Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VSS

T.Matt i jego dziwny swiat

Rekomendowane odpowiedzi

wiec do rzeczy by podsumowac problemy lub dziwny tok myslenia Moderatorow ,

 

dzial sprzedam :

 

moj temat i zapytanie w temacie :

 

U mnie masz przynajmniej podobny w licytacji w polsce.

 

Ten ram to za ile pójdzie? Jaki kolorek przy grzebieniach?

 

odpowiadam i co dostaje Pasek tak bo komuś juz bombeli sie udzielają wkleja pasek z cytatem iz odpowiedzi tylko przez edycje w pierwszym poście , większej bzdury nie widziałem na labie , jak można odpowiadać na zapytanie zainteresowanej strony poprzez edycje pierwszego posta :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4a. Można odświeżyć ofertę, dopiero po 10 dniach od ostatniej (ostatniej w ogóle, nie tylko własnej) wypowiedzi w temacie. Za odświeżenie oferty rozumie się dodanie wypowiedzi we własnym temacie lub założenie kolejnego tematu z tą samą ofertą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah to zainteresowane strony muszą czekać 10 dni na odpowiedz o ile nie pojawi sie dodatkowy wpis a to następne 10 dni czyli by ktoś sie chciał czegoś dowiedzieć Oficjalnie w temacie to musi zaznaczyć przy Wpisie [ proszę przez 10 dni nie robić wpisów bo czekam na Odpowiedz ] ale fajowy regulamin hahaha a jego interpretacja jeszcze lepsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, taki zapis w regulaminie to wisi od lat, nie siedzisz na labie od wczoraj. Korzystasz z działu sprzedam, to godzisz się na warunki, jeżeli nie pasują, to nikt nie zmusza do zamieszczania tutaj ogłoszeń.

Jest jeszcze takie coś jak PW, gdzie możesz gadać i negocjować do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tu logika umieszczania odpowiedzi w pierwszym poście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebane z końcówki 2006

Ze względu na panoszące się w dziale Sprzedam spamerstwo, podbijanie wątków z ofertami poprzez tzw. "upowanie", na podstawie ustaleń ekipy moderującej Forum wprowadzone zostają następujące regulacje, obowiązujące w dziale Sprzedam:

 

1. Autorzy wątków (Sprzedawcy) mają całkowity zakaz dodawania nowych postów w swoich wątkach.

2. Wszelkie nowe informacje na temat ofert, odpowiedzi na pytania potencjalnych nabywców, zmiany ofert Sprzedawcy mogą umieszczać wyłącznie we własnych, pierwszych postach, wykorzystując do tego celu funkcję EDYTUJ.

3. Łamanie powyższych zasad będzie skutkować zamykaniem wątków, umieszczaniem ich w Śmietniku oraz, zależnie od sytuacji ostrzeżeniami lub blokowaniem kont Sprzedawców.

Było kilka modyfikacji regulaminu po drodze ale sens został zachowany.

 

Podstawowa przesłanka, to brak podtrzymywania tematu na górze poprzez dyskusję w nim.

Dodatkowa, to wszystkie informacje o sprzedawanym przedmiocie w pierwszym poście, a nie gdzieś rozwleczone po temacie.

 

Podstawowy błąd, to w sumie zrobiłeś wstawiając dodatkową ofertę w podbiciu tematu. Lepiej chyba dodać kolejne przedmioty do pierwszego postu i w podbiciu dodać informację, że coś zostało dodane. Masz wtedy wszystko w jednym miejscu, razem z dodatkowymi informacjami wynikającymi z pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem Spam a jw zapytanie generuje automatycznie odpowiedz , w sumie to temat wisi już trochę i nie podbijam systematycznie bo nie mam takiej potrzeby ale jak byście się trzymali tak regulaminu w innych tematach/działach było by całkiem fajne forum ale widać brak jest wiedzy technicznej i siła perswazji niektórym z uprawnionych a tak ludzie tygodniami jak nie miesiącami biegają po forum na Multikontach za których tez wyłapałem pasek ale kogo to obchodzi jak panuje tu kolko własnej adoracji i nie celuje tego do ciebie Bono ale już trafiłem na kilku uprawnionych co powinni Moderować wszystko inne ale nie dział IT .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadanie w temacie w ogóle powinno być zablokowane. Chcesz się skontaktować ze sprzedającym, wyśmiać cenę? Wal na PW.

