Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gringo4

karta graficzna za okolo 100zl

Rekomendowane odpowiedzi

witam potrzebuje karty graficznej do starego komputera za okolo 100zl czy ktos jakas moglby mi polecieć

poniewaz mam tam zintegrowana z plyty glownej 256mb i no wiecie lipa :/ posiadam tam 4gb ramu pamieci i jakis procesor z amd i pytanie czy karta graficzna musi byc z radeona czy moze byc tez nvidia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być też nVidia.

 

Niemniej jednak w takim budżecie niczego nie kupisz oprócz jakiegoś uszkodzonego/popiekarnikowego szrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a karta geforce gts 450 ktora chodzi po cenie okolo 100zl ? widzialem ktos tutaj polecal wczesniej

 

niby dzadostwo ale to jest stary komputer nie mial zadnej karty graficznej tylko zintergowana i mysle ze to moglby naprawde zrobic roznice ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak na powaznie nie przegladania internetu tylko zeby mozna bylo pograc w fife 14 gta IV czy fs13 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym gtx295 to dowaliles :E gts450 ci starczy.

mozna normALNIE ODPISAC MOZNA DZIEKUJEB BRADZO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiało bierz tego gts450 (ewentualnie szukaj hd5770/6770, jakieś 10 % wydajniejszy)

szkoda, że masz budżet tylko stówkę, bo tak to rozejrzałbym się za nieco droższymi hd7770/hd7790

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie napisać tutaj bo nie ma co zakładać nowego tamatu.

 

Już ze 2 lata mam w kompie gtx 960 4gb od Gigabyte i w sumie w ogóle z niego nie korzystam... Chciałbym opchnąć go, póki coś warty i na jego miejsce kupić jakąś tanią ale sensowną kartę która bez problemu ogarnie system, film i starsze gierki. Wpakowałem się kiedyś w i5 2500 i płytę bez zintegrowanej grafiki, więc zakup jakiejś karty jest obowiązkowy. Co by to poszukać sensownego w cenie max 100-150zł? Zawsze te 4 stówki będę do przodu, a w tym roku jakoś nie widzę planów na granie na pc.

 

Ten HD 7770 gdybym dorwał w okolicach 150zł rozumiem, że najlepszy wybór? Z nowych raczej nie ma za bardzo czego szukać w podobnej wydajności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje karty graficznej do starego komputera za okolo 100zl czy ktos jakas moglby mi polecieć

poniewaz mam tam zintegrowana z plyty glownej 256mb i no wiecie lipa :/ posiadam tam 4gb ramu pamieci i jakis procesor z amd i pytanie czy karta graficzna musi byc z radeona czy moze byc tez nvidia

 

Najlepiej to by było dołożyć do około 200 zł i kupić praktycznie nowego GT1030 z gwarancją. Wiem, że to prawie dwukrotnie większy budżet, ale w tych granicach cenowych nie jest nie do przeskoczenia. Mniej fajek, słodyczy, czegoś tam jeszcze przez m-c ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpakowałem się kiedyś w i5 2500 i płytę bez zintegrowanej grafiki, więc zakup jakiejś karty jest obowiązkowy. Co by to poszukać sensownego w cenie max 100-150zł? Zawsze te 4 stówki będę do przodu, a w tym roku jakoś nie widzę planów na granie na pc.

 

To nie płyta ma zintegrowaną grafikę tylko procesor. Ten procesor akurat ma wbudowana grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie płyta ma zintegrowaną grafikę tylko procesor. Ten procesor akurat ma wbudowana grafikę.

Ok, ale w sumie i tak jestem upupiony bo ASUS P8P67 EVO DDR3 1155 USB3 SATA3 nie ma wyjścia video :/

 

Pozapominałem wszystkie te niuanse, ale tak jak sobie odświeżyłem dzięki google, chipset P67 nie obsługuje tego bajeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...