Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slimak132

Przerywane połączenia sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam problem który ma już jakieś 2 miesiące, myślałem,że sam przejdzie, lecz nie. Mianowicie mam straszne zaniki internetu jak i wysoki ping (powżyej 400) co jakieś 5 sekund. Owy problem pojawia się w grze CS:GO, ale w innych grach typu League of Legends problem występuje tylko w postaci zaniku internetu i to też nie tak często jak w CS:GO. Problem z połączeniem nie pojawia się na innych urządzeniach np. telefon. Nic nie można z nim zrobić. Próbowałem od prostych sposobów takich jak reinstall gierek po format komputera, zmiana wejść kabli w routerze. Internet mam ORANGE ,jak do tej pory wszystko działało w sumie to stało się nagle. Dzwoniłem do nich sprawdzili połączenie i powiedzieli, że wszystko jest dobrze, a połączenie jest okej. Odświeżyli połączenie, ale dalej to samo. Nie wiem co zrobić i w czym tkwi problem. Nie znam sie za bardzo, więc jeśli będą jakieś pytania, proszę je zadawać, aby problem był jasny. Z góry dziękuję.

 

P.S Nie pobieram żadnych gier w czasie grania, żadnych aktualizacji, nawet Wi-Fi wyłączałem i nic to nie daje. Dodaję też zdj testu WinMTR, nie do końca wiem czy właśnie tak powinien wyglądać, ponieważ w kolumnie Loss pewien wiersz pokazuje 100 %.

post-492475-15144851390807_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S Nie pobieram żadnych gier w czasie grania, żadnych aktualizacji, nawet Wi-Fi wyłączałem i nic to nie daje. Dodaję też zdj testu WinMTR, nie do końca wiem czy właśnie tak powinien wyglądać, ponieważ w kolumnie Loss pewien wiersz pokazuje 100 %.

Z tego obrazka wynika, że jest problem na 5 hopie. I to jest albo urządzenie tpnet.pl albo wyjście z tpnet. Generalnie sam nic z tym nie zrobisz, tylko operator. Z drugiej strony sprawdź czy podobnie jest jak zapuścisz WinMTR lub tracert na adresy serwerów gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakie są nazwy domenowe (lub adresy IP) serwerów gier i wpisz to tam, gdzie wpisywałeś domenę wp.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wpisuję adres IP servera na którym aktualnie gram ( z pingiem) w miejscu gdzie wpisywałem wp.pl wyskakuje błąd "Unable to resolve hostname". Coś robie źle ?

Wpisałem przykładowy adres IP np.137.74.0.162:27057 server działa. O to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że WinMTR uznaje tylko nazwy domenowe. Ja używam polecenia:

 

C:\>tracert 137.74.0.162

Które pokazuje mi że wymieniony adres IP to:

 

Tracing route to s3.hostplay.pl [137.74.0.162]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda że WinMTR uznaje tylko nazwy domenowe. Ja używam polecenia:

 

C:\>tracert 137.74.0.162

Które pokazuje mi że wymieniony adres IP to:

 

Tracing route to s3.hostplay.pl [137.74.0.162]

Nie do końca wiem jak używać tego programu. Za ten czas udało mi się zrobić format komputera. Wyczyściłem dysk C oraz D, komputer czysty. Ściągnąłem CS:GO i błąd znow sie pojawia tzn. ping oskaluje w romziarach od 60 do 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...