 

Problem solved.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadanie w temacie w ogóle powinno być zablokowane. Chcesz się skontaktować ze sprzedającym, wyśmiać cenę? Wal na PW.

 

Problem solved.

Dobre by to było ale wtedy ie moglibyśmy odświeżyć swojego ogłoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem Spam a jw zapytanie generuje automatycznie odpowiedz , w sumie to temat wisi już trochę i nie podbijam systematycznie bo nie mam takiej potrzeby ale jak byście się trzymali tak regulaminu w innych tematach/działach było by całkiem fajne forum ale widać brak jest wiedzy technicznej i siła perswazji niektórym z uprawnionych a tak ludzie tygodniami jak nie miesiącami biegają po forum na Multikontach za których tez wyłapałem pasek ale kogo to obchodzi jak panuje tu kolko własnej adoracji i nie celuje tego do ciebie Bono ale już trafiłem na kilku uprawnionych co powinni Moderować wszystko inne ale nie dział IT .

 

Dokładnie tak jest - idealne podsumowanie i to wszystko w jednym poście.

 

Również zostałem sprowokowany i później zbanowany na głównej z powodu kilku imbecyli, którzy robią tam kompletny syf i bigos.

 

Teraz obserwuję te kłótnie i jakoś nikt nie jest skory, żeby banować tych dzieciuchów, a ostrzeżenia się wali jak leci userom, którzy pozjadali na tym portalu wszystkie zęby.

 

Jest parę dobrych moderatorów (w tym jeden się udzielił w tym temacie - jego najmniej bym posądzał o nadużywanie władzy, a wręcz przeciwnie), ale co z tego skoro wszyscy się boją zbanować trolli bo wtedy już nikt tu nie wróci. Prawda jest taka, że to te trolle napędzają całe masy gimbusów i licbusów do pisania żałosnych komentarzy na głównej.

 

Myślę, że sytuację na głównej polepszyłoby wypieprzenie tych durnych ocen komentarzy i zapanowałby kompletny spokój bo jak ktoś dostanie minusy za normalny komentarz to jest on momentalnie chowany, a zazwyczaj chowane są całkiem inteligentne wypowiedzi, a te debilne typu "sprawdź najniższe ceny" są wynoszone na piedestał. Użytkownik zminusowany jest rozgoryczony i dodatkowo się rozpętują wojenki i zaprzęgana jest wtedy ta śmieszna machina multikont i wzajemnego minusowania się. Zresztą nie inaczej jest na forum. Jak w serwisie jeszcze aktywnie działał Piła to był porządek i trzymał pracowników krótko. Od momentu zmiany wydawcy (matekmz) zaczął się robić potężny syf. Od mojego bana minie chyba z kilka miesięcy więc złożyłem apelację do matka, która nawet nie została do dziś odczytana. Nie wymagam natychmiastowego odbanowania mnie - nic z tych rzeczy, ale fajnie by było, żeby chociaż otworzył tę durną pmkę i zerknął na moje wypociny. Jak Piła był adminem to odpowiadał na każdą pmkę i nie tłumaczył się brakiem czasu czy że nie może mi odpisać bo jest adminem i wszyscy mają go słuchać.

 

Zrobiłem już ankietę, w której większość userów opowiada się za usunięciem tego bajzlowatego systemu oceniania komentarzy. Nie pamiętam czegoś tak durnego na starym PCLabie. Cały upadek zaczął się od nowego layoutu, który wprowadził ten idiotyczny system. Przy czym sam layout jest wręcz znakomity i nie mam nic do niego, aczkolwiek nadal wolę ten z 2005.

 

Ale do rzeczy - zrobiłem tę ankietę, żeby udowodnić jak bardzo system oceniania jest wadliwy i nadal nic w tym kierunku nie zostało chociaż przemyślane albo wzięte pod uwagę.

