Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Macska

Tony w potrzasku, Macska i Janko na ratunek

Rekomendowane odpowiedzi

Tony12:

Cześć wszystkim, czy potrafi mi ktoś powiedzieć coś więcej o telefonie HONOR 9, firmy Huawei? Bo przedłużam umowę i chcą mi go wcisnąć. Powiedzcie czy warto. :hmm::kwasny:

Macska:

Polecam bez wachania tego flagowca! to nic innego jak hitowy 8-rdzeniowy KIRIN 960! 4 z nich taktują z częstotliwością 2,4 GHz - Cortex A73, a pozostałe z 1,8 GHz - Cortex A53. Według wielu uważany za niedościgniony pod względem wydajności układ dla urządzeń mobilnych. :thumbup:;)

Tony12:

Kurczę, używasz trochę trudnego słownictwa jak dla mnie. Czy można prościej, bo ja jestem "zielony" w tych tematach...

Janko!:

Tony12, ja Ci "przewinę" to na "polski".

Chodzi o to, że jego mózgownica jest bardzo pojemna i potrafi expressowo myśleć i jednocześnie nawet nie zdąży się przy tym zmęczyć. No i to wszystko bez żadnych zawachań i opóźnień! Według niektórych to on ma taką krzepę, że można z nim przenosić góry.

Macska:

Mówiąc o tym, grzech nie wspomnieć o 64 GB ROM-u i aż 4 GB RAM-u.

A dla wymagających jest też slot na microSD.

Janko!:

Cykasz foty, zgrywasz muzę i robisz co tylko Ci się podoba. Masz nieograniczoną swobodę w przenoszeniu plików w telefonie, bo nawet jeśli uda Ci się zapchać całą pamięć telefonu, to wkładasz kartę pamięci i znowu masz bogactwo miejsca na swoje ulubione utwory.

Tony12:

Aha, od razu lepiej. Już wszystko jasne! Dzięki Janko! ;)

Macska:

Tony12, zauważ tez, że ma 3200 mAh, co gwarantuje że nagły i niespodziewany discharge Ci nie grozi!

Tony12:

Czyli mam rozumieć, że ładujesz baterie na Full i zapominasz o ładowarce?

Janko!:

Dokładnie tak! :) I tu taka mała rada ode mnie: warto zapisać sobie na kartce gdzie się położyło ładowarkę, bo majac ten telefon używasz jej tak rzadko, że zdarza się zapomnieć gdzie się ją zostawiło. Hahah :D

Macska:

Kontynuując wątek, twórcy zaimplementowali tu 5,15" screen IPS w jakości Full HD ! Dodatkowo renderowanie grafiki supportuje mega wydajny GPU, bo to w końcu arcypotężny ARM Mali-g71 MP8!

Tony12:

Macska, mozesz troszkę rozjaśnić?

Macska:

Jasne! :) oznacza to niezapomnianą uciechę dla Twoich oczu za każdym razem gdy na niego spojrzysz i to wszystko bez najmniejszej zwłoki! Obraz płynny jak woda w rzece!

Janko!:

Znajdziesz tam też łączność LTE i pay by NFC!

Czyli łączność ze światem w mgnieniu oka oraz transakcje przy użyciu telefonu, więc koniec ze szperaniem w portfelu w poszukiwaniu karty przy kasie!

Macska:

Dzięki Janko!, za wsparcie techniczne ;)

A wracając do opisu HONORA...

idealny management nad smooth-workingiem wszystkich hardware zapwenia nougatowy andro z zajawką na Oreo. No i zapomniałem też wspomnieć o designerskiej nakładce EMUI 5.1 zapewniającej pełen flow w działaniu całego sprzętu.

Janko!:

Uproszczając słowa Macski:

Wewnątrz HONORA bebechy takie jak np. procesor, karta graficzna czy chociażby aparat fotograficzny ogarnia system operacyjny zwany ANDROIDEM w wersji 7. Ponadto, programiści wzniecają emocje możliwością aktualizacji systemu do świeżutkiej jak bułeczki wersji 8!

Na koniec powiem Ci, że ten telefon można potraktować jako "must have!"

Tony12:

Czyli?

Macska:

Chodzi oczywiście o to, że to obowiązkowy model dla ludzi nowoczesnych, ceniących jakość i nowoczesny design. ;)

Tony12:

O ja, chłopaki! Dzięki wielkie za pomoc! Jestem waszym dłużnikiem!

Czyli tak jeszcze ku pewności, brać go? :)

Macska:

Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie, aczkolwiek ja bym się nad nim solidnie zastanowił. ;)

Janko!:

Mnie również by on zaciekawił. :thumbup:

Janko12:

Jeszcze raz dzięki, pozdro! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...