Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Patryk-Tech

Nowa strona hobbistyczna o sprzęcie PC!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

zapraszam Was na moją stronę internetową, którą prowadzę w wolnych chwilach hobbistycznie.

 

Sprzęt jaki testuję/opisuje to sprzęt jaki osobiście posiadam i jaki używam. Trzeba samemu sprzęt PC sobie organizować jak się jest malutkim twórcą - ale to większość z Was zapewne wie.

 

http://www.patryk-tech.pl/

 

Osoby zainteresowane podjęciem ze mną współpracy wszelkiego rodzaju są proszone o kontakt na privie.

 

Jak macie jakieś konstruktywne uwagi/porady dla mnie itp, to piszcie śmiało. Stone robiłem sam i wyszła całkiem fajnie - tak mówi większość odwiedzających i znajomych, ale zdaję sobie sprawę, iż forum nie jest najlepsze.

 

Staram się testować/recenzować sprzęt i pisać o tematach o jakich nikt inny z polskich testerów PC nie pisał, gdyż tylko takie właśnie tematy mogą przyciągnąć WAS czytelników.

 

ZAPRASZAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pohybel czcionkom szeryfowym, to raz.

 

dwa:

http://www.patryk-tech.pl/rankingi-sprzetu/ranking-kart-graficznych-listopad-2017/

 

ilosc kolorow, rozmiar czcionki, dla kogo to jest? dziadkow kupujacych sprzet dla wnuka i przesiadajacych sie z gazetki media markt? dla gimbazy z short attention span? profesjonalnie to to nie wyglada. w ogole.

 

W cenie poniżej 500zł są jeszcze GT 1030 i RX Radeon 550 jednak są to karty do bardzo mało wymagających gier typu. CS GO, czy LOL i to w najniższych detalach graficznych w HD lub FHD.

 

moze zaznacz na dzien dobry, ze to ranking dla PCMasterRace60fpsONLY, bo te karty potrafia spokojnie uciagnac wymagajace tytuly na wysokich ustawieniach w takim 900p (a temu znacznie blizej do 1080p niz 720p), tyle ze w 30fps - ktore dla wielu beda wartoscia wystarczajaca, biorac pod uwage ceny tych kart.

 

http://www.patryk-tech.pl/testy-recenzje-sprzetu-pc-2/procki/

 

jak Ci sie nie chce tworzyc wlasnych wykresow, to bys chociaz ograniczyl sie do wyciecia ze screenow tego co istotne. kogo obchodza Twoje tapety?

 

wizualnie dramat, merytorycznie pasc, jezykowo katorga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie podoba wizualnie moja strona, to nie czytaj/nie oglądaj ;)! Jakoś wszystkim się podoba - jesteś w mniejszości! Zamiast docenić włożoną pracę itp, to od razu na siłę krytyka! Jak taki żeś cwaniak, to zrób lepszą stronę i się nią pochwal!

 

Widzę, że typowy hejter z Ciebie, który na siłę patrzy do czego by się tu doczepić! np odnośnie tych kart!

 

A kogo obchodzi Twoje zdanie ? To samo Ci odpowiadam co Ty mnie odnośnie tapet!

 

Lepiej jak wsyztsko jest zlane itp jak na pclabie koleś, więc Twoje argumenty są po prostu śmieszne! Nie podoba się to narka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie podoba wizualnie moja strona, to nie czytaj/nie oglądaj ;)! Jakoś wszystkim się podoba - jesteś w mniejszości! Zamiast docenić włożoną pracę itp, to od razu na siłę krytyka! Jak taki żeś cwaniak, to zrób lepszą stronę i się nią pochwal!

 

Widzę, że typowy hejter z Ciebie, który na siłę patrzy do czego by się tu doczepić! np odnośnie tych kart!

 

A kogo obchodzi Twoje zdanie ? To samo Ci odpowiadam co Ty mnie odnośnie tapet!

 

Lepiej jak wsyztsko jest zlane itp jak na pclabie koleś, więc Twoje argumenty są po prostu śmieszne! Nie podoba się to narka!

Nie obracaj konstruktywnej krytyki w hejt, chcesz żeby cię wszyscy głaskali po głowie to załóż kółko wzajemnej adoracji. Sam ranking do którego odnosi się unicorn rzeczywiście co najmniej śmieszny, pomijając oprawę wizualną... Jest on po prostu bezużyteczny, równie dużo informacji możemy wyciągnąć z zalecanych konfiguracji do pierwszej lepszej nowszej gry, suche fakty i uporządkowanie kart graficznych według (i tak co chwile zmieniającej się) ceny, to ma być według ciebie pomocne?

 

Jak macie jakieś konstruktywne uwagi/porady dla mnie itp, to piszcie śmiało.

No i napisał, dorośnij :E

 

A kogo obchodzi Twoje zdanie ? To samo Ci odpowiadam co Ty mnie odnośnie tapet!

A mnie obchodzi, łyso? Atakowanie osoby omijając temat dyskusji jest hejtem kolego :/

 

Jak Ci się nie podoba wizualnie moja strona, to nie czytaj/nie oglądaj ;)! Jakoś wszystkim się podoba - jesteś w mniejszości! Zamiast docenić włożoną pracę itp, to od razu na siłę krytyka! Jak taki żeś cwaniak, to zrób lepszą stronę i się nią pochwal!

Jeśli unicorn założy jakąś stronę z własnymi artykułami i zareklamuje ją na forum żarliwie prosząc o ocenę to wtedy porównamy, póki co tematem jest twoja twórczość, chyba, że nie? Gubię się? A dane na temat atrakcyjności wziąłeś skąd? Od znajomych i rodziny? Z tego co widzę ludzie krytykują ją w komentarzach, wszystkich wyzywasz od hejterów zamykając się w swoim baśniowym świecie wyobraźni, gdzie wszyscy skandują na twój widok i byle :kupa: które stworzysz :heu:

 

Nie zrozum mnie źle, aż serce mi się kraje kiedy to piszę, ogólnie to jestem miły gość, no ale nie dałeś mi wyboru :( Przeczytaj, przemyśl, wyciągnij wnioski i wróć jak już dojrzejesz do aktywnego brania udziału w życiu internetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...