 

Odechciewa się tu wchodzić. Widzę to także po nawet starszych ode mnie userach, którzy dawno opuścili to miejsce bo nie mogli wytrzymać tej codziennej dawki binarnego śmietnika, na który nawet nie da się odpowiadać bo argumenty na ludzi z obecnego poziomu społeczności po prostu nie działają. Oni tylko potrafią napisać "sprawdź najniższe ceny", żeby dostać plusiki. Prawie NIKT, kto interesuje się komputerami i technologią na poważnie już nie wchodzi na ten serwis - jest może kilkanaście wyjątków, reszta to wszystko napływy z Onetu, którzy z ludzkiej ciekawości przeczytają jakieś fiszki technologiczne - wystarczy popatrzeć na ilość komentarzy pod artykułami i pod newsami i porównać sam poziom tych komentarzy.

 

Ja tam mam żal do Piły, że tak zostawił trochę tego PCLaba - po prostu szkoda mi tak fantastycznego niegdyś miejsca.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem Spam a jw zapytanie generuje automatycznie odpowiedz , w sumie to temat wisi już trochę i nie podbijam systematycznie bo nie mam takiej potrzeby ale jak byście się trzymali tak regulaminu w innych tematach/działach było by całkiem fajne forum ale widać brak jest wiedzy technicznej i siła perswazji niektórym z uprawnionych a tak ludzie tygodniami jak nie miesiącami biegają po forum na Multikontach za których tez wyłapałem pasek ale kogo to obchodzi jak panuje tu kolko własnej adoracji i nie celuje tego do ciebie Bono ale już trafiłem na kilku uprawnionych co powinni Moderować wszystko inne ale nie dział IT .

Czy tak trudno wysłać do autora pytanie na PM a nie zakładać temat jaki to regulamin i mody złe?

 

Jakie kółko wzajemnej adoracji?

 

Wystarczy przestrzegać regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, czym Ty sie przejmujesz bo jakies smieszne ostrzezenie dostales? Przeciez tutaj na PClab to typowe, bo regulaminu nie przestrzegasz i jakis nadety bufom pokroju Bono musi byc "panem" :D daje se luz i zyj dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, czym Ty sie przejmujesz bo jakies smieszne ostrzezenie dostales? Przeciez tutaj na PClab to typowe, bo regulaminu nie przestrzegasz i jakis nadety bufom pokroju Bono musi byc "panem" :D daje se luz i zyj dalej :)

Bono już nie jest modem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens a fakty to 2 rozne sprawy

 

Fakt jest taki, ze regulamin to regulamin i nie ma co dyskutowac

 

Jednak jaki sens jest tego, ze zabrania sie autorowi wypowiedzi ? Jesli ktos zadaje pytanie - to temat juz sie odswieza i odpowiedz autora tak naprawde nic nie zmienia. A dodatkowo robi sie ruch w temacie, widac, ze jest zainteresowanie przedmiotem i przynajmniej nie laduje to na 5 stronie tematow :E

 

Rozumiem restrykcje odswiezania tematu gdy nikt sie w nim nie wypowiada. Ale odpowiedz na zadane pytanie? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens a fakty to 2 rozne sprawy

 

Fakt jest taki, ze regulamin to regulamin i nie ma co dyskutowac

 

Jednak jaki sens jest tego, ze zabrania sie autorowi wypowiedzi ? Jesli ktos zadaje pytanie - to temat juz sie odswieza i odpowiedz autora tak naprawde nic nie zmienia. A dodatkowo robi sie ruch w temacie, widac, ze jest zainteresowanie przedmiotem i przynajmniej nie laduje to na 5 stronie tematow :E

Rozumiem restrykcje odswiezania tematu gdy nikt sie w nim nie wypowiada. Ale odpowiedz na zadane pytanie? :hmm:

Od tego jest PW a wszelakie informacje autor tematu umieszcza w 1 poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest PW a wszelakie informacje autor tematu umieszcza w 1 poście

 

Oczywiscie, ale patrzac na te punkty - zakaz pisania postow ma jedynie sprzedajacy. Osoby potencjalnie zainteresowane oferta moga zadawac pytania w temacie (pisza posty i juz podbijaja owy temat/oferte)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

a. Dział sprzedam nie służy do komentowania ofert. Wszelkie zastrzeżenia do opisu, zdjęć, ceny lub czegokolwiek, kierujemy bezpośrednio do autora drogą prywatną. O atrakcyjności oferty decyduje kupujący, natomiast do samej dyskusji służą inne działy na forum i tam należy się kierować z komentarzami.​

3b. Dopuszcza się pytania bezpośrednio odnoszące się do oferty, mające znaczenie z punktu widzenia kupującego o informacje, które nie zostały zawarte w opisie

 

Ja jednak osobiście dopytuję o takie rzeczy na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest - idealne podsumowanie i to wszystko w jednym poście.

