Skocz do zawartości
demisen

Wolcen Lords of Mayhem - dla fanów Diablo

Rekomendowane odpowiedzi

Też ubiłem ją na "oparach" i dopiero teraz zacznie się ostra jazda :D. Jeszcze trochę do końcówki Ci zostało.

Przez głupie bugi walczyłem z nią tak długo, tekstury praktycznie nie istnieją, unikam niby ich ataków a dostaje, patrzę na ping a tam solidne 40, więc Wtf.

Jeszcze wstrzymam się z oceną, ale póki co gra się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczyłem się z rana z nią, zrobiłem respec, pierwsza faza od razu, na drugiej ledwo bo się nagle gdzieś pod nią blokowałem, do tego "mungo" aka Mortis czasami się buguje i po prostu stoi i nie atakuje O_o czas na 3 akt.

ps. z achi na steamie, 0.4% ukończyło 2 akt O_o

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Ja widzę tylko jedno rozwiązanie z bugami. Ci co je nadużywają, perm ban i koniec.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test wydajności to się robi na jakiś "riftach" gdzie masz ekran w mobach ;)

Ja wczoraj zbiłem fps do ok 40 przy takim czymś, dałem już dzisiaj wszystko na low, sprawdze czy utrzyma mi powyżej 100 przy dużej zadymie. Ale i tak dodatkow czuć opóźnienie/lagi mimo pingu 20 do londynu czy 30+ do niemiec, coś nie halo z serwerami chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapatruje sie na te gre bo widze - smaczna jest ale jeszcze z miesiac az ogarną. Po co sie wkur####@# ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem kampanie na 46 levelu, najwieksze problemy sprawila mi Lambach, ale jak dofarmilem, zrobilem respec i wrocilem do niej na 41 levelu to druga faza stala sie banalna, kluczem jest duzy dps, pozbycie sie szybko tego co ona przyzywa zeby miec wolna przestrzen i moc bez problemu unikac jej atakow nie blokujac sie na jej minionach. Caly kolejny akt byl po prostu smieszny, bylem iles leveli wyzej niz wszystko dookola mnie, takze przeszedlem przez niego jak burza :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście napisać jakie są obecnie bugi, żebym wiedział na co zwracać uwage? Przejde chyba offline najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo by pisać. Zobacz tu https://steamcommunity.com/app/424370/discussions/1/

 

Ale mimo wszystko gra jest grywalna i daje masę przyjemności z siekania.

 

A jak coś się zbuguje lub trafisz na zbugowane pasywki to zawsze można powtórzyć czy zmienić. Itd.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lambach była dla mnie zdecydowanie łatwiejsza od pierwszego bossa. za drugim podejściem padła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :) Interesuje się tą gierką i mam coraz większą ochotę pograć . Jestem ogólnie fanem path of exile ale , że do nowej ligi jeszcze troszkę czasu to z chęcią poznam tą gierkę .

 

Mam pytanie odnośnie kupna tej gry. Na oficjalnej stronie gra na steam jest za 140 zł a na allegro można ją kupić np. za 50zł . O co tutaj chodzi ? Czemu jest taka różnica cen ? Przyznam , że nie kupowałem nigdy żadnych gier na steam bo w nic nie gram oprócz poe . A jak grałem w fife to po prostu kupiłem wersje pudełkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :) Interesuje się tą gierką i mam coraz większą ochotę pograć . Jestem ogólnie fanem path of exile ale , że do nowej ligi jeszcze troszkę czasu to z chęcią poznam tą gierkę .

 

Mam pytanie odnośnie kupna tej gry. Na oficjalnej stronie gra na steam jest za 140 zł a na allegro można ją kupić np. za 50zł . O co tutaj chodzi ? Czemu jest taka różnica cen ? Przyznam , że nie kupowałem nigdy żadnych gier na steam bo w nic nie gram oprócz poe . A jak grałem w fife to po prostu kupiłem wersje pudełkową.

Jak już to bierz steam gift, bez potrzeby podawnia hasła do konta steam dla sprzedawcy.

 

Skąd to się bierze? Z różnicy cen gier steam dla różnych państw. Na przykład w Rosji Wolcem kosztuje 40 złotych.

https://www.steamprices.com/ru/app/424370/wolcen-lords-of-mayhem

 

Taki sprzedawca na allegro kupuje jako steam gift i wysyła ci. Ty zmieniasz region na rosyjski i grasz w grę :)

Czy można dostać za to bana? Wątpię, jak już to wyrzucą ci grę z biblioteki. Ja trzy lata temu kupiłem na głównym koncie Vermintide i do teraz mam.

 

Osobiście po przemyśleniach 140 pln na pewno bym nie dał. Gra ma za dużo bugów, a gracze są po prostu darmowymi testerami.

