Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hafexo

AUTOPLAY FILMIKÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem do szanownej redakcji ale czego ten fakt jest KOMPLETNIE zlewany przez bite parę lat?

 

Mam na myśli ten ***** autoplay filmików w newsach / artykułach. ZA KAŻDYM razem gdy jest taki filmik to jest parenaście komentarzy krytykujących tą praktykę. I niech mi nikt nie wyjeżdża z "użyj sobie noscript" czy innego rozszerzenia.

Nie wiem czy to jest takie ciężkie do zrobienia? Wiecie jak to niesamowicie ***? Żeby jeszcze to był sam filmik ale po prostu wyciszony i kto chce to sobie odciszy (jak aktualnie jest na większości cywylizowanych stron), ale nie *** NA CAŁY REGULATOR PSEUDO DUBSTEP

Ludzie proszą o to już od Bóg wie ile żeby coś z tym zrobić ale wy to macie w dupie. Tutaj przykład jak to kiedyś pięknie odwaliliście http://pclab.pl/art69208.html

 

Ostatnio nawet na jakiś czas wyłączyłem u was adblocka, ale jak widać trzeba do niego wrócić.

Nie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z administracji / moderacji / redakcji nie ma zamiaru się na ten temat wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co my z moderacji możemy?

 

Osobiście wyłączyłem autoplay-a w przeglądarce i mam z głowy takie problemy, choć dochodzą inne (np. problemy z rozpoczęciem odtwarzania na YT jak najpierw jest reklama).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Dla FF.

Aby to zrobić, uruchom przeglądarkę Firefox i w pasku adresu wpisz poniższą komendę:

 

about:config

 

Pojawi się ekran z zapytaniem, czy chcemy przejść do zaawansowanych opcji. Potwierdź, że będziesz ostrożny i przejść do opcji. Wyświetli się teraz wyszukiwarka opcji. Wyszukaj opcji o poniższej nazwie:

 

media.autoplay.enabled

 

Opcja ta odpowiada za automatyczne odtwarzanie multimediów. Domyślnie jest ustawiona do wartości True, czyli działa. Kliknij w nią dwukrotnie lewym przyciskiem myszy, aby przełączyć do wartości False. Teraz opcja automatycznego odtwarzania filmów jest wyłączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko będę mógł coś z tym zrobić, to zadziałam w temacie ;)

 

Ten autoplay nie jest tylko Waszą zmorą, nie do końca rozumiem ideę autora, który go wprowadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...