 

Również zostałem sprowokowany i później zbanowany na głównej z powodu kilku imbecyli, którzy robią tam kompletny syf i bigos.

 

Teraz obserwuję te kłótnie i jakoś nikt nie jest skory, żeby banować tych dzieciuchów, a ostrzeżenia się wali jak leci userom, którzy pozjadali na tym portalu wszystkie zęby.

 

Jest parę dobrych moderatorów (w tym jeden się udzielił w tym temacie - jego najmniej bym posądzał o nadużywanie władzy, a wręcz przeciwnie), ale co z tego skoro wszyscy się boją zbanować trolli bo wtedy już nikt tu nie wróci. Prawda jest taka, że to te trolle napędzają całe masy gimbusów i licbusów do pisania żałosnych komentarzy na głównej.

 

Myślę, że sytuację na głównej polepszyłoby wypieprzenie tych durnych ocen komentarzy i zapanowałby kompletny spokój bo jak ktoś dostanie minusy za normalny komentarz to jest on momentalnie chowany, a zazwyczaj chowane są całkiem inteligentne wypowiedzi, a te debilne typu "sprawdź najniższe ceny" są wynoszone na piedestał. Użytkownik zminusowany jest rozgoryczony i dodatkowo się rozpętują wojenki i zaprzęgana jest wtedy ta śmieszna machina multikont i wzajemnego minusowania się. Zresztą nie inaczej jest na forum. Jak w serwisie jeszcze aktywnie działał Piła to był porządek i trzymał pracowników krótko. Od momentu zmiany wydawcy (matekmz) zaczął się robić potężny syf. Od mojego bana minie chyba z kilka miesięcy więc złożyłem apelację do matka, która nawet nie została do dziś odczytana. Nie wymagam natychmiastowego odbanowania mnie - nic z tych rzeczy, ale fajnie by było, żeby chociaż otworzył tę durną pmkę i zerknął na moje wypociny. Jak Piła był adminem to odpowiadał na każdą pmkę i nie tłumaczył się brakiem czasu czy że nie może mi odpisać bo jest adminem i wszyscy mają go słuchać.

 

Zrobiłem już ankietę, w której większość userów opowiada się za usunięciem tego bajzlowatego systemu oceniania komentarzy. Nie pamiętam czegoś tak durnego na starym PCLabie. Cały upadek zaczął się od nowego layoutu, który wprowadził ten idiotyczny system. Przy czym sam layout jest wręcz znakomity i nie mam nic do niego, aczkolwiek nadal wolę ten z 2005.

 

Ale do rzeczy - zrobiłem tę ankietę, żeby udowodnić jak bardzo system oceniania jest wadliwy i nadal nic w tym kierunku nie zostało chociaż przemyślane albo wzięte pod uwagę.

 

Odechciewa się tu wchodzić. Widzę to także po nawet starszych ode mnie userach, którzy dawno opuścili to miejsce bo nie mogli wytrzymać tej codziennej dawki binarnego śmietnika, na który nawet nie da się odpowiadać bo argumenty na ludzi z obecnego poziomu społeczności po prostu nie działają. Oni tylko potrafią napisać "sprawdź najniższe ceny", żeby dostać plusiki. Prawie NIKT, kto interesuje się komputerami i technologią na poważnie już nie wchodzi na ten serwis - jest może kilkanaście wyjątków, reszta to wszystko napływy z Onetu, którzy z ludzkiej ciekawości przeczytają jakieś fiszki technologiczne - wystarczy popatrzeć na ilość komentarzy pod artykułami i pod newsami i porównać sam poziom tych komentarzy.