Za to 40 pln jak najbardziej można zapłacić, bo mimo wszystko gra się miodnie.

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to bierz steam gift, bez potrzeby podawnia hasła do konta steam dla sprzedawcy.

 

Skąd to się bierze? Z różnicy cen gier steam dla różnych państw. Na przykład w Rosji Wolcem kosztuje 40 złotych.

https://www.steampri...lords-of-mayhem

 

Taki sprzedawca na allegro kupuje jako steam gift i wysyła ci. Ty zmieniasz region na rosyjski i grasz w grę :)

Czy można dostać za to bana? Wątpię, jak już to wyrzucą ci grę z biblioteki. Ja trzy lata temu kupiłem na głównym koncie Vermintide i do teraz mam.

 

Osobiście po przemyśleniach 140 pln na pewno bym nie dał. Gra ma za dużo bugów, a gracze są po prostu darmowymi testerami.

Za to 40 pln jak najbardziej można zapłacić, bo mimo wszystko gra się miodnie.

 

 

 

Dziękuje bardzo za jasną odpowiedź. Oczywiście po zmianie regionu na Rosyjski gra normalnie będzie w Pl/ANG ? Co do tego wyrzucenia gry z biblioteki. Jak już mi wyrzucą grę to " przepada " całkowicie i już nie zagram tak ?

 

 

Gra jest wydana ale nadal raczej jest to taka open beta z tego co widać i z tego co piszą ludzie .

 

Co do gry online w tej grze. Jak to w końcu jest ? Da się już normalnie grać czy nie ? Jedni piszą , że tak zaś drudzy , że nawet postać może przepaść ? Jak to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania (samouczek) skończona, czas zabrać się za normalne granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za jasną odpowiedź. Oczywiście po zmianie regionu na Rosyjski gra normalnie będzie w Pl/ANG ? Co do tego wyrzucenia gry z biblioteki. Jak już mi wyrzucą grę to " przepada " całkowicie i już nie zagram tak ?

Głowy nei dam, ale chyba tak. Język na steamie chyba nie jest związany z regionem, jak to ma miejsce na konsolach.

Jeśli wyrzucą to przepada całkowicie. Trzeba od nowa kupić. Ale to takie moje wesołe teoretyzowanie, bo nie czytałem o takim przypadku, że komuś usunęli grę za to, że kupił steam gifta z regionu w którym są tanie gry steamowe.

 

Co do gry online w tej grze. Jak to w końcu jest ? Da się już normalnie grać czy nie ? Jedni piszą , że tak zaś drudzy , że nawet postać może przepaść ? Jak to jest :)

Ja bez problemu gram online. Jeśli zrobią reset bazy danych to przepadnie. Ale chyba się na to nie zanosi.

W trybie online postać ci nie przepadnie. W trybie offline są jakieś bugi i w tkaim wypadku może się sama osunąć :D

Edytowane przez Luqart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to bierz steam gift, bez potrzeby podawnia hasła do konta steam dla sprzedawcy.

 

Skąd to się bierze? Z różnicy cen gier steam dla różnych państw. Na przykład w Rosji Wolcem kosztuje 40 złotych.

https://www.steamprices.com/ru/app/424370/wolcen-lords-of-mayhem

 

Taki sprzedawca na allegro kupuje jako steam gift i wysyła ci. Ty zmieniasz region na rosyjski i grasz w grę :)

Czy można dostać za to bana? Wątpię, jak już to wyrzucą ci grę z biblioteki. Ja trzy lata temu kupiłem na głównym koncie Vermintide i do teraz mam.

 

Osobiście po przemyśleniach 140 pln na pewno bym nie dał. Gra ma za dużo bugów, a gracze są po prostu darmowymi testerami.

Za to 40 pln jak najbardziej można zapłacić, bo mimo wszystko gra się miodnie.

Porównaj to do rdr II robionego przez zespół nie powiem ilu osób, a gra kosztowała prawie 300 zł i tak byłeś beta testerem :E

Nie ma co aż tak krytycznie podchodzić do tej gry, fundament jest dobry i da się grać. Nie jest to poziom fallouta 76 przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie rozumiem porównywania do RDR 2, niezależnie ile osób robiło grę to powinni ją wydać jak jest skończona a nie w fazie beta. Ale, tak, przyjemnie się mi gra w Wolcen, ale nie ma co bronić twórców bo gra ma dużo bugów i niedopracowań, crashować z tego co czytam na zachodnich forach też niektórym lubi. No, ale mimo wszystko miodnie się w to gra :E

 

RDR 2 był skończony nie miał problemów związanych z gameplay, jedynie u części osób na randomowych konfigach gra łapała krasze.

