie bez roznicy, sam gram w te gry, o ktorych mowisz na G27.

Teraz by mi sie przydaly i G29 i G920, bo i XoneX i PS4Pro mam w domu :P

Ale wracajac do tematu...

Ja bym na Twoim miejscu wzial G920. Dlaczego? Na kierze masz klawisze Xboxowe, a znaczna czesc gier na PC ma klawisze od Xboxa. Latwiej sie by w tym bylo polapac. O ile gry typu ETS lub AC nie robia roznicy tak bp DiRTy F1 itd chyba beda po prostu latwiejsze w ustawieniu.

 

Szczerze z wyglądu bardziej mi się podoba G920, ale jak np. do ETSa to za G29 mówi więcej przycisków...

W Dirty szczerze mówiąc nie gram, nie moja bajka. Bardziej symulacje typu właśnie AC, My Summer Car czy ETS.

Wiesz może, czy naprawdę te nowe Logitechy G29 i G920 są bardzo awaryjne? Niektóre od razu po wyjęciu z pudełka nie działają...(podobno). Albo fan-boye Thrustmasterów tak piszą, nie wiem sam co robić.

 

posiadam t300rs, lepsze wykonanie od g29 (guma), wymienne kierownice, porządne mocowanie na śrubie (w przeciwieństwie do dziadowskich mocowań w g29), metalowe i regulowane pedały, 1080° skrętu, lepszy procesor czułości i brak problów z kalibracją i luzami w punkcie zero

 

głos ode mnie na t300rs, jednak jeśli ich nie chcesz to kup sobie cokolwiek od logitecha - overprice mocny ze starymi podzespołami (bodajże z 2012 roku)

 

czy droższa to nie wiem, kupilem z allegrosza za 1090zł nówkę

 

T300RS + T3PA + Lewarek + złączki aby wszystko działało to wychodzi o wiele więcej jak G29 czy G920 wyłożyć.

Dla mnie koniecznie sprzęgło i biegi niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...