 

Ja tam mam żal do Piły, że tak zostawił trochę tego PCLaba - po prostu szkoda mi tak fantastycznego niegdyś miejsca.

 

Pozdrawiam.

 

To normalne, ze za komentarze dostaje sie oceny w zaleznosci od tego czy wychwalasz AMD i cisniesz po Intelu/Nv czy nie :E

Tam nie jest oceniana merytorycznosc tylko to, czy owy post jest zgodny z wiarą niektorych uzytkownikow :D

 

Jestem w stanie nawet uwierzyc, ze i znalezliby sie fanatycy posiadajacy te min 4 dodatkowe konta do minusowania aby ukrywac niewygodne komentarze :E

 

Glupota ludzka potrafi byc zaskakujaca ;)

 

Tak

 

 

Ja jednak osobiście dopytuję o takie rzeczy na PW

 

Jasne, tu sie z Toba zgodze. Jednak nadal jest mozliwosc komentowania, temat sie podbija (wiec pkt. regulaminu wobec sprzedajacych chroniacy od podbijania ofert i tak nie ma racji bytu). A jak sie znajdzie jakis "sprytny" to i sobie fake kontami bedzie podbijal zadajac pytania :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moder t.matt to wrzod na dupie jak ta lala

gosc jest tak upierdliwy i blednie po wielokroc interpretuje regulamin jak chce

dostalem od niego tylko warnow ze sie w pale nie miesci

wg mnie nie nadaje sie w ogole to zajmowania czymkolwiek na forum, jest to przykre, ze taki nadgorliwy typ w ogole robi cokolwiek co mozna nazwac administracja/moderacja czegkolwiek

podejrzewam, iz jest rzesza osob na forum, ktore sie ze mna zgodza

czesto tmatt czy jak go tam zwal stoi po stronie oszutow, naciagaczy i wciskaczy kitu w dziale sprzedam i nijak nie pomaga chronic kupujacych/forumowiczow

 

tmattowi polecam sie leczyc lub zaczac wspolprace w bezpieka pis

myslalem a byla kiedys taka przykra moderatorka Agnes ze jej nikt nie przebije, jednak sie mylilem, ona odeszla w zapomnienie a przyszdl typ sadysta

 

a i widze ze sie wielu prawnikow obroncow zwierzat znajdzie - Bono[uG] - co za interes kolego masz zeby bronic tego typa spod ciemnej gwiazdy? moze to twoje drugie konto na ktorym karasz lub realizujesz swoje chore fantazje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest forum dyskusyjne. Tu się powinno pisać posty w tematach, a nie być karanym za nie. Skoro chłop poprawnie założył temat i dostał zapytanie o szczegóły to miał czekać 10 dni albo lecieć na PW do gościa? A co jeśli 5 innych osób też chce wiedzieć, jakiego koloru są grzebienie? Rozumiem karanie kogoś za posty typu "@up" i "odświeżam", ale za normalną odpowiedź na zapytanie?

 

Pomijam kwestie "kiedyś było lepiej", bo sam na forum jestem świeżakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest forum dyskusyjne. Tu się powinno pisać posty w tematach, a nie być karanym za nie. Skoro chłop poprawnie założył temat i dostał zapytanie o szczegóły to miał czekać 10 dni albo lecieć na PW do gościa? A co jeśli 5 innych osób też chce wiedzieć, jakiego koloru są grzebienie? Rozumiem karanie kogoś za posty typu "@up" i "odświeżam", ale za normalną odpowiedź na zapytanie?

 

Pomijam kwestie "kiedyś było lepiej", bo sam na forum jestem świeżakiem.

 

Ty to tak rozumiesz, ja to tak rozumiem. Inni pewnie tez tak to rozumieją i jest to dla nas wszystkich normalne

Niestety jak widzisz - dla niektorych nie. Sa po prostu ludzie ktorzy nie wiedza jak stosowac regulamin i jak pogodzic go z zachowaniem spolecznosci. Rownie dobrze mozna by bylo bota, sztywno na regulach opartego - postawic :E

 

Moderacja nie jest w sumie prosta sprawą. Oczywiscie bedzie jesli ktos bezmyslnie leci po punktach regulaminu. Ale jesli ktos chce naprawde dobrze zarzadzac spolecznoscia i regulaminem - powinien stanac po srodku i "godzic" obydwie "strony"

 

A moze po prostu ktos musi sie jedynie wyrobic ? Nauczyc tego ?

