Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojtazz23

Honorowe podzespoły

Rekomendowane odpowiedzi

Ja (Prowadzący): Witamy Państwa w naszym słuchowisku na antenie Radio Smartfon! Naszym dzisiejszym gościem jest Michał Pisarski, niekwestionowany ekspert w każdej smartfonowej sprawie!

 

Michał Pisarski: Cześć, hehe.

 

Ja: Hehe.

Może zaczniemy pogaduszki od ekranu. Co Pan, Panie Ekspercie o nim sądzi?

 

M.P.: Sądzę, że to jest dobry ekran. Mówią, że "IPS To Faktycznie Tragedia", jednak ja myślę, że 5,15" FHD to wystarczająco i wcale więcej nam nie potrzeba, jeśli nie chcemy używać smartfonu do VR!

 

Ja: Hehe, no tak. A co powie Pan o zastosowanej w tym modelu baterii? Przypomnę, że jest to Li-Pa trzy tys... Przepraszam, Li-Po 3200 mAh.

 

M.P.: Hehe. Uważam, że bateria ta spokojnie wystarczy aby móc pójść z koleżanką na kebsa i wrócić, aby podpiąć telefon pod ładowarkę. Nie no, oczywiście żartuję. Bateria spokojnie wystarczy na jeden dzień dość intensywnego użytkowania. Serio. Poza tym do dyspozycji mamy Quick Charge, które po prostu jest... Quick. Hehe.

 

Ja: A procesor? Ilość pamięci RAM/ ROM?

 

M.P.: Procesor to Kirin 960, jeden z bardziej udanych procesorów moim zdaniem xD. Wspomagany jest zazwyczaj przez 4 GB pamięci RAM, co daje satysfakcjonujące wyniki pracy. Serio!

Jeśli chodzi o pamięć RAM, mamy do dyspozycji 64 GB, co powinno starczyć nam na dłuższy czas. Jeśli nie będziemy oczywiście kręcić długich filmów w najwyższej rozdzielczości!

 

Ja: No właśnie, w jakiej rozdzielczości kręci filmy Honor 9?

 

M.P.: Nie pamiętam. Ale jest wysoka. Ponadto, co powoli staje się standardem, na pleckach znajdziemy podwójny aparat fotograficzny! Jedna matryca ma 12 Mpx a druga 20 Mpx. Bajka.

 

Ja: Bajka?

 

M.P.: Jedyny minus to brak optycznej stabilizacji obrazu ale jakość zdjęć na pewno nam to wynagrodzi!

 

Ja: Bajka?

 

M.P.: A tak, mamy tu Jacka! Myślę, że wejście słuchawkowe 3,5mm zadowoli wszystkich słuchaczy Radia Smartfon!

 

Ja: Okej, dziękujemy Panu Michałowi za pouczającą pogawędkę, musi Pan częściej wpadać do naszej rozgłośni!

 

M.P.: Dziękuję, na pewno skorzystam. Hehe.

 

Ja: To wszystko na dziś, żegnamy się z Państwem, do usłyszenia!

 

 

 

P.S. Post konkursowy ma charakter żartobliwy, nie ma na celu nikogo urazić, tym bardziej Pana Michała. Pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Jeżeli zaczną wchodzić strefy czystego transportu, to ludzie poruszający się starszymi autami sami będą chcieli udowodnić, że auto EURO 5 czy 6 też może syfić bardziej niż ich EURO 4 (czemu nie zaprzeczam, bo tak może być jak właśnie jest coś pokombinowane) więc sami mogą przypadkiem wymusić szybszą zmianę przepisów  
    • Odpowiednikiem dla RX 6600 jest RTX 2070 przynajmniej w 1080P  https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-6600-fighter/31.html Ja sam siedzie na RX 6700 i daje radę swego czasu chodziły 750zł w wersji GPRO X080 od Sapphire
    • Silnik 8tys zł + rozrząd ORI + płyny + robocizna = 13tys zł  Tyle zapłacił znajomy za wymianę silnika w 5 letnim MK5. Robił mu miejscowy mechanik.  Skrzynia automat PS kompletny remont części+ robocizna ~14tys zł. DPF jest niezniszczalne w tym aucie. Wypala się nawet na biegu jałowym.
    • @luk21pl Z tego co pamiętam, to większość poblokowanych rzeczy, łącznie z tym Żyrafem, odblokowuje się po ukończeniu głównej misji "Skrzydła dziesiątki", czyli jak Aloy nauczy się dominować latające maszyny i używać ich jak zwykłych mount'ów (latać na nich). ... @leven Kotlet później wzbił się w powietrze z moją strzałą  Ale jak się pojawił w nowym miejscu, to już jej nie miał. Gra musiała jego model usunąć po tej animacji wzbijania się w powietrze i wczytać od nowa, tam nieco dalej, jak się szło Fokusem po śladach. ... Z takich dodatkowych ciekawostek, to tym razem grając nie bałem się podejść do tych piaskowych trąb powietrznych i okazało się, że aktywując Tarczoskrzydło można się dzięki nim wzbić w powietrze i to nawet na całkiem ciekawą wysokość Aha, graficznie u mnie te trąby z piasku wyglądają na ogół bardzo dobrze/identycznie jak wyglądały na PS5. Jedynie za pierwszym razem miałem pikselozę z nimi związaną. Obecnie w nieco ponad 90% przypadków wszystko renderuje się już poprawnie. Odnoszę wrażenie, że wystarczyło wczytać zapis na świeżo uruchomionej grze, który od razu wrzucał nas na teren z tymi trąbami z piasku. Za każdym razem teraz, jak śmigam sobie w obrębie tej pustyni, to nie napotkałem problemów graficznych.
    • Cześć, szukam myszki w granicach 300-400 zł, bezprzewodowa na 2.4GHz. Do tej pory miałem Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed. Podobają mi się przełączniki itp. (o ile pamiętam są niewyklikywalne) - co ejst plusem. Więc przy takim czymś chciałbym zostać. Jednak może spróbowałbym zmienić markę, chyba że nic lepszego tu nie dostanę w tej cenie. Pozdrawiam
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...