Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adisken

Geekowska Pizza

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka historyjka która opisuje zalety podzespołów Honora 9 :D

 

Lato.Dwóch geeków postanowiło wybrać się do pizzeri. Jadą autobusem.

G1: Stary ale upał...

G2: Masakra... na szczęście obczaj to.

*Wyciąga swojego Honora 9 oraz mały wiatraczek na USB. Po czym go wpina do telefonu i ten zaczyna się kręcić.*

G1: O Panie! Co to jest za technologia?

G2: Widzisz, mój Honor 9 jest wyposażony w USB typu C z funkcją OTG, czyli On The Go. Dzięki tej technologi możesz pod swój telefon podpiąć pendriva albo nawet klawiaturę i myszkę!

Po wejściu i zamówieniu pizzy.

G1: Dlaczego oni puszczają mode na sukces w pizzeri?...

G2: Hehe, o to się nie martw ;)

*Kieruje swojego Honora 9 w stronę telewizora. Po chwili kanał zmienia się na coś ciekawszego*

G1: Wiatraczek jeszcze zrozumiem... Ale teraz to mi szczęka opadła.

G2: Widzisz to wszystko dzięki temu, że mój Honor 9 jest wyposażony w diodę IR (czyli podczerwieni).

G1: I posiada bazę danych WSZYSTKICH telewizorów, że od razu zadziałał?

G2: Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy posiadać znakomitego Kirina 960, który posiada 4 Cortexy A73, z taktowaniem 2,40 GHz oraz 4 Cortexy A52 z taktowaniem 1,80 GHz. Dodatkowo wspiera wszystkie najnowsze standardy LTE, więc w mgnieniu oka mogę go skonfigurować z każdym telewizorem :D

Przychodzi czas na płatność za posiłek.

Kasjer: To będzie razem 35.99zł.

G2: Zbliżeniowo poproszę.

*Przykłada swojego Honora 9 do terminalu. Po czym rozlega się piknięcie."

G1: Nie mów mi, że właśnie...

G2: Tak! Dzięki modułowi NFC mój Honor 9 może z łatwością zastąpić kartę płatniczą.

 

Droga powrotna autobusem

*Geek który posiada Honora 9 jednocześnie słucha sobie muzyki z YouTube oraz przegląda Facebooka.*

G1: Słuchaj co to mają być za czary? Jest coś czego twój Honor nie umie?

G2: Hmmm... ma dość spore problemu z rozładowaniem się, jego bateria litowo-polimerowa o pojemności 3200 mAh starcza na naprawdę długo.

G1: Dobra dobra, lepiej mi powiedz jakim cudem masz dwie otwarte aplikacje na raz?

G2: Sprawa jest prosta. Posiadam Androida 7.0 Nougat oraz wyśmienite EMUI 5.1. Dzięki temu wystarczy, ze przytrzymam kwadracik i "Bum", mogę używać dwie aplikacje na raz. Dodatkowe 4GB pamięci RAM sprawiają, że wszystko działa bez żadnego problemu.

G1: Wow... zazdroszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...