 

Sam zajmowalem sie (i nadal zajmuje - od ponad 10 lat) wieloma spolecznosciami, sieciami serwerow a nawet wielonarodowosciowa spolecznoscia

Zarzadzanie nie jest latwe, ale stosujac sie sztywno nawet do wlasnego regulaminu - narobisz wiecej szkod i problemow anizeli podszedlbys do tego z glową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem sie zaczyna kiedy pojawia sie nad interpretowanie lub naginanie regul dla swojego widzi mi sie

no i druga rzecz to kijek w tym przypadku z jednym koncem bez mozliwosci jakiejkolwiek obrony swojego stanowiska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i widze ze sie wielu prawnikow obroncow zwierzat znajdzie - Bono[uG] - co za interes kolego masz zeby bronic tego typa spod ciemnej gwiazdy? moze to twoje drugie konto na ktorym karasz lub realizujesz swoje chore fantazje?

Lubię patrzeć jak masz ból :zadek::finger:

 

A na serio co trudnego w zrozumieniu jest w regulaminie działu sprzedam, że tak trudno go przestrzegać? Zapisy są bardzo ścisłe i praktycznie nie ma możliwości różnej interpretacji.

Nie podoba się, to nikt nie zmusza do ogłaszania się na forum. Chcesz wystawić ofertę, skorzystać z przedstawionej, to stosuj się do regulaminu.

 

Jeżeli piszesz, że regulamin jest naginany i nad interpretowany, to daj przykłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='16 Luty 2018 - 10:06' timestamp='1518772007' post='15002875']

Lubię patrzeć jak masz ból :zadek::finger:

 

A na serio co trudnego w zrozumieniu jest w regulaminie działu sprzedam, że tak trudno go przestrzegać? Zapisy są bardzo ścisłe i praktycznie nie ma możliwości różnej interpretacji.

Nie podoba się, to nikt nie zmusza do ogłaszania się na forum. Chcesz wystawić ofertę, skorzystać z przedstawionej, to stosuj się do regulaminu.

 

Jeżeli piszesz, że regulamin jest naginany i nad interpretowany, to daj przykłady.

 

pierwszy lepszy - gosc sprzedawal starego rumpla w chorej cenie, jezeli troche siedziales kiedykolwiek w branzy wiesz, ze tych dyskow nie warto kupowac, tym bardziej iz awaryjnosc tego modelu byla ogromna, ogolem zakup tego to jak zakup dzialajacej miny przeciwpiechotnej, dodalem w temacie obszerne info nt tych dyskow i ich problematyczności aby ustrzec kogokolwiek na forum i pozniej nie czytac postow w stylu zostalem oszukany lub kupilem zlom, jezeli moderowi to nie przypasilo mogl tylko usunac komentarz (co i tak wskazuje na pokazanie srodkowego palca do forumowiczow starych czy nowych, to taka ochronka dla oszutow i zlodziei wg mnie)

T.Matt	Notatka dodana 18 Lipiec 2017 - 15:32
Dodano poziom ostrzeżeń	Było wiele ostrzeżeń o zbędną dyskusję. Prowadzisz ją w bardzo nieodpowiednim miejscu. O atrakcyjności oferty decyduje kupujący, a jeśli chcesz coś komuś doradzić, rób to w odpowiednich do tego działach. Na szaro już było, więc niestety czerwony pasek = 30 dni.
http://forum.pclab.p...st__p__14728140

 

allegro mialo awarie (CHWILE PO WYSTAWIENIU ITEMU) i niemoglem skopiowac linku do aukcji, kiedy juz wstalo z kolan temat zostal wyrzucony a ja mialem juz temp bana, inna sprawa iz sprzedawalem kody otrzymane z intel retails edge po zakupie mobo i procka i w zasadzie nie potrzebowalem aukcji ... kody pochodzily ze strony intela i mialem je wrzucone w notatniki ... wiec zdjecia tez nie potrzebowalem

T.Matt	Notatka dodana 26 Sierpień 2017 - 12:34
Nie zmieniono poziomu ostrzeżeń	Brak odnosnika do aukcji. 24h zpp.
http://forum.pclab.p...st__p__14774781

 

kupilem od sprzedajacego pad do xboxa, gosciowi zepsul sie telefon i nie mial dostepu do neta, poprosil o dodanie info w temacie iz temat jest juz dla mnie zarezerwowany

T.Matt	Notatka dodana 09 Październik 2017 - 19:35
Nie zmieniono poziomu ostrzeżeń	Niepotrzebny spam.
http://forum.pclab.p...st__p__14828773

 

sprzedajacy usunal info co sprzedawal, ja dodalem info ze kupilem i po udanej tranzakcji dam info co i jak ze sprzedajacym

T.Matt	Notatka dodana 14 Luty 2018 - 22:02
Dodano poziom ostrzeżeń	Do oceniania sprzedających służy osobny temat na forum.
http://forum.pclab.p...st__p__15000692

 

sprzedawalem kod do gry w formie papierowej, wiadomym jest ze nie zrobie zdjecia tego kodu wielkosci paska do sprawdzenia twardosci wody, malo tego na forum sprzedawalem takich kodow na peczki ale jak to zwykle bywa przypierdalacz tmatt nie odpuscil (bo sie nie zna)

T.Matt	Notatka dodana 20 Marzec 2017 - 11:49
Nie zmieniono poziomu ostrzeżeń	Pkt 8 regulaminu działu sprzedam. 5 dni zpp z racji czerwonego paska.
http://forum.pclab.p...st__p__14575966

 

wiedzialem, ze temat niezgodny z regulaminem i zaraz zostanie wyruzcony, wiec dorzucilem tylko moje lekkie podejrzenia dotyczace zdjec, wygladaly jak prosto z internetu (wyrzukiwarki googla) oczywiscie nadgroliwy typ musial pokazac swoje racje

T.Matt	Notatka dodana 06 Grudzień 2016 - 19:16
Dodano poziom ostrzeżeń	Upomnienia bez skutku. Pkt 1a regulaminu działu sprzedam. 30 dni odpoczynku.
http://forum.pclab.p...st__p__14416306
http://forum.pclab.pl/topic/1180614-Dyski-SSD-HDD/page__p__14416306entry14416306

 

tu pojawia sie i nadgorliwy bono ug, ktory podejrzewam tez przysapal o brak zdjecia

Bono[uG]	Notatka dodana 30 Październik 2016 - 10:53
Dodano poziom ostrzeżeń	pkt. 8 działu sprzedam
http://forum.pclab.p...st__p__14356215

 

dodatkowo moderacja dziala w caly swiat i pewne osoby/tematy nigdy nie byly i nie sa ruszane mimo, iz naciagaja kilka twardych zasad dzialu np sprzedam

pierwszy lepszy przyklad mamy tutaj: http://forum.pclab.pl/topic/1162668-Skalp-CPU/

i wcale nie chodzi mi o to, ze chce na kogos konkretnego donosic tylko pokazac jak bardzo wybiorczy potrafi byc jeden czy drugi mod

i nagle sie okazuje, ze czesto w błahych sprawach masochista strzela ostrzezeniami i banami jak leci a niektore kwestie pomija, co

prowadzi do takich a nie innych nieporozumien (osobiscie uwazam, ze zbyt restrykcyjnie)

i teraz nie wiem czy dziala to na zasadzie uprzedzen do innych uzytkownikow czy moze jest to reakcja na zyczliwych forumowiczow, ktorzy

raportuja dany temat, post? a moze jedno i drugie

 

nie wspomne o tym, jakim czestym przypadkiem jest usuwanie postu/tematu nad ktorym np ja napracowal sie, i nagle od tak nie dosc, ze zostaje zamkniety

to sama tresc zostaje usunieta bo tak sie przysnilo jednemu jasniepanowi, niepozwalajac nawet wykorzystac tekstu ponownie w jakimkolwiek celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...