 

Tak dalej porównując to można porównać do np. Stardew Valley tą grę robiła jedna osoba :E a gra działała dość gładko nawet na premierę.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug bugiem pogania, jak straciłem cały "fashion" postaci, kolory, odkryte pancerze.. i czasem co logowanie to znika skrzynka z zawartością, to teraz zauważyłem, że straciłem życie... na postaci :P

 

Przy lvl up pokazuje mi przy rozdawaniu punktów 4200hp, po dodaniu punktów zatwierdzeniu mam 3500hp, po zalogowaniu się do gry mam 2700hp.. i gra nie regeneruje mi życia, twierdzi, że mam max, dopiero jak dostanę jakiegoś hita od moba to zaskoczy.. i nagle życie wraca do 3500hp, ale nie do 4200.

Na discordzie napisali tak:

 

happens to me too; also the node that gives passive hp regen (or other effects) based on the type of armor or helm you have equipped is bugged if you change gear
Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie jednej z najlepszych gier generacji do kolejnego klona diablo jest trochę nie na miejscu, poza tym jestem ciekaw czy takie oczywiste rżnięcie z warhammera zostanie bez konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się zalogowałem u mnie jak na razie wszystko wydaję się ok, znaczy w sensie, że nic nie znikło :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie jednej z najlepszych gier generacji do kolejnego klona diablo jest trochę nie na miejscu, poza tym jestem ciekaw czy takie oczywiste rżnięcie z warhammera zostanie bez konsekwencji.

"Klon Diablo", rżnięcie z warhammera? Kurczę, każda gra to rżnięcie z innej i jakoś nie widzę powodu by było to złe . A co jest złego w tym porównaniu? Obie gry powinny być perfekcyjne przy wydaniu, obie z masą bugów, obie kosztują według użytkownika wyżej więcej niż powinny. Uczestnictwo w fazie beta przez kilka miesięcy otrzymuje się gratis od jakichś 3-5 lat w nowych grach, to nic odkrywczego.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy logowaniu postać ma pokolorowany uniform, że tak nazwę. Ale w samej grze tego nie ma. Muszę sprawdzić co powoduje ten bug z hp.

 

Zalogowałem się i skrzynka pusta.....

 

 

Edit

 

Racja naramienniki mają u mnie 1.7hp regen i jak ściągam to zdrowie wraca.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bug ze skrzynka nadal nie jest naprawiony, takze jesli wrzucisz cos do niej co nie jest gemem to zniknie, a przynajmniej u mnie gemy nie znikaja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up to ciekawe, bo ja w skrzynce właśnie tylko gemy miałem, zaraz coś wrzucę innego i sprawdzę czy będzie znikać.

 

A co jest złego w tym porównaniu? Obie gry powinny być perfekcyjne przy wydaniu, obie z masą bugów, obie kosztują według użytkownika wyżej więcej niż powinny. Uczestnictwo w fazie beta przez kilka miesięcy otrzymuje się gratis od jakichś 3-5 lat w nowych grach, to nic odkrywczego.

 

W RDR2 miałeś w sumie jeden błąd dotyczący jakiejś tam grupy graczy na części konfiguracji w postaci randomowego wywalania się gry. Tutaj masz masę pomniejszych i większych błędów.

 

Wyobrażasz sobie, żeby w RDR 2 zniknęła ci postać, albo żeby przy korzystaniu z jakiejś broni miałbyś buga w postaci mniejszych lub nienaturalnie większych obrażeń? itd. Wyobrażasz sobie, że idziesz na misję i nie możesz jej skończyć po postacie wyszły poza mapę i nie chcą sobie wrócić do gry, abyś łaskawie mógł dokończyć co zacząłeś. No nie, a tutaj takie cuda się dzieją i to nie bardzo okazjonalnie, a dość często są zgłaszane takie problemy :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Klon Diablo", rżnięcie z warhammera? Kurczę, każda gra to rżnięcie z innej i jakoś nie widzę powodu by było to złe . A co jest złego w tym porównaniu? Obie gry powinny być perfekcyjne przy wydaniu, obie z masą bugów, obie kosztują według użytkownika wyżej więcej niż powinny. Uczestnictwo w fazie beta przez kilka miesięcy otrzymuje się gratis od jakichś 3-5 lat w nowych grach, to nic odkrywczego.

Port RDR2 na PC robiło kilka czy może kilkanaście osób max, kto wie może robiła to nawet jakaś zewnętrzna forma i to te osoby odpowiadają za bugi w tej grze a nie deweloperzy, wracając do Wolcena to nie mam absolutnie nic w zapożyczaniu pewnych sprawdzonych elementów gameplayowych, ale żeby tak bezczelnie zrzynać stylistyke, zakon inkwizytorów, wielkie zbroje z proporcami? To już chyba lekka przesada :lol2: takie rzeczy chyba można zrobić po swojemu, poza tym system skilli z PeE a reszta to po prostu Diablo i mamy całą prawdę o tej genialnej grze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...