Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slimak132

Teamspeak nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pobrałem teamspeak'a na komputer, który już miał miejsce bytu, ale pojawił się błąd przy instalacji TS3.

Wyskakuje błąd o treści "On Windows 7 Service Pack 1 is required". Proszę o jakieś porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, moze postapic w/g zalecen z komunikatu i zainstalowac Service Pack 1 do windowsa 7? Wiem, to bylo ciezkie, nie musisz dziekowac. Ps. w gratisie moge Ci podpowiedziec jak oddychac z zamknieta buzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, moze postapic w/g zalecen z komunikatu i zainstalowac Service Pack 1 do windowsa 7? Wiem, to bylo ciezkie, nie musisz dziekowac. Ps. w gratisie moge Ci podpowiedziec jak oddychac z zamknieta buzia.

Mimo wszystko wpadłem na to. Szkoda tylko,że w gratisie nie mógłbyś mi powiedzieć dlaczego po zainstalowania tego Service Packa 1, wciąż pojawia się ten idiotyczny problem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze nie wpadles zeby o tym napisac, czy w ogole podac jakiekolwiek infromacje.

Sproboj odpalic instalator w trybie zgodnosci z Vista SP1.

Albo zainstalowac starsza wersje TSa i ja zaktualizowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze nie wpadles zeby o tym napisac, czy w ogole podac jakiekolwiek infromacje.

Sproboj odpalic instalator w trybie zgodnosci z Vista SP1.

Albo zainstalowac starsza wersje TSa i ja zaktualizowac.

Zrobiłem instalacje w trybie zgodności Vista SP1, dobiegła końca. Następnie pojawił sie błąd.. ( obraz). Wiadomo co z tym zrobić?

post-492475-15153